PDA

View Full Version : Момиче в което съм много влюбен HELP



someone23
02-10-2010, 15:24
Запознахме се отдавна и преди съм писал тема за нея.Както и да е.Мина много време.Постоянно бяхме заедно в университета.Нагоре надолу.Пишем си по скайпа до много късно.Все си писахме.Изведнъж нещата се промениха.Спря да ме гушка,да ми пише по скайпа често.И тези дни поговорихме с нея.Обясни ми,че няма шансове,че не изпитва същото като мен,такива работи.Имало е и преди случаи да ми е казвала,че няма да стане, но след време пък се бяхме целунали.Ама тя нещо все се дъпаше.Но пак си общувахме много.Сега след последния път в който ми каза,че няма да стане, усещам,че наистина може да е така.Въпросът ми е тук,какво бихте ме посъветвали да направя.Дали след време,явно доста време,може да стане нещо (казвам го защото все нещо малко поне е имало,още повече отговарям на нейните изисквания за момче - разбирате ме за какво говоря) и дали ако сега не си общуваме както преди ще и стане мъчно за мен ? Какво мислите за момичето според описанието ? Това искам да разбера. Благодаря за вниманието !

uBuTo
02-10-2010, 15:32
те си играе с теб .. по-добре се отдръпни за да не страдаш повече .. както и те самата ти го е казала: няма да се получи .. :-o

h0usel0ve3r
02-10-2010, 15:33
Ами според мен щом ти е казала,че не изпитва същото към теб ще трябва да се примириш ... както казват хората - на сърцето не се заповядва :)

h0usel0ve3r
02-10-2010, 15:34
те си играе с теб .. по-добре се отдръпни за да не страдаш повече .. както и те самата ти го е казала: няма да се получи .. :-o
ей пусна го точно 1 секунад преди мене ... мислех,че ш съм първии :D

filmimilmi
02-10-2010, 15:37
Иска ти се да отговаряш на нейните изисквания ама явно не ги покриваш щом многократно ти го е обяснявала. Забрави за нея, само се измъчваш. А и колкото повече я обсебваш, толкова повече я отблъскваш. И не, няма да и стане мъчно за теб, по-скоро ще се зарадва, че си спрял да я преследваш. Не стане ли при първия опит, може да се получи от втория. Но ако и от втория не се случи нищо, следващите няколко пъти възможността става все по-малко вероятно. А ти си опитвал сигурно стотици пъти. Колкото повече се мъчиш, толкова повече ще си нараняваш егото. А все пак егото ти е виновно, естествено е всеки да иска всичко, което му се прииска, но това просто не е реално. Бъди мъж, а не путка. Накрая ще се почувстваш най-малкото използван. Поне хубавото качество в това момиче е, че явно не е от кучките, които си играят и ти го е казвала много пъти, че нищо няма да се получи. Не се поставяй накрая в такава ситуация, че тя да се осъзнае, че може да те използва и да си играе с теб...

uBuTo
02-10-2010, 15:40
те си играе с теб .. по-добре се отдръпни за да не страдаш повече .. както и те самата ти го е казала: няма да се получи .. :-o
ей пусна го точно 1 секунад преди мене ... мислех,че ш съм първии :D
не можеш да се състезаваш с мен!! 8) 8)

soul1199
02-10-2010, 19:32
тя ти е казала,че нямаш шанс с нея,примери се и си намери друга

Alderis
02-10-2010, 19:34
Баче стегни се. Щом момата е казала че не става, значи не е ся момента. Аз ако съм на твое място (по скоро ако ме послушаш), ще се дръпна. Ако дойде да ме заговори ще си говорим, ако ми пише в скайп ще пиша, ма иначе пълен пас. Мога от сега да се хвана на бас, че след 3 седмици ще дойде при теб и ще започне да скимти неща от рода "Ма ти сега сърдиш ли се", "Ма аз не нарочно", "Ма то аз друг харесва и за да не те нараня" и т.н., и т.н. А това дали ще стане или не, само времето ще покаже. Дръпни се и си чакай твоя момент. Ако си достатъчно търпелив и не ти писне да чакаш гарантирам че ще стане. Всички момичета до сега, които са ми казвали "няма да стане" винаги е ставало. Жените са млко странна работа...немож ги разбра...