PDA

View Full Version : Въпрос за eBay



lumzz
02-10-2010, 18:00
Здравейте. Първо да кажа, че не съм сигурна дали темата е за тук,но не намерих по-подходящо място. В козметика и диети не става щото нито е козметика нито е диета :D .

И така днес влезнах в Ибей и наддадох за една пола и спечелих. Въпроса ми е след като спечелих там ми пише Pay now и аз нали отивам там и пише

eller has not provided P&P information. Check the item description or request total from the seller.

lumzz
02-10-2010, 18:06
аа забравих да питам колко горе долу е доставката. Смисъл знам че е различно, но на вас колко беше ?

JuBaCcA
02-10-2010, 21:36
аехаехаехеах !!!!!!!!!!! :Д малко си оакала нещата ! но не се учудвам.твоя случай ми прилича на една камара от раздел СЕКС където първо действат,а после мислят,но е късно :)

lumzz
02-11-2010, 05:31
Ей.. Не съм забременяла или хванала сифилис :D не е толкова зле..ама не разбирам кво съм направила 8-)

MiRaCuLiX
02-11-2010, 07:14
До колкото знам с кредит карт или доставка до дома,ама струват доста нещата.Тъй като внасям неща от Америка за БГ знам,че горе долу на КГ ще ти излезне доставка 20 долара...Митото и всичко.Това до границата тук.Ако си от малък град още 5-6 лв за доставка примерно с ЕКОНТ или Сити Експрес...8-9лв със Спийди :),ама не е хубаво от този сайт.Вкл. се на лично и мога да ти кажа сайтове да си харесаш и да ги доставя...

bunnygirl
03-24-2010, 15:09
Triabva da se svurjesh s prodavacha i da mu iskash totala na sumata.
Kogato go imash triabva da platish nai-dobre s karta. Nai sigurno e da se registrirash v Pay Pal

lumzz
03-25-2010, 12:55
аа да оправих се :)