PDA

View Full Version : Черна коса



littlebaby
02-10-2010, 17:49
До септвмври месец бях с червеникаво-кестенява коса, но нещо ми щукна и се боядисах черна. Сега пак си искам червеното, но как да премахна черната боя, без да ползвам обезцветител? В момента косата ми е шарена - корените са ми поникнали(кестеняви), надолу е черна, по краищата има червени отенъци.
Споделете някакви полезни трикчета :)

mArMaLaDkA
02-10-2010, 17:56
честно казано, черното не знам да се маха с нещо друго, освен с ножицата. имаше някаква тъпотия с водка и лимон, но не вярвам да е ефективна.

billytalent
02-10-2010, 18:00
Киселото мляко отмива боята,преди няколко дни си правих маска и водата стана синя :D

xXTOXiCXx
02-10-2010, 18:13
Черна боя не се маха..трябва да израстне първо :)

littlebaby
02-10-2010, 18:16
Киселото мляко отмива боята,преди няколко дни си правих маска и водата стана синя :D
И колко време се стои с мляко?;D

mimsssssss
02-10-2010, 18:23
пробвала съм около 10 бои, някои бяха и по 50лв (уж ги водят професионални) и боята не се задържа на косата ми за повече от две седмици. кажете ми дълготрайна черна боя. косата ми е светло кестенява.
п.п. пиша тук за да не правя нова тема, надявам се авторката няма против.

billytalent
02-10-2010, 18:25
Киселото мляко отмива боята,преди няколко дни си правих маска и водата стана синя :D
И колко време се стои с мляко?;D

20 минути,но не си мисли че от първият път ще ти падне боята 8-)

littlebaby
02-10-2010, 18:33
Аа пределно ясно ми е, че няма да стане от веднъж;/

eHoT4e
02-10-2010, 18:39
пробвала съм около 10 бои, някои бяха и по 50лв (уж ги водят професионални) и боята не се задържа на косата ми за повече от две седмици. кажете ми дълготрайна черна боя. косата ми е светло кестенява.
п.п. пиша тук за да не правя нова тема, надявам се авторката няма против.

Преди и аз си мислих, че по-скъпото е по-качествено.. убедих се милион пъти че не е така. Аз съм руса, но си боядисвам черна косата и то с "Aroma Style" - черно кафе. За мен до сега това е най-добрата боя за моята коса. Ако искаш пробвай дано и на теб да ти е ефикасна.

Sintya
02-10-2010, 18:50
Аа пределно ясно ми е, че няма да стане от веднъж;/
И аз съм така. Изчакай да израсте или се обецвети ( не ти го препоръчвам, мн уврежда косата ) . Максимум 4, 5 месеца ( зависи от косата ти ) и ще ти израсте твоя си цвят.

mimsssssss
02-10-2010, 19:04
^ пробвала съм на арома една, беше 6лв, тъпа работа... иначе да явно моята коса не признава цените :D

eHoT4e
02-10-2010, 19:10
^ пробвала съм на арома една, беше 6лв, тъпа работа... иначе да явно моята коса не признава цените :D

може и така да е. Всеки човек е индивидуален. Всичко си е до косата според мен. Както вече казах на мен тази си ми е идеална. Да не говоря че на фризьорката черната боя изобщо не ме хвана, а би трябвало да е професионална нали така ? След като питате във форум за мнения трябва да сте наясно, че винаги ще има спорове относно нещо. На някой им действа на други не. Аз просто си изказвам мойто мнение и нещото което на мен ми действа 8)