PDA

View Full Version : китка - фисура??



mysterious93
02-10-2010, 18:08
Здр :) Ходих вчера по лекари заради болка в дясната китка.. обаче колкото и смешно да звучи така и не разбрах какво ми има :D само знам че ме викат след 10 дена.. на листа , който ми дадоха с рентгеновата снимка пише "фисура на радиуса на типично място" .. личната ми лекарка като видя снимката каза че било леко счупено/ напукано нещо ей такова :D и че щели да ме гипсират или да ми сложат шина?? :shock: после ме препрати на ортопелог (боже дано така се пише :D ) иии.. всичко което беше е че си купих едно като накитник.. той всъщност ме питаи дали съм падала.. ама нямам спомен да съм падала на китката си специално :D (и после се обърна към мед. сестра и каза "тя тая нашата колежка кво е писала ПАК...).. тренирам и 2 пъти седмично тенис ако има някакво значение..
Ако има някой мааалко по на ТИ с нещата.. разминала ли съм се с гипсове и т.н. :D тия 10 дена сега каза да не я натоварвам и тва го нося постоянно.. ще помогне ли? на някой случвало ли му се е ? колко бързо ви мина?

ImmortalSportFreak
02-10-2010, 18:52
ортопед се пише и казва.. 8-)
иначе в тениса е вероятно да си ударила ръката си някак и после да си забравила как и къде... :D
не натоварвай ръката си и ще ти мине ..не е голяма травма че да има нужда от много време за възстановяване...;)
успех;))

mysterious93
02-10-2010, 20:06
ортопед се пише и казва.. 8-)
иначе в тениса е вероятно да си ударила ръката си някак и после да си забравила как и къде... :D
не натоварвай ръката си и ще ти мине ..не е голяма травма че да има нужда от много време за възстановяване...;)
успех;))

ей тая дума :D пишеше ортопедичен кабинет и от там си го въртя само както аз си знам :D 8-) извинявам се 8-)

а за трен.. преди 2 месеца се сещам летеше топка към мене.. мн неприятно 8-) ии нямах много време за реагиране и реших да я хвана.. и щом го помня 8-) мисля че тогава се почнаха лееееки боли многоо рядко само на 1-2 удара по силни (понеже играя с повече сила от колкото с точност 8-) ) ии го забравих.. ама при положение че имам само 2 часа седмично нз възможно ли е да се е "доразбрицала" :D защото.. то беше преди 2 месеца.. а от 2 седмици я чувствам постоянно.. е то пак не силна болка , но колкото и да е :D м мерси дано да си прав/а защото личната ми лекарка колкото и да не й е специалноста още като я погледна снимката и веднага се тросна.. толкова сериозно беше сякаш още малко и на системи щеше да ме сложи :D докато ортопеда беше по спокоен..