PDA

View Full Version : Проблем със скенер ScanMaker 3880



BERCUT
02-10-2010, 18:58
Та проблема е следния, днеска бях до работата на баща ми да ползвам скенера ме, който обаче нещо се прецака по време на работата. Ремъчето което движи сканиращата глава се върти и чегърта, а самата сканираща част не помръдва, най-много с 2-3 мм. Работата е там, че той още не знае понеже сега се върна в Русия по работа и имам най-много 2 дни да реша проблема, така че ПОМОЩ!

doomkillerr
02-10-2010, 19:13
Може би "ремъчето" е за смяна...

BERCUT
02-10-2010, 19:20
Може би "ремъчето" е за смяна... Едва ли, скенера няма и 6 месеца, а баща ми го ползва изключително рядко.

doomkillerr
02-10-2010, 19:27
Другия вариант е нещо по механиката да е заседнало! Ако не разбираш го носи на сервиз, че да не го съсипеш повече от колкото е! :)

BERCUT
02-11-2010, 11:28
Другия вариант е нещо по механиката да е заседнало! Ако не разбираш го носи на сервиз, че да не го съсипеш повече от колкото е! :) Да ама ако го запабят повече от два дни, когато баща ми се върне той трябва да е на мястото си и да работи.

Chacho
02-11-2010, 12:41
Риск печели, риск губи. Може да се е разхлабила някоя задвижваща част. Ако не е в гаранция може да го поразръчкаш. Какъв е проблема, ако баща ти разбере, че се е повредил? Такива неща се случват, предполагам ще разбере.

BERCUT
02-11-2010, 14:22
Риск печели, риск губи. Може да се е разхлабила някоя задвижваща част. Ако не е в гаранция може да го поразръчкаш. Какъв е проблема, ако баща ти разбере, че се е повредил? Такива неща се случват, предполагам ще разбере. Проблема е че не е и негов, а на посолството на Русия и е закуп от Русия, докаран е тук и надали ще му зачете някой туг гаранцията поради това.