PDA

View Full Version : We Are The World (HAITI)



scyLLaa
02-11-2010, 08:51
Някой може ли да ми даде няква информация за тая песен...търся я на всякъде, не я намирам а уж е пре-направена на 2 февруари 2010....
тука има някви клипове с откъси.....
http://www.youtube.com/watch?v=bnkdQpDhcs4

Forest_girl
02-11-2010, 18:39
За първи път ще муем песента на 12.02, на откриването на олимпийските игри. (:

ZipFail
02-11-2010, 19:52
:lol:

Forest_girl
02-11-2010, 20:15
:lol:
Кое ти е толкова смешно?

BeezyJey
02-11-2010, 20:41
:lol:
Кое ти е толкова смешно?

Пф...много си интересен ,няма що.. :? Иначе както казаха по-горе на 12.02 :)

Forest_girl
02-12-2010, 08:05
А някой знае ли в колко часа ще започне?

KpbCTHuKbT
02-12-2010, 11:45
А някой знае ли в колко часа ще започне?

В 04:00 часа сутринта в събота.

Forest_girl
02-12-2010, 17:53
Мерси :-)

ZipFail
02-12-2010, 23:17
:lol:
Кое ти е толкова смешно?
Интересно ми е как да съчустваш на Хаити стана модерно, без да се замисляш изобщо за фактите и да си прецениш сам ситуацията ;)

Forest_girl
02-13-2010, 10:47
:lol:
Кое ти е толкова смешно?
Интересно ми е как да съчустваш на Хаити стана модерно, без да се замисляш изобщо за фактите и да си прецениш сам ситуацията ;)
Да можеше да видиш само колко си смешен в момента...



Ето я песента:
http://www.youtube.com/watch?v=Glny4jSciVI

ZipFail
02-13-2010, 14:51
:lol:
Кое ти е толкова смешно?
Интересно ми е как да съчустваш на Хаити стана модерно, без да се замисляш изобщо за фактите и да си прецениш сам ситуацията ;)
Да можеше да видиш само колко си смешен в момента...
Отново потвърди твърдението ми ;)

За 1 седмица в Африка умират 3 пъти повече деца отколкото жертвите в Хаити, що никой не им съчуства на тях ?

Forest_girl
02-13-2010, 15:53
:lol:
Кое ти е толкова смешно?
Интересно ми е как да съчустваш на Хаити стана модерно, без да се замисляш изобщо за фактите и да си прецениш сам ситуацията ;)
Да можеше да видиш само колко си смешен в момента...
Отново потвърди твърдението ми ;)

За 1 седмица в Африка умират 3 пъти повече деца отколкото жертвите в Хаити, що никой не им съчуства на тях ?
Отново ти потвърди моето... :)
Който го чувства го чувства, нямам намерение да убеждавам останалите. Всеки има право на мнение.

ZipFail
02-13-2010, 16:16
Живей си в измисления свят, няма проблем ^ :)

Forest_girl
02-13-2010, 16:58
Живей си в измисления свят, няма проблем ^ :)
Хаха, ти за кой се имаш бе!?

ZipFail
02-13-2010, 19:01
Не с лошо де :lol:

И не забравяйте да пратите SMS-че ;-)

Forest_girl
02-13-2010, 19:37
Колко си забавен само...

Bimmer
02-13-2010, 21:12
:lol:
Кое ти е толкова смешно?
Знаеш ли кое за мен е смешно?
Макар, и много души да загубиха живота си след това земетресение (мир на праха им), смяташ ли, че една държва с вътрешно положение като това на Република България трябва да се втурва да спасява Хаити и да го приема толкова навътре, при положение, че всеки ден виждаш по трима клошари, хиляди безработни и още толкова, които загиват по пътищата...
Оправи себе си, преди да гледаш другите, мисля, че ще е подходящата мисъл за българите, които подкрепят тази кампания. А защо никой не приема толкова навътре кампанията на SOS Детски селища? Защо малцина даряват пари на тези българи (българчета в повечето случаи), на които им предстои операция, които са претърпели извратени злополуки на пътищата, защо касичките "дарение" в църквата винаги са празни, защо никой не дава пари на онзи, който ги проси, а се втурва да спасява света, да спасява Хаити, при положение, че сигурно не знае къде е то?
Това е комичното ;)

Forest_girl
02-14-2010, 09:57
:lol:
Кое ти е толкова смешно?
Знаеш ли кое за мен е смешно?
Макар, и много души да загубиха живота си след това земетресение (мир на праха им), смяташ ли, че една държва с вътрешно положение като това на Република България трябва да се втурва да спасява Хаити и да го приема толкова навътре, при положение, че всеки ден виждаш по трима клошари, хиляди безработни и още толкова, които загиват по пътищата...
Оправи себе си, преди да гледаш другите, мисля, че ще е подходящата мисъл за българите, които подкрепят тази кампания. А защо никой не приема толкова навътре кампанията на SOS Детски селища? Защо малцина даряват пари на тези българи (българчета в повечето случаи), на които им предстои операция, които са претърпели извратени злополуки на пътищата, защо касичките "дарение" в църквата винаги са празни, защо никой не дава пари на онзи, който ги проси, а се втурва да спасява света, да спасява Хаити, при положение, че сигурно не знае къде е то?
Това е комичното ;)
Първо тук дори не става въпрос за България...
Човека попита къде може да намери песента We are the world, в която доколко знам не участва нито един българин, и аз му отговорих...
А относно логиката ти за българите... никой не казва, че и те нямат нужда от помощ и не е вярно, че никой не им помага..

Bimmer
02-14-2010, 17:01
хах добре.

Forest_girl
02-14-2010, 17:09
хах добре.
А ти като така съдиш хората дали помагат и на кой, дари ти помогна на някое българче от тези, които така съжаляваш?