PDA

View Full Version : Помогнете ми моля ви????



spaln8
02-11-2010, 09:05
вече ми писна!!! има едно момиче от моят клас преди се държах като че съм някакъв идиот но по едно време вече не се чувствах така и наистина я обичам но не мога да и го кажа защото ме мисли за женкар а всъщност не съм такъв бих искал да покажа истинсаката си страна но ме е срам защото никой вече не е романтик нали се сещате да подъряваш цветя да си мил с момичето ако го направиш сега това те наричат педал какво да направя искам да и покажа че не съм такъв за какъвто ме смят който може да каже нещо по въпроса да пише

kukli4kata001
02-11-2010, 09:21
къв педал бе? Само НЕ й подарявай цветя, нататък ако нещо се получи между вас тогава ще е хубаво..ама ся е малкооо странно.Иначе определено бъди мил.Не се дръж като някакъв перко или селянин.абе човек бъди себе си и не се притеснявай.Дръж се нормално и НЕ се срамувай, няма от кво, вземи го преживей тоя срам. :)

Priceless
02-11-2010, 09:21
Ми ..
мнението на другите < ТЯ ;) Само това мога да ти кажа 8)

xXTOXiCXx
02-11-2010, 09:29
Рамантици има много.Това,че всички около теб се държат студено не е показател.Плюс това не ги знаеш как се държат с приятелките си! : ) И като се замисля...защо чуждото мнение е толкова важно за теб?Ти я обичаш и ако тя те обича значи нищо няма значение!Просто...ако мнението на другите е по-важно за теб отколкото нейното,то значи НЕ я обичаш толкова,колкото казваш! :)

Korrnyy
02-11-2010, 10:20
Не знаех, че да подаряваш цветя и да се държиш мило е педалско :?

armanilove
02-11-2010, 11:29
Твоите приятели се държат тежкарски и мъжкарски, а ?
Може би дори си показват силата като пернат или бутнат някое момиче?
Извинявай, но истинската сила е в това да си силен, но да не го показваш както не трябва. Бъди себе си и ако наистина я обичаш се постарай да забележи че си СВЯСТНО МОМЧЕ като й правиш комплименти и се държиш мило, а не да я забиваш като пирон с думите : "еее, маце, шу стаа? как са джанките?"!!!!!!!
Това НЕ е педалско :):)
Успех с дамата... :-)

EmiKodaTiKaja
02-11-2010, 12:21
Ми ..
мнението на другите < ТЯ ;) Само това мога да ти кажа 8)

да ма ако тя го отреже той остава с другите...само това мога ти кажа 8)

ReachlessGirl
02-11-2010, 12:28
Докато се влияеш от чуждото мнение и тръгваш с някви предубеждения от сорта на "няма романтици .. вече никой не го прави" няма как да й го докажеш! :? :? Не става хем да се правиш на "големия женкар" хем да си показваш обичта към някой .. :?

а това за педалщината просто няма да го коментирам колко е тъпо и ограничено!!! :x :?

a1a2b3v
02-11-2010, 14:10
Не знаех, че да подаряваш цветя и да се държиш мило е педалско :? :D
Точно и аз тово се зачудих.
По въпроса ако започнеш с цветята още преди да сте се хванали е прибързано :) Дръж се мило с нея вземи и скайпа и я помоли някой път да излезете :) Кажи и какво чувстваш към нея :) Аз лично не виждам нищо лошо в това да си романтик дори е сладко за момче :)

ScarletBite
02-11-2010, 14:12
Какво ли не правят американските филми със съвременната младеж... :-#

soul1199
02-11-2010, 14:25
според мен си и загубил възможността да се полу4и не6о м/у вас,но пробвай,като запо4не6 да се държи6 добре с нея,просто бъди откровен,спе4ели доверието й,късмет :)

babyjoinmeindeath
02-11-2010, 14:48
Педалско е да се държиш мило с приятелката си ?!?!?!?!?!?!? О вой...
Ти под думата "мил" какво разбираш ? Да й лижеш задника ли ?
Просто й казвай какво мислиш без някакви банални фрази и такива клишета.

justonegirlwithonehope
02-11-2010, 14:54
Просто започни да се държиш по-мило с нея, спри с тежкарските истории, щото вече станахте банални.Всеки втори стана женкар или мутра.За момента романтиката се цени много повече, от тези тъпи изпълнения.Всяко нормално момиче предпочита да е с момче, което прекарва времето си с нея, което прави мили жестове и я прави щастлива, от колкото някой коравосърдечен тип, който вместо да си прекарва времето с приятелката си, той си мери мускулите с някой "батка".За момента просто бъди добър с нея, прекарвай повече време с нея, флиртувай, прави и намеци за чувствата си и ако тя ти отвърне действай, ако не здраве да е.Пу*ки бол ;)

Zaritu
02-11-2010, 15:49
еми покажи и го ... какво чакаш ;)

miss_kiss181
02-11-2010, 15:59
Трябва да си избереш една от двете визии, не може хем да си мил, хем да си женкар. Покажи и чувставата си без да парадираш с тях пред другите. Бъди мил с нея, не се дръж идиотски. А относно романтиката, извинявай, ама когато изживявате романтичните си моменти ще сте само двамата, а не с всичките ти приятели. Така че кой ще ти се смее и сще ти се подиграва, в крайна сметка важното е на нея д аи харесва. :grin:

gevitooo
02-11-2010, 16:01
Бих казала да не се срамуваш да покажеш романтичната и мила страна (Кой ти каза че това е педалско ? :? ) много момичета си мечтаят за такова момче, все пак зависи и от момичето ама леко ме съмнявава да не харесва някой да се държи мило с нея и да и прави комплименти. Пробвай може да се получи (ако ли не значи не те заслужава) :) :) :) Успех!

onqtam
02-11-2010, 20:21
чуждото мнение е маловажно

BlueParadise
02-11-2010, 20:29
Да бъдеш мил с момичето което харесваш е педалско ?????????? НЕДЕЙ ПИСА В ТОЯ ФОРУМ ВЕЧЕ ... както каза хилари ... тва е толкова тъпо и ограничено,че направо ми ставаш жалак,чесно !

Точно най-добрия път към спечелването на едно момиче е да бъдеш мил с нея и да й угаждаш (но не прекалено)