PDA

View Full Version : тривитаминол



malkazlatna
02-11-2010, 12:31
искам да питам момичетата,които са ползвали тривитаминол,доволни ли са-какъв е резултатът и има ли странични действия ! :-)

urbangirl
02-11-2010, 12:52
Здравей!Аз го използвам от два месеца по един път седмично си правя маска с него и съм много доволна !От много имам предвид , че ускорява растежа на косата и до някаква степен я сгъстява, не супер много , но дава обем и също така блясък!Относно странични ефекти при мен няма, но аз си слагам по една-две супени лъжици в маска!Като цяло е сполучлив само ,че използвай го умерено.

malkazlatna
02-11-2010, 13:06
благодаря ти миличка... очаквам и др. мнения

urbangirl
02-11-2010, 13:08
благодаря ти миличка... очаквам и др. мнения
нямаш проблем :) айде пускайте мнения :)

littlebaby
02-11-2010, 13:52
urbangirl, каква маска си правиш с тривитаминол? И каква е цената му?

magicfairy
02-11-2010, 14:53
Извинявай, ама има сигурно 1000 теми за тривитаминол, в половината съм пускала и ефикасна маска, потърси, то е най-лесно тема да пуснеш.

malkazlatna
02-11-2010, 15:28
да зн че има,ама искам конкретни мнения, защото може някой да каже странични действия, а като не ти харесва не пиши,какъв е проблема..

magicfairy
02-11-2010, 15:41
Просто ми писна всеки ден да виждам все едни и същи теми и едни и същи теми и да пиша нещо по 100 пъти, нищо лично.





Няма никакви странични ефекти, има много маски с тривитаминол, аз преди си правех една със бадемово и рициново масло, тривитаминол, хининова вода и 2 жалтъка, много помогна.
Иначе можеш да слагаш и само тривитаминола преди къпане.
Ако се интересуваш от някоя от маските, кажи, ще дам повече информация.

titinkaa
02-11-2010, 15:46
И аз ползвам Тривитаминола и съм доволна,косата ми се е сгъстила доста,и имам мн блясък,пораснала ми е почти 10см,но не го правя на маска ,а направо така се мажа само с него и има също ефект :) При мен няма странични ефекти,обаче ако го ползваш трябва да се ползвам 2-3 пъти в седмицата и 1 месец,после 1 месец почивка и после пак може да го слагаш,докато получиш желаната дължина на косата :) Мойта беше 3-4 пръста под рамото,а сега ми е по средата на гърдите г/д 5 пръста ми е пораснала

malkazlatna
02-11-2010, 15:53
ама като направя пауза за 1 мес. след това колко често се прави

UnForgettableDream
02-11-2010, 16:15
Това е много за един път, но ти си прецени ако искаш да се намажеш обилно до краищата или само корените:
- 2 с.л. Тривитаминол
- 1 с.л. ракия
- 1 с.л. оцет
- 1 с.л газ (след това косата мирише гадно, но наистина има ефект от него)
- 2 с.л. кисело мляко
- 1 жълтък
^^Такава маска си правя аз и според мен няма какво повече да се добави.. Може хума ако имаш. С нея стоиш или цяла вечер или поне час/час и половина. :)

Направих си 4-5 пъти в продължение на 3 седмици и косата ми порастна доста. Сега от няколко седмици не съм си правила, защото ме мързи, а и ми свърши тривитаминола, но като си взема почвам пак. Проблема ми е, че не си подстригвам косата отдолу както трябва, а само горните пластове и те растат повече от долните.. :D :D (по принцип сама се подстригвам) Иначе си е супер тривитаминола. Вземи си и пробвай. При мен няма странични ефекти..
Дано съм ти помогнала! :) :-)

Carmen_Kass
02-11-2010, 17:52
Използвала съм го.Около 1 мес.просто ме домързя за повече.Сгъсти ми косата.Стана по-твърда.Подхрани я добре.
Аз го смесвах със стимулант на Икаров,някакъв алкохол и жълтък.

!!!! странични ефекти-НЯМА..спокс няма да ти избият косми по лицето.НЕВЪЗМОЖНО Е(това Не е хормонален препарат) !!!!

urbangirl
02-11-2010, 18:51
urbangirl, каква маска си правиш с тривитаминол? И каква е цената му?
извинявай за закъснението! ми аз си я правя с два жълтъка една, една супена лъжица тривитаминол, една супена лъжица кисело мляко, една с.л оцет и една с.л ракия и така седя два часа!
Относно цената аз си го взех за 6 лева от ветеринарната аптека! Успех :)

heiress
02-11-2010, 22:26
И аз съм много доволна. Имах много големи проблеми с косата.. наистина много големи, ходих по какви ли не доктори, дерматолози; смених почти цялата възможна козметика за коса... лечебна и каквато се сетиш. Купувах си лекарства за няма такива пари и пак нищо. Накрая вече до такава степен се бях отчаяла, че се отказах от каквото и да било решение или по- скоро опит. Но един ден реших все пак да пробвам и някоя домашно забъркана маска и първото, което си взех беше тривитаминола. Косата ми стана 2 пъти по- сгъстена (все пак да уточня, че имах мнооого гъста коса, но от прекаленото третиране всеки ден с преси, маши, лакове; боядисването по 2 пъти на месец и непрестанното миене оредя много), започна да расте много бързо и в момента мога да кажа, че почти никакви проблеми нямам.. не пада кой знае колко, въпреки че аз избягвам да я третирам по какъвто и да е начин, което също много помага, мисля че ефектът и резултатът се дължат изцяло на домашните маски, и най- вече тези с тривитаминола. От години използвам една и съща маска и косата ми не спира да става по- хубава. Ето я и нея:
2 с.л. тривитамонол
1 с.л. стимулант на Икаров
1 с.л. водка
1 жълтък
1 с.л. хининова вода
1 с.л. зехтин
1 с.л. оцет
2 с.л. мед
и хума до леко сгъстяване на маската.
Става голямо количество и често по- голямата част наистина остава неизползвана, но пък не ми пречи и си я правя. Дори и да нямам някоя от съставките, ползвам тези от изброените, които имам.
:)
Надявам се да съм била полезна. :)

insane7
02-12-2010, 20:46
А на мокра или суха коса се нанася? :-o

heiress
02-12-2010, 21:06
На суха.

titinkaa
02-13-2010, 07:01
ама като направя пауза за 1 мес. след това колко често се прави

След това по 1 път в седмицата

mimeencety
11-13-2012, 11:43
Iskam da popitam maskata s trivitaminol na suha ili na vlajna kosa e nai-dobre da se nanasq :)

TheBobqk
11-13-2012, 12:54
На суха.

.

bebzgirl
11-13-2012, 13:17
Мога ли да попитам къде в София (около центъра по възможност) бих могла да го закупя.Знам,че се продава във ветеринарни аптеки,просто не съм търсила такъв вид магазин.

Elinaaa
11-13-2012, 14:47
И аз преди се си правих маски с тривитаминол ,но косата ми капеше от него и спрях..
Явно действа на всеки различно

Dobbyy
11-18-2012, 15:19
Аз съм го ползвала едва два пъти, но след първия път, в който си направих маска с тривитаминол, след като се изкъпах, забелязах, че косата ми е по-мека, лъскава и има блясък. Много ми се иска да видя промяна и в растежа. Все още не мога да кажа колко съм доволна. :)

marilyn
11-18-2012, 15:28
^^От един път няма да стане, трябва постоянство.

Някой попита-тривитаминол се купува от ветеринарните кабинети.

lqlq89
11-18-2012, 15:38
И аз ползвам Тривитаминола и съм доволна,косата ми се е сгъстила доста,и имам мн блясък,пораснала ми е почти 10см,но не го правя на маска ,а направо така се мажа само с него и има също ефект :) При мен няма странични ефекти,обаче ако го ползваш трябва да се ползвам 2-3 пъти в седмицата и 1 месец,после 1 месец почивка и после пак може да го слагаш,докато получиш желаната дължина на косата :) Мойта беше 3-4 пръста под рамото,а сега ми е по средата на гърдите г/д 5 пръста ми е пораснала

Това за 1 месец ли? И по колко време стоиш? Саамо корените ли мажеш? Колко шишенца ти стигат за този месец?

TheBobqk
11-19-2012, 02:38
^ По-добре си го прави на някаква маска. Тривитаминолът е много мазен. Ако се намажеш само с него не знам как ще го измиеш, а и не знам как с една или две лъжици ще си покриеш цялата коса. А иначе си трябва постоянство, за да израсте толкова много косата.

MaLkaTa_LaDy
11-19-2012, 07:21
Стара тема.