PDA

View Full Version : Да Хвана крадеца? как??



ren
02-11-2010, 14:13
ИЗТРИЙТЕ ТЕМАТА !!!ЧЕ АЗ НЕ ЗНАМ КАК :(

SmilezZz
02-11-2010, 14:22
Ами не знам..
Може да сложите някакъв предмет върху чина (например ) - обаче някой да се скрие някъде и да гледа кой/я ще дойде да го открадне..
Де да знам..Ще помисля - ако се сетя за нещо друго - ще пиша :neutral:

LoupGarrou
02-11-2010, 14:26
В днешно време доста хора имат компютри. Много хора посещават сайта и форума и четат, сети се какво намеквам ; ) !

ren
02-11-2010, 18:40
Добре давайте отговорите си на лично съобщение ПЛС !!! :-P Много ще ми помогнете :-)

onqtam
02-11-2010, 18:53
оставяш нещо хубаво някъде, гледаш кой ходи там и кога изчезва :Д
след тва осъзнаваш че не си схжанал кои го е зел и те е яд :Д

onestar
02-11-2010, 20:04
Хм... и в нашия клас се крадяха разни неща. Всички имахме подозрения, но не можехме да ги докажем.
Веднъж на една съученична й изчезнаха 15лв. Без много да му мислим се събрахме трима човека и се обадихме на полицията. Дойде, предупреди, помоли, заплаши, провери - намериха се.

След тази случка никой нищо не е барнал.
Та... действай.

ren
02-12-2010, 11:28
Точно тва че от моя клас никой няма да си признае, ако ще папата да дойде :( как по точно се намери вашия крадец,той си призна така ли ?

a1a2b3v
02-12-2010, 12:12
Това за гланца направо ме срази.:shock: така де кой ненормалник би тръгнал да краде нещо което друг си е слагал по устата ?!
В моя клас го имаше същото :shock: Но чак телефони не са взимани. Изчезна един учебник ( странното е че всички си бяха поръчали та ми е много чудно за како му е на този дето го е откраднал) и доколкото разбрах на 2 момичета парите.. В крайна сметка извадихме си ключ за стаята и май вече няма такива проблеми.
А щом знаете че е от класа направете така както казаха другите по-горе. Оставете пари примернно на някой чин и се оговорете няколко човека да гледат, а този на чийто чин са да е навън от стаята.

stelit0
02-12-2010, 13:18
взимате една банкнота от 20 лева (примерно) .бележите я с някакав знак.Гледате да няма никой или нещо такова затваряте вратата в присъствието на учител преждобвате сички и намирате кой краде.

onestar
02-12-2010, 13:31
Точно тва че от моя клас никой няма да си признае, ако ще папата да дойде :( как по точно се намери вашия крадеца,той си призна така ли ?
Не, не си призна. Полицията прерови всички. В джоба на едно момче намери 15-те лева, а ученичката си ги позна по това, че от едната страна бяха леко скъсани.

ren
02-12-2010, 15:01
...............................................

anna93
02-12-2010, 16:17
Извинявам се, че ще е толкова дълго, но все пак искам да е по ясно.Не знам в какви отношения сте с тези заподозряни момичета, но ето един съвет, който може да подейства. Така че, ако отношенията на някой от класа са добри с тези две момичета и ако можете да направите така че да излязат с Вас, направете го. Но най - добре да сте 1 или 2 човека (момичета), защото ще е по лесно да действате и ще можете да ги оставите сами. Ако те се съгласят ги заведете на кафе. Според мен ще е добре да имате много стотинки, които да изкарате. Извадете си пари все едно, че искате да плащате (най - добре го направете към края, когато идва време за плащането на сметката), но извадете повече от това, което трябва да плащате. Стотинките са по добрия вариaнт, защото ако имате по 2, 5 или 10 лева ще се забележат, че липсват освен ако не са много банкноти. Ако сте сама със заподоряните ще е малко по - добре, защото няма да е толкова съмнително, но все пак ако сте две пак става. Когато издавите парите (но да са повече от сметаката и не ги прибрайте), кажете че Ви се ходи до тоалетната и ако сте две помолете другата незаподозряна да дойде с Вас (затова е по добре да са момичета, защото ако са момчета ще е малко странно две момчета да ходят заедно до тоалетната, но все пак ако е едно може да иде момче вместо момиче на срещата със заподозряните), а през това време оставете парите на масата. През това време ще могат момичетата да действат. Естествено преди това трябва да знете колко пари сте имали и ако след това са изчезнали пари, знаете кой е. А ако още имате съмнения коя от двете е ги поканете по отделно. Има други варианти как да ги оставите сами дори да са момчета - да идете за цигари (ако пушите даже ако сте две/ двама пак става), също така все едно или наистина някой Ви търси по GSM и не искате да говорите на шумно място и т.н. Дано да помогне!

anonymous682486
02-12-2010, 17:09
:D :D :D :D това нее вярно просто искаш да си пишеш тема :D :D :Dникога не би се случвало таково нещо :? :? :? :? :? :? щото не гледам да е на сериозно ,пише се че са откраднали телефони ,огледала напълно невъзможно да крадат телефони :shock: :shock: :shock: :shock:

PepSsS
02-12-2010, 18:36
:D :D :D :D това нее вярно просто искаш да си пишеш тема :D :D :Dникога не би се случвало таково нещо :? :? :? :? :? :? щото не гледам да е на сериозно ,пише се че са откраднали телефони ,огледала напълно невъзможно да крадат телефони :shock: :shock: :shock: :shock:
... :-D и що да е невъзможно?

JackSparrow
02-12-2010, 18:50
ееех стефчо, в такива времена живеем, че ..

someonerandom
02-12-2010, 19:38
Не е невъзможно,в моя кллас сме имали случаи.Така и не разбрахме кой е,обаче всички подозирахме едно момче и не му вярвахме,че не е виновен.После се изясни,че не е бил той.Беше ни доста кофти :D
А идеите за стотинките и т.н наистина са добри,обаче да не стане като моя случай-внимавай кого обвиняваш

anna93
02-13-2010, 02:44
:D :D :D :D това нее вярно просто искаш да си пишеш тема :D :D :Dникога не би се случвало таково нещо :? :? :? :? :? :? щото не гледам да е на сериозно ,пише се че са откраднали телефони ,огледала напълно невъзможно да крадат телефони :shock: :shock: :shock: :shock:

В моя клас, когато бях в 8 дойде ново момче, което помоли един друг да му даде GSM - а уж да си праща картинки и му го открадна. По хубаво, че момчето се усети на време, за да каже че са му го откраднали. Тогава класната и зам. директора се обадиха на полицията и го хванаха. Той искал да го продаде, за да си изкара някой лев. Също така на моя братовечед му го откраднаха, но там вече не е сигурно кой е, защото различни хора влизат и излизат и не е сигурно дали е от неговия клас или някой по - голям (той е в 5 клас.).

ren
02-13-2010, 09:35
:( :( :(

someonerandom
02-13-2010, 10:34
да това с стотинките е добро само че ако бяхме близки с тях, а ние се мразим не можем да се гледаме, така че те никога няма да дойдат с мен на кафе :o Ето още едно малко доказателство че са тези момичета който си мисля,от мен не са крали пари въпреки, че аз нося много на училище и си оставях преди чантата в класната стая с парите и излизах нанякъде,и те виждат че не се понасяме с тях и си мислят че ако откраднат от мен аз ще ги обвиня и може класа даа ги намрази пък така като крадът от ,,приятелките" си никой не би се усъмнил :o :shock:
Е сега вече сериозно се вкарваш във филма.То такава схема... :D Само ти казвам,че ще е добре да обмислиш и други варианти,или поне ги наблюдавай тези 2 момичета.А хора от други класове идват ли ви в стаята?

DarknessAngel
02-13-2010, 11:21
Когато нещо е откраднато,още повече от ученици няма да се сдържат и все ще дойдат на даскало с нещо ново,да се изфукат. Просто наблюдавайте кой ще дойде с повечко нови нещица от обичайното. :)

ren
02-13-2010, 12:21
да това с стотинките е добро само че ако бяхме близки с тях, а ние се мразим не можем да се гледаме, така че те никога няма да дойдат с мен на кафе :o Ето още едно малко доказателство че са тези момичета който си мисля,от мен не са крали пари въпреки, че аз нося много на училище и си оставях преди чантата в класната стая с парите и излизах нанякъде,и те виждат че не се понасяме с тях и си мислят че ако откраднат от мен аз ще ги обвиня и може класа даа ги намрази пък така като крадът от ,,приятелките" си никой не би се усъмнил :o :shock:
Е сега вече сериозно се вкарваш във филма.То такава схема... :D Само ти казвам,че ще е добре да обмислиш и други варианти,или поне ги наблюдавай тези 2 момичета.А хора от други класове идват ли ви в стаята?
да идват

Luscious_Heart
02-13-2010, 19:32
А вие, сладурчета, що не си пазите нещата?
Ето ви пример за немислене. В нашия клас се открадна телефон. Доказа се, че е бил един от класа, но не потърсихме отговорност изобщо (щото полицията върна телефона, бил е продаван, препродаван и нз си кво).
А някои момичета още си оставят телефоните по масите, портмонетата, фотоапаратите, като излизат от стаята.
Кво да говорим... Иначе за начина - на първата страница имаше едно с банкнотата. Звучеше интересно.

meganet
02-16-2010, 11:53
Някой да седне пред заподозрените :D и като свърши часа си забравете нещо телефон или нещо там да видим дали ще го вземат :D :D

iwii
02-16-2010, 12:04
И в нашия клас преди имаше "крадец" .. прз голямото междучасие една съученичка се скри под един чин ,, иии хвана нашия крадец :shock: :shock:

peshost
02-16-2010, 12:22
Мене от край време ми крадат химикали, да ги ***. Ама не ми пука да си ги врат у гъзО.

ThePowerOfLove
02-16-2010, 12:35
Възможно е да се крадат телефони, разбира се. Имаме съмнения, че една момиче от нашия клас открадна телефона на една друга съученичка, по време на физкултура, в съблекалнята. След това тази същата е била нагости и оттам е изчезнала мп3-ка. Интересно.. нищо не се доказа, но всички си имаме едно наум за нея ;)
Пазете си нещата!

minionka
02-17-2010, 06:07
Вие нямате ли камери бе хора? Дали в коридора или в класната стая то ше се види. Ет например едни от предишния клас си бяха събрали 2000 лева за екскурзия. И са изчезнали по едно време. И тогава е имало камери само в коридорите..видели са една мома само тя да влиза в голямото междучасие ии са я хванали. Ако имате камери ..направете го това. Поне ще стесните кръга на заподозрените...може да не са тия момичета. 8) 8) 8) x.o.x.o Дано съм помогнала

iiordanova
02-17-2010, 07:14
:shock: Ехее , егати филма!
Аз предлагам да оставите 5 лева с химикал отбелязани , на пода.
Уж паднали .. вие вече решавата как ще го направите.
Успех!
П.С. Идеята с кафенето не е зле. :wink:

someonerandom
02-17-2010, 11:10
Оставете някой GSM скрит под тетрадки или нещо,а на чин,към който е насочен телефона,сложете някакви пари :D

Infinity
02-17-2010, 14:13
:shock: Ехее , егати филма!
Аз предлагам да оставите 5 лева с химикал отбелязани , на пода.
Уж паднали .. вие вече решавата как ще го направите.
Успех!
П.С. Идеята с кафенето не е зле. :wink:

CrAzYanDlaZy
02-17-2010, 19:16
и при нас имаше нещо от сорта преди :) само че се крадяха учебници 8-) предлагам ви да се съберете няколко човека оставете
повече пари или телефон умишлено на показно място ... след това се пръснете обаче не изпускайте от поглед мястото и така двете заподозрени крадлички рано или късно ще се опитат да откраднат, а вие ще ги хванете на местопрестъплението :) успеx ;)