PDA

View Full Version : Любов ... (САМО ЗА МОМИЧЕТА)



bori96
02-11-2010, 15:26
Изобщо не съм на ТИ на тази тема :-# . Не съм имала гадже и моля момичетата да ми помогнат! Как карате някое момче да ви забележи, какво е важно, какво не трябва да се прави. Моля ви помогнете ми!!
И имам един друг въпрос: С колко по-големи от вас сте ходили?

justonegirlwithonehope
02-11-2010, 15:28
Възраста съвсем не е от значение.Ходила съм с момче на моята възраст, с 5 години по голям от мен с 2 .. няма никакво значение ако има любов.И как да те харесаа, ами просто гледаш всеки ден да си неотразима.Грим, прическа, облекло, походка, погледа е важен :lol: Гледаш да посещаваш места, където знаеш, че обича да ходи, усмихвай му се, флиртувай .. лесно е :)

xXTOXiCXx
02-11-2010, 15:33
Колкото и банално да звучи - просто трябва да бъдеш себе си и да не се притесняваш от нищо!!!За да те забележи просто общувай с него повече и се грижи за външния си вид! :)

Ходила съм с момчета по-големи с по 2,3,4 години.., няма значение разликата толкова.,

sunshinepp
02-11-2010, 15:33
`1. - Мисля, че ограничаването в половете е ТЪПО! :x
`2. - 1 момче може наистина да те хареса , само и единствено ако бъдеш себе си! Не се прави на някоя ,която си мислиш , че може би ще му хареса ;)
`3. - Не мисля, че има някакви определени правила . . :-o "харесването" просто става, случва се . . ако мога да се изразя така :-o Просто някой си пада по някой . .

И 4 . . най-голямото ми гадже , аз бях на 14 , той на 20.. тогава харесвах по-големи, сега вече горе долу на мойта възраст или +1,2 години става! :grin: :P :oops:

bori96
02-11-2010, 15:37
`1. - Мисля, че ограничаването в половете е ТЪПО! :x
`2. - 1 момче може наистина да те хареса , само и единствено ако бъдеш себе си! Не се прави на някоя ,която си мислиш , че може би ще му хареса ;)
`3. - Не мисля, че има някакви определени правила . . :-o "харесването" просто става, случва се . . ако мога да се изразя така :-o Просто някой си пада по някой . .

И 4 . . най-голямото ми гадже , аз бях на 14 , той на 20.. тогава харесвах по-големи, сега вече горе долу на мойта възраст или +1,2 години става! :grin: :P :oops:


Добре, нека не е само за момичета, но не мисля, че някое момче ще има интерес да пише по темата :-D

babyjoinmeindeath
02-11-2010, 15:37
Възраста съвсем не е от значение.Ходила съм с момче на моята възраст, с 5 години по голям от мен с 2 .. няма никакво значение ако има любов.И как да те харесаа, ами просто гледаш всеки ден да си неотразима.Грим, прическа, облекло, походка, погледа е важен :lol: Гледаш да посещаваш места, където знаеш, че обича да ходи, усмихвай му се, флиртувай .. лесно е :)
+1 само че не е задължително винаги да си "неотразима" все пак ако един ден ти се наложи да излезеш без грим и хубава прическа сигурно няма да можеш да го догониш после. А й хубаво е да правуш на ЛЕКО недостъпна

bori96
02-11-2010, 15:38
А от толкова голямо значение ли е гримът :(

sunshinepp
02-11-2010, 15:40
`1. - Мисля, че ограничаването в половете е ТЪПО! :x
`2. - 1 момче може наистина да те хареса , само и единствено ако бъдеш себе си! Не се прави на някоя ,която си мислиш , че може би ще му хареса ;)
`3. - Не мисля, че има някакви определени правила . . :-o "харесването" просто става, случва се . . ако мога да се изразя така :-o Просто някой си пада по някой . .

И 4 . . най-голямото ми гадже , аз бях на 14 , той на 20.. тогава харесвах по-големи, сега вече горе долу на мойта възраст или +1,2 години става! :grin: :P :oops:


Добре, нека не е само за момичета, но не мисля, че някое момче ще има интерес да пише по темата :-D

Ами всъщност си мислех, че ако някое момче се навие да пише . .то тогава той може също да об,сни какво го впечатлява в 1 момиче ;)

bori96
02-11-2010, 15:43
`1. - Мисля, че ограничаването в половете е ТЪПО! :x
`2. - 1 момче може наистина да те хареса , само и единствено ако бъдеш себе си! Не се прави на някоя ,която си мислиш , че може би ще му хареса ;)
`3. - Не мисля, че има някакви определени правила . . :-o "харесването" просто става, случва се . . ако мога да се изразя така :-o Просто някой си пада по някой . .

И 4 . . най-голямото ми гадже , аз бях на 14 , той на 20.. тогава харесвах по-големи, сега вече горе долу на мойта възраст или +1,2 години става! :grin: :P :oops:


Добре, нека не е само за момичета, но не мисля, че някое момче ще има интерес да пише по темата :-D

Ами всъщност си мислех, че ако някое момче се навие да пише . .то тогава той може също да об,сни какво го впечатлява в 1 момиче ;)

Може и да си права :)

ScarletBite
02-11-2010, 15:57
Обикновено момчетата са тези, които започват нещата.Ако искаш да го насърчиш, просто му се усмихни или прикови поглед в него. :) Би трябвало да реагира веднага.
Лично аз флиртувам активно, но, колкото и надуто да звучи, считам, че е под нивото ми да тичам след момче... Просто не е в моя стил да се залепвам. :neutral:
Досега са били с 3 или 4 години по-големи от мен.Не знам защо се получава така, просто не чувствам влечение към връстници.В момента съм сама, макар че излизам с един... той е с 3 години и половина по-голям.

bori96
02-11-2010, 16:15
Благодаря ви :grin: ! Продължавайте да давате съвети, моля! :oops:

justonegirlwithonehope
02-11-2010, 16:20
А от толкова голямо значение ли е гримът :(

Не, не е от чак такова значение и като казвам грим и прическа нямам предвид грим тип маска и прическа в стил поп фолк дива.Нещо семпло, което да подчертава чартите ти.Нали знаеш, че момчетата не харесват прекаленото, но не харесват и ако си станала, облякла си каквото ти падне, ударила си един гребен и си изчезнала.. :)

Dimana99
02-11-2010, 16:28
А от толкова голямо значение ли е гримът :(Колкото повече - толкова повече ще го отблъснеш

bori96
02-11-2010, 16:36
:D Естествено, за големите количества се досетих :D . За останалото-мерсиии!

britzy
02-11-2010, 16:56
Не ти тряаа гадже аз ти го казвам-днеска един тъпак(да кажем до днес гадже) :lol: се зарибява с една тъпа зубарка тей пред мене и тя вика ше ти пратя валентинка и той и вика аз 100 валентинки ше ти дам-еййййййййййййй намразих още повече тва нещо Свети Валентин-не му пращай нищо,той акотехаресва шъ се сети аман

ThedramaQueen
02-11-2010, 17:06
А от толкова голямо значение ли е гримът :(

много ясно, че не

mOBSCENE
02-11-2010, 17:07
Най-много с 4 .. :)
Не беше китка за мирисане :?

Abigoria
02-11-2010, 17:53
На 13- 14 си, кви гаджета, кви 5 лева, гледай си ученето, за всичко си има време... :?

Scepticism
02-11-2010, 19:08
1:Грижи се за външния си вид.Всичко да е перфектно,защото момчетата забелязват всичко.Перфектен грим,перфектен маникюр,облеклото ти да е шестица и винаги да си усмихната и лъчезарна.
2:Държанието ти трябва да е нежно и стилно.Както споменах усмивка - винаги,походка,като на модел,да не се лигавиш,хвърляш,грещиш и да се хилиш,като олигофрен,защото момчетата макар да са такива мразят такива неща.Обичат едно момиче да е нежно и с класа.
3:За него - усмихвай му се и му хвърляй приятелски погледи.А ако си говорите - говори нежно и бавно.Гласът ти трябва да е,като звънче.
----
Момчетата винаги забелязват и най-малките детайли,защото за момичетата са важни. :)

Това е,като цяло.


ее аз пък не съм съгласна, че не може да се лигави (ама не прекалено де) и не на самото момче.. няма лошо момчето да те види, че се забавляваш и си естествена. : )

Но иначе като цяло съветите са много точни. Даже не е нужно действията да са насочени към конкретно момче. Ако си достатъчно добра и знаеш какво правиш, те сами ще те забележат, вярвай ми.. :)

BeezyJey
02-11-2010, 19:24
На 13- 14 си, кви гаджета, кви 5 лева, гледай си ученето, за всичко си има време... :?

+ 1 :? :? :?

bori96
02-12-2010, 06:17
1:Грижи се за външния си вид.Всичко да е перфектно,защото момчетата забелязват всичко.Перфектен грим,перфектен маникюр,облеклото ти да е шестица и винаги да си усмихната и лъчезарна.
2:Държанието ти трябва да е нежно и стилно.Както споменах усмивка - винаги,походка,като на модел,да не се лигавиш,хвърляш,грещиш и да се хилиш,като олигофрен,защото момчетата макар да са такива мразят такива неща.Обичат едно момиче да е нежно и с класа.
3:За него - усмихвай му се и му хвърляй приятелски погледи.А ако си говорите - говори нежно и бавно.Гласът ти трябва да е,като звънче.
----
Момчетата винаги забелязват и най-малките детайли,защото за момичетата са важни. :)

Това е,като цяло.


ее аз пък не съм съгласна, че не може да се лигави (ама не прекалено де) и не на самото момче.. няма лошо момчето да те види, че се забавляваш и си естествена. : )

Но иначе като цяло съветите са много точни. Даже не е нужно действията да са насочени към конкретно момче. Ако си достатъчно добра и знаеш какво правиш, те сами ще те забележат, вярвай ми.. :)

Окей,аз не забранявам на момичето да се забавлява,а просто го съветвам.Защото миналата година харесвах едно момче и усърдно се държах,като идиотка,като се опитвах да го накарам да ме забележи,но просто по-късно разбрах колко смешна съм била отстрани,за това и я съветвам да не прави,като моите грешки. :)

Ооо да, това с лигавенето ми е познато ... :-D Мерси!

XTREMEFREERIDE
02-12-2010, 06:28
1:Не прави грешката да се правиш на кифла.Гримът не е задължителен,но примерно една спиралка винаги подчерата не само очите.Гледай да изглеждаш чистоплътна,нищо лично към теб,просто наблюдавайки такива момичета виждам,че всички ги отблъскват.
2:Съчетавай дрехите.Нали знаеш "по дрехите посрещат...блабла",абсолютно буквално го взимам и ти казвам,че едно добре поддържано момиче,трябва да е облечено със вкус.Може дрехите ти да не са маркови,може да имаш 5 блузки и 2 панталона,но ако знаеш как да го съчетаеш... ще се очудиш от ефекта.
3:Не изглеждай тъпа.Дам,учи си уроците,бъди амбициозна,говори по всякакви теми,интересувай се.Просто бъди любопитне не само за гаджета,приятели и купони.
4:Много е банално това "бъди себе си",но е толкова вярно,колкото атома е градивна частица.
5:Общувай.

XTREMEFREERIDE
02-12-2010, 06:29
Пропуснах да кажа,че съм ходила със момчета колкото мен,с година по-малки и с две години по-големи от мен.

miss_kiss181
02-12-2010, 06:55
Банално е, но просто бъди себе си. Не се притеснявай ако някой път ти се наложи да излезеш без прическа или грим. Това не са най-важните неща. Просто бъди мила, флиртувай, но всичко да е в граници. Не бъди нахална. :)

Violenza
02-12-2010, 08:46
1:Грижи се за външния си вид.Всичко да е перфектно,защото момчетата забелязват всичко.Перфектен грим,перфектен маникюр,облеклото ти да е шестица и винаги да си усмихната и лъчезарна.
2:Държанието ти трябва да е нежно и стилно.Както споменах усмивка - винаги,походка,като на модел,да не се лигавиш,хвърляш,грещиш и да се хилиш,като олигофрен,защото момчетата макар да са такива мразят такива неща.Обичат едно момиче да е нежно и с класа.
3:За него - усмихвай му се и му хвърляй приятелски погледи.А ако си говорите - говори нежно и бавно.Гласът ти трябва да е,като звънче.
----
Момчетата винаги забелязват и най-малките детайли,защото за момичетата са важни. :)

Това е,като цяло.
Тя е на 13-14, какъв маникюр, какви прически, какъв перфектен грим?! :razz:
Смешна гледка.
Вие изобщо правите ли разлика между поддържано момиче и нагримирана малка пикла?
Пък и да не беше на 13, това, което описвате не е за всекидневието.

Моят съвет - бъди уверена, само това ти трябва.

soul1199
02-12-2010, 09:49
Изобщо не съм на ТИ на тази тема :-# . Не съм имала гадже и моля момичетата да ми помогнат! Как карате някое момче да ви забележи, какво е важно, какво не трябва да се прави. Моля ви помогнете ми!!
И имам един друг въпрос: С колко по-големи от вас сте ходили?ами усмихвам му се,после се опитам да се сближим,ходила съм най-много с 4-5 години по-голям :)

_SwEeT_
02-12-2010, 13:51
savet1t mi za teb e tozi.. ne se opitvai ad izp1kne6 s1s ne6to i tn. kogato nqkoi te haresa 6te te haresa takava kakvato si a za v1zrastta ne 4e e ot golqmo zna4enie no vnimavai za6toto znae6 kakvo iskat po golemite .. :)

ReachlessGirl
02-12-2010, 13:57
Изобщо не съм на ТИ на тази тема :-# .
е 96 .. какво очакваш да си на "ти" имаш толкова много време пред себе си .. :?

Как карате някое момче да ви забележи, какво е важно, какво не трябва да се прави. Моля ви помогнете ми!!
Няма как да "накараш" някой да те забележи .. зависи от момчето .. важното е да не се правиш на някоя друга, а да бъдеш себе си! Какво не трябва да правиш .. да му падаш в краката!!!

И имам един друг въпрос: С колко по-големи от вас сте ходили?
3 години по - голям от мен ..

uBuTo
02-12-2010, 15:41
всичко с времето си! още си на 13 накъде бързаш?? .. :? а по темата: както казаха и колегите преди мен: ще те хареса само ако си себе си и не се правиш на нещо което не си за да му се харесаш :) Успех ;)

Still1ME1Still1HERE
02-12-2010, 16:30
А от толкова голямо значение ли е гримът :(Мразим грим!

antifashionshit
02-12-2010, 18:11
значи, любовта не единственото хубаво нещо на този свят само да кажа, не знам всъщност защо всички в тийнейджърска възраст се юрват да си търсят половинката. и аз в тва число -.- не е страшно да си нямаш гадже. ще дойде и този момент. dont worry n have fun : )