PDA

View Full Version : какво трябва да направя пяк? отговорете .



domi98
02-11-2010, 15:57
ами това е третата тема ,която пускам свързана с този проблем,и всеки път има развитие....

ами една моя приятелка харесва едно момче,обаче има едно момиче,което и отмастява ,защото моята приятелка си говори с момчето ,което тя харесва,но не го прави умишлено и същото това момиче си говори нарочно с момчето,което приятелката ми харесва ,за да и отмъсти..... и тя незнае какво да прави ,защото мисли ,че момчето ,което харесва тя харесва онова момиче

ПС-малко съм нарушила логическата връзка между изречениата,надявам се да разберете... :?

SuNsEt
02-11-2010, 17:32
Просто тази твоя приятелка да каже на Никола,че го харесва и толкова.Не е срамно да харесваш някой,а и така няма да се притеснявате дали онова момиче,ще прецака нещата.Ако Никола също харесва приятелката ти,ще станат гаджета.Ако не я харесва-ок...светът няма да свърши до тук.

ПП:Мисля,че да си имаш гадже от класа е гадно.

ПП2:Ти на 12 ли си????? 8-)

BeezyJey
02-11-2010, 17:43
What the fuck ?! Нищо не разбрах.. както и да е ,предполагам ,че ви бушуват хормоните (както и на мен 8-) ) ,ше се оправите..и без тфа годината свършва след има няма 4 месеца:razz: :P

Forest_girl
02-11-2010, 18:21
Нищо не разбрах :D

SuNsEt
02-11-2010, 20:18
What the fuck ?! Нищо не разбрах.. както и да е ,предполагам ,че ви бушуват хормоните (както и на мен 8-) ) ,ше се оправите..и без тфа годината свършва след има няма 4 месеца:razz: :P

Недей така да бързаш за края на годината,че имам 2 двойки по химия за оправяне. 8-) То и аз искам да дойде края на годината амааа...

FuCkInBuBbLeGuM
02-11-2010, 20:28
И аз нищо не разбрах. А не мислиш ли, че щом предпочита компанията на тая другата гери ли ква беше, може би тя му е по - приятна?

tonie__
02-11-2010, 22:41
ОМГ!!!!!!!!! :lol:

Korrnyy
02-12-2010, 09:56
Аз те разбрах :D

Докато твоята приятелка се дразни и гледа отстрани ще изпусне момчето. Или да действа или да се откаже. Не става само с гледанее, трябва и действане.

Успех.

SmilezZz
02-12-2010, 11:37
Аз те разбрах :D

Докато твоята приятелка се дразни и гледа отстрани ще изпусне момчето. Или да действа или да се откаже. Не става само с гледанее, трябва и действане.

Успех.

Напълно съгласна съм :)

uBuTo
02-12-2010, 16:07
ааа много оплетена ми стана тая ваща история: мойта приятелка, че нейната позната си говорила с приятеля на брата на братовчеда на майката на моята приятелка .. дай го по-ясно :lol: :lol: