PDA

View Full Version : Писна ми вече!!!!



c0raline
02-11-2010, 17:09
Писна ми вече! Всеки ден така става по няколко пъти! Все ли трябва да ми развалят настроението! Точно тогава когато съм с добро настроение винаги ми го развалят! Причинителките са: баба и сестра ми[точно сестра ми винаги го разваля!]. Писна ми! Все нещо нередно правя! :?

filmimilmi
02-11-2010, 17:42
С какво по-точно ти развалят настроението? Възможно е да си отдушник за лошите настроения в къщата защото все пак си най-малката, но все пак ако се чувстваш толкова подтиснато можеш да почнеш да си водиш нещо като дневник. По такъв начин може да се осовободиш малко от депресията...

Fashion1Fukla
02-12-2010, 18:48
Обясни малко с какво толкова те дразнят...какво правят, че да ти развалят настроението??? Дай конкретни примери и ще е по-лесно да ти помогнем, защото така не става много ясно.

c0raline
02-12-2010, 20:46
така. значи първо аз съм по-голяма от сестра ми. второ както съм с добро, сестра ми или баба ми го превращат в лошо настроение. Когато седна на масата и веднага сестра ми идва и започва едни такива глупости да дрънка, после баба ми я подкрепя дори и дядои ми! :?

Fashion1Fukla
02-12-2010, 20:52
Ами най-сигурния начин е да не им обръщаш внимание. За жалост някои хора, просто не могат, или по-точно трябва да кажа, че някои хора могат, защото те определено са много по-малко. Ако не можеш да не им обръщаш внимание, просто опитай да поговориш с тях. Така може да имаш някакъв напредък. Обаче ако роднините ти са някакви темерути (макар че не мисля, че са такива), то тогава надали ще се вслушат в това, което им казваш.

beautifullslayer
02-13-2010, 07:57
всеки знае 4е мъниците са дрънкалници лепни и 2 шамара и постави условия

Pustinqchka
02-13-2010, 10:49
Хъхъ, на колко е сестра ти?

ImmortalSportFreak
02-13-2010, 12:01
не сядай на масата... яж пред компа и не ходи мн при баба ти и сестра ти за да не ти става лошо настроението.... :lol: излизай повече навън и така.... ;)

sunshinee1936
02-25-2010, 20:38
хаха човек аз съм същата майка ми и баща ми ме искарват извън нерви постоянно .. айде бащата ми цял ден е на работа ноо майка ми като не работи по цял ден вкъщи седи и е кисела и постоянно мрънка за нещо постоянно се вика крещи и т.н. отделно баща ми като си дойде почва направи тва направи онва дай ми тва // давам му го // не тва дай ми онова и постоянно мрънкат апък като ми кажат сядай да учиш се едно някой ми бърка в газъ с извинение щото дали ще седна сега или след 1 час да уча няма никво значение .. ядосвам се много винаги но гледам да си седя повече в стаята пред компа и ги отбягвам доста щото като се започне да се спори естествено аз съм черната накрая и аз тряа да съм наказана да не излизам и т.н. ; не си единствената : )

xExplosioNx
02-27-2010, 09:47
Трябва да накараш сестра ти да млъкне по каквто и да е начин :lol:

xXxSmilexXx
02-27-2010, 13:41
Прави и ти същото с нея ;)