PDA

View Full Version : Спрей Тен :)



___mimity___
02-11-2010, 16:10
Здравейте!Искам да попитам,дали някой от вас е пробвал това и дали има добър ефект(а странични ефекти)аа и за офиси някакви в София?! :).......
.Абитуриентка съм и много искам да си направя тен,но не искам солариум.Иначе съм със средно тъмна кожа и не съм имала проблеми с нея, при излагане на слънце :)
:-) :-) :-)

Molzinka
02-11-2010, 16:54
Мисля че това за което говориш е автобронзант :-o Аз си бях купила от AVON миналата година и не ми хареса. Повече никога няма да си взема ! :x

DeinStern
02-11-2010, 17:00
Не съм пробвала, но приятелки са ми казвали, че не е кой знае какво. Още повече, оставя петна по дрехите и ефекта не е добър..

tonie__
02-11-2010, 17:37
не говори за автобронзант,за за пръскане с тен 8-) не мога да ви обясня,но авторке,разбрах те 8-) доколкото знам има ефект,на мен ми допада,но не съм от София и не мога да ти помогна ;/

Len4etyYyy
02-11-2010, 19:29
Моя приятелка беше ходила да се "пръска"(от Бургас съм). Ефектът е доста добър, ако искаш наистина забелязващ се тен, но с всяко къпане започва да пада като кир буквално и ставаш на петна. Ако си склонна да ходиш така седмица го направи :)

BeezyJey
02-11-2010, 20:24
Има на AVON и на NIVEA, но и двата вида са пълни боклуци..Самата идея да ползваш автобронзант е гадничка..и както казаха по - нагоре ,оставя петна по дрехите.