PDA

View Full Version : Дупчици по лицето..



UnForgettableDream
02-11-2010, 18:20
Здравейте, искам да попитам дали някой има дупчици по лицето, останали от пъпки и дали могат поне малко да се заличат?? Ако може какви са продуктите, които трябва да използвам и цена??

psych0
02-11-2010, 18:21
и аз имам нещо такова,много е гадно. :? та помощ 8-)

onqtam
02-11-2010, 18:26
доколкото знам никъв шанс :(

tonie__
02-11-2010, 18:49
нещо ми говори,че това са ви разширените пори..

UnForgettableDream
02-11-2010, 18:58
Ами не знам дали са разширени пори, ама от пъпките остават и по-големите като се гледам отблизо си личат и ако съм без грим е гадно..

ScarletBite
02-11-2010, 19:11
Да, разширени пори са.
Значииии... доколкото знам, парата свива порите.Също така на пазара има много продукти с такова действие.Мога да ти препоръчам кремчето на Eucerin от зелената серия.Прави си редовно маски за свиване на порите.Почиствай с ексфолиант всяка сутрин и вечер.Специално за ексфолианти... на L'oreal са добри.Garnier и Clean&Clear стават долу-горе.На Avon са ужасни.Eucerin и Nivea са хубави за отстраняване на грим и себум, но твоя проблем няма да решат...

UnForgettableDream
02-11-2010, 19:14
^^ Мерси мноого! :-)

tonie__
02-11-2010, 19:29
добре,не съм ли добра,а,а 8)

UnForgettableDream
02-11-2010, 19:36
Ами изглежда аз не знам много добре кое как се казва точно :D :D Дано да се пооправят малко, защото като не се гримирам и се забелязват и е гадно.. :?

tonie__
02-11-2010, 21:04
БТВ( 8-) ) пара Разширява порите.затова като ходите на козметик ви правят парна баня,за да може да ви се отворят порите и да ми излезе мръсотията.аз си правя подобни бани за черните точки ;) иначе за разширени пори (имам под очите,но адскии малко) лек не съм открила досега,но продължавам да търся! :smt109

chuppiz
02-12-2010, 07:14
Да, разширени пори са.
Значииии... доколкото знам, парата свива порите.Също така на пазара има много продукти с такова действие.Мога да ти препоръчам кремчето на Eucerin от зелената серия.Прави си редовно маски за свиване на порите.Почиствай с ексфолиант всяка сутрин и вечер.Специално за ексфолианти... на L'oreal са добри.Garnier и Clean&Clear стават долу-горе.На Avon са ужасни.Eucerin и Nivea са хубави за отстраняване на грим и себум, но твоя проблем няма да решат...

Haha pylni gluposti! parata RAZSHIRQVA porite!! ledeno studenata voda gi sviva! sorry za latinicata

rakiQ
02-12-2010, 07:19
^ да така е

а аз се сетих за такива белези от шарка например??? мисля ,че няма махане на тези дупки..... а разширените пори са съвсем различно нещо

ledenakrasota
02-12-2010, 12:52
На мен от хумата доста ми се свиха :grin: :grin: Освен,че ми изчисти черните точки :grin: :grin:

А като сложиш след това салицилов спирт,в който има аспирин и някакъв крем,преди лягане,на сутринта ефекта е огромен. 8)