PDA

View Full Version : Проблем с пениса



stiflar91
02-11-2010, 20:34
Моля за малко помощ . Значи на 18 съм ... и от 2 месеца осещам понякой път лека болка в тестисите а през повечето време странен дискомфорд . Също понякой път имам болка в областа под корема . А след мастурбация ми се подува най - отпред на главичката , не знам как се нарича тази част , , , но изглеждат като 2 уснички и те ми си подуват за около час и след това са някак си набръчкани ,,,,, не знам как да го обесня по - подробно . Моля за съвети . :)

rakiQ
02-12-2010, 09:19
ми тестисите могат да те болят от задържане на срерма... нз как да ти го кажа :D :D

най-добре иди на лекар щото тва може да е нещо бая сериозно....

stiflar91
02-12-2010, 12:02
амии .. човек може да си прав ... защото като си прасна една чикия и ми олекваа .. ии секи път излиза бая спермаа :D :D :D ... ама другото кадето съм го описал .. не знам от какво .. а просто не ми се занимава с лекари .. защото , ще отида при личния от там ще ми даде направление за друг и става много тлъстоо . А е кат съм в некви болници сдухвам :D .. некво тегаво ми става .. Някой ако знае още нещшчко да сподели :-D :-D

stiflar91
02-12-2010, 12:06
аа и да кажа , че преди 2 седмици използвах амфетки .. оплаших се че може от тях да ме приболява и съм си казал вече никогаа .. но възможно ли е да е от тях

KadifWerewolf
02-12-2010, 21:13
хах не, просто свършваш рядко

stiflar91
02-13-2010, 06:26
чесно да ти кажа почти всеки ден :lol: :)

rakiQ
02-13-2010, 07:39
абе човек тва не е шега работа .. имах едно гадже което имаше проблем с ташките :D боляха го мн и една вечер така го заболяха ,че отидохме до пирогов ,отидохме при една лекарка погледна го каза че е от задържане ,да започне да води по-редовен полов живот и ще се оправи ..и така и стана сичко е ок

а имам един познат който пак така го боляха и не беше ходил на лекар и най-накрая отиде и лекаря му каза че ако е изчакал още малко щеше да си остане без ташаци .Не искам да те плаша , обаче тва е мн сериозно нещо и трябва да обърнеш внимание. Не трябва да те е срам преодолей срама и отиди за твое здраве . :)

stiflar91
02-13-2010, 08:38
абе човек тва не е шега работа .. имах едно гадже което имаше проблем с ташките :D боляха го мн и една вечер така го заболяха ,че отидохме до пирогов ,отидохме при една лекарка погледна го каза че е от задържане ,да започне да води по-редовен полов живот и ще се оправи ..и така и стана сичко е ок

а имам един познат който пак така го боляха и не беше ходил на лекар и най-накрая отиде и лекаря му каза че ако е изчакал още малко щеше да си остане без ташаци .Не искам да те плаша , обаче тва е мн сериозно нещо и трябва да обърнеш внимание. Не трябва да те е срам преодолей срама и отиди за твое здраве . :)

Ще те послушам и в понеделник ако още ми и дискомфорт ще отида :oops: