PDA

View Full Version : Лекарства за отслабване ... Малко съвети, моля ...



Merito_
02-11-2010, 20:49
Здравейте. Аз съм момиче на 18 години, 159 cm и 59 кг... Преди си бях по-слабичка, но незнайно защо натрупах малко килограмчета през последните месеци. Та се опитвам да смъкна поне 5-6 килограмчета до края на Април. С диети не се получава, трябва ми нещо по-ефикасно. Искам да помоля някой ако е използвал някакви лекарства, които имат ефект да ми препоръча. Пък и 5-6 кг не са много по принцип ама не мога и не мога да ги сваля. Очаквам препоръките ви. Благодаря предварително... :)

Sigrina
02-11-2010, 21:00
По-ефективно нещо за сваляне на килограми от активен спорт (комбиниран с хранителен режим) няма!
Иначе за лекарства - има адски много, но от всички ефектът е временен.

Merito_
02-11-2010, 21:06
Sigrina с това съм наясно. Аз пуснах темата за да ми се препоръча конкретно лекарство... Благодаря, че взе участие все пак... ;)

tonie__
02-11-2010, 21:07
не помагат.чайове,хапчета,от личен опит-нищо не действа.обачее нещо,които действа --> http://www.lookshy.dk/forum.bg/index.php?topic=733.0 ;)

insane7
02-11-2010, 21:10
не помагат.чайове,хапчета,от личен опит-нищо не действа.обачее нещо,които действа --> http://www.lookshy.dk/forum.bg/index.php?topic=733.0 ;)
Как ще седиш с 2 кофички кисело мляко на ден, че и на следващия ден пак няма да се наядеш като хората :shock: .
За 5 дена колко кг могат да се свалят д/г? :-o

tonie__
02-11-2010, 21:12
еми аз по толкова ям на ден 8-)

Merito_
02-11-2010, 21:22
Извинявай, но като видя в някой сайт подобно нещо, гледам възможно най-бързо да го подмина. Това са абсолютно вредни глупости, все пак организма има нужда от най-различни работи... А и аз ако можех да издържа с 2 кофички мляко на ден, едва ли щях да тръгна да пускам теми по нета за разни си лекарства... Някой ако ще пише, нека е по темата, моля.. :)

billytalent
02-11-2010, 21:25
Вземи си Л-карнитин и ако спортуваш и се храниш здравословно ще има ефект

Merito_
02-11-2010, 21:28
Знам за Л-карнитин... Не питам за такива добавки, а за лекарства, които примерно засищат, спират апетита, разработват метаболизма и т.н.

insane7
02-11-2010, 21:29
чувала съм, че този чай има ефект, НО не знам дали е вярно (http://ekomet90.com/site/components/com_virtuemart/shop_image/product/2922264294c9e0cfed1e5f9717a5164f.jpg)
Кака беше поразпитала за него и всеки, който пиеше този чай казваше, че има ефект. Цялото село се беше юрнало да пие. 8-)
Иначе пробвала ли си 90 дневната диета? То според мен не може да се нарече и диета, де. Един вид разделно хранене. Също трябва и много спорт. :)

billytalent
02-11-2010, 21:30
Знам за Л-карнитин... Не питам за такива добавки, а за лекарства, които примерно засищат, спират апетита, разработват метаболизма и т.н.

Знами си заблудена ако си мислиш,че има такова лекарство,замисли се малко щеше ли да има дебели хора ако от тези лекарства имаше ефект,имам приятелка която изпробва всичко което се рекламираше и освен,че си докара здравословни проблеми друго не стана...

Merito_
02-11-2010, 21:37
Първо не ме наричай заблудена, затова, че си неинформирана. Второ аз лично съм използвала подобно лекарство и за 10 дена коремът ми стана плосък като дъска, но проблемът е, че в България го няма и няма как за момента да се сдобия с него и именно затова ви искам мненията за подобни такива. А за приятелката ти - тя си е докарала проблеми именно затова, че пробвала всичко, а не каквото трябва... Но това не е по темата...

billytalent
02-11-2010, 21:39
Хубаво,ти си решаваш и повярвай ми не съм неинформирана,просто гледам реално на нещата и няма да си блъскам главата след време!!!

Merito_
02-11-2010, 21:42
Ще си замълча, понеже не искам да спамя... ;)

tonie__
02-11-2010, 21:53
чувала съм, че този чай има ефект, НО не знам дали е вярно (http://ekomet90.com/site/components/com_virtuemart/shop_image/product/2922264294c9e0cfed1e5f9717a5164f.jpg)
Кака беше поразпитала за него и всеки, който пиеше този чай казваше, че има ефект. Цялото село се беше юрнало да пие. 8-)
Иначе пробвала ли си 90 дневната диета? То според мен не може да се нарече и диета, де. Един вид разделно хранене. Също трябва и много спорт. :)

пила съм го тоя чай,ужасен е !никакъв ефект няма и смърди ужасно :?


значи искаш хапчета,а не искаш диета?...мъдро решение

anna93
02-12-2010, 04:07
обачее нещо,които действа --> http://www.lookshy.dk/forum.bg/index.php?topic=733.0 ;)

Тази диета има ефект, но след като я приключиш недей да прекаляваш с яденето.


пила съм го тоя чай,ужасен е !никакъв ефект няма и смърди ужасно :?

Доколкото до този чай на tonie__ не е помогнал, но на теб може. Потърси в GOOGLE някакви лекарства и реши кое ще пробваш. Не казвам да изпиеш всички лекарства, но щом си решила, че искаш лекарства това е начина.

a1a2b3v
02-12-2010, 11:28
Бее не мисля, че това с лекарствата е най-доброто решение. Първо който и да ти каже някакво лекарство на всеки му действа различно (по новините даваха, че е пълно с такива лекарства и дадоха как някакво момиче и се гадело от тях и вероятно нито е първата, нито последната. Второ скъпи са. Трето нзнаеш какво има в тях.


ИДИ НА ЛЕКАР НЕКА ТОЙ ТИ КАЖЕ ЛЕКАРИТЕ ЗНАЯТ ПО-ДОБРЕ