PDA

View Full Version : Въпрос



Kr1sKa
02-12-2010, 06:21
Искам да попитам дали има момичета които са ходили или ходят с момче зодия близнаци и какви са всъщност дали са такива както казват няколко човека в един .. ако може да споделите и някои истории . И разбира се може и момчета да споделят мнението си. Благодаря ви предварително :)

LofYou
02-12-2010, 06:26
Странни хора, какво толкова отдавате значение на тези зодии не разбирам ... А иначе аз познавам много хора близнаци и всеки си е различен :?

Kr1sKa
02-12-2010, 06:45
интересно ми е защото намирам много общи неща между хора близнаци и искам да разбера дали наистина е така :)

miss_kiss181
02-12-2010, 07:10
Ами да приятелят ми е близнаци. Вече сме заедно от почти 4 год. и понякога е малко сложен за разбиране наистина. Но когато му покажеш, че си със сериозни намерения и че държиш на него, обичта му няма предели. Просто той трябва да е сигурен, че като има проблем ще има рамо, на което да се упре. За да имаш мъж Близнак обаче тряя да имаш железни нерви.
П.С Но пък аз много си го обичам мойто близне и съм готова на всичко за него и точно за това и той си ме обичка много. :)

Kr1sKa
02-12-2010, 07:14
А някога случвало ли ви се е да се разделите за определено време ?

ludata90
02-12-2010, 08:54
Ами да приятелят ми е близнаци. Вече сме заедно от почти 4 год. и понякога е малко сложен за разбиране наистина. Но когато му покажеш, че си със сериозни намерения и че държиш на него, обичта му няма предели. Просто той трябва да е сигурен, че като има проблем ще има рамо, на което да се упре. За да имаш мъж Близнак обаче тряя да имаш железни нерви.
П.С Но пък аз много си го обичам мойто близне и съм готова на всичко за него и точно за това и той си ме обичка много. :)

Подкрепям :) Моят приятел също е близнаци и мога да добавя, че не обичат да показват чувствата си и понякога са наистина странни и неразбираеми. Все пак имат две лица, нали са близнаци :-D

soul1199
02-12-2010, 10:47
не съм

peshost
02-12-2010, 12:30
Ми аз съм си Близнаци, не знам кво точно искаш да знаеш.

SmilezZz
02-12-2010, 13:22
Мъжът БЛИЗНАЦИ

Кое прави мъжа Близнаци толкова секси?
Прекарваш си страхотно с него! Забавен е, води разговора с лекота, познава всички най-забавни клубове и ресторанти в града.
Иска да те опознае. Има хора, чийто свят се върти около тях самите, но близнаците не са от тях. Той е любопитен да разбере какво точно представляваш.
Обожава палавите игрички. Когато сте навън с приятели, няма да се притесни да обгърне ханша ти и да ти подшушне „Трябва да се разкараме оттук... веднага!“

Как да спечелиш сърцето му?
Ако не си на неговото мнение, не се притеснявай да му го кажеш. Той цени честността и спокойните дебати са му приятни. Обожава самоуверените жени, така че носи дрехи, които показват малко повече плът и се чувствай добре в кожата си. Освен това опитай никога да не униваш в компанията на вечния оптимист Близнаци.

Какво го дразни?
Мъжете близнаци имат адски много приятели и някои от тях са от женски пол... Ревността потиска свободния му дух, не си я позволявай. Колкото до спалнята... Порция сладникав секс ще накара похотливо креативния мъж близнаци да се изпари още преди да си затворила очи.

Секси трик, за който мечтае
Този знак е същински търсач на силни усещания. Стига да не се притесняваш, прояви инициатива за нещо доста пикантно. Можеш също да го оставиш безразборно да отвори някоя страница от Кама Сутра и да овладеете позата, на която попадне до съвършенство...

Намерих го от нета :D ..Иначе не съм ходила с момче "Близнаци"..А и за мен зодията няма значение..В повечето случаи не вярвам на такива работи

FromAutumToAshes
02-12-2010, 13:25
Олеле... Човек не се определя по зодията. Вземми опознай човека и какво е характерно за него самия, а не за зодията му... (отегчен)

DaemonBoy
02-12-2010, 13:30
Кво викате за моята зодия?

ScarletBite
02-12-2010, 13:43
Не само зодията има значение - тя определя само някои качества, но не и начина им на проявяване.Слънце, Асцендент, Лилит, Луна и другите планети (да, в астрологията Луната се нарича планета) и аспектите помежду им изграждат един хороскоп.Това си е цяла наука.
Щом става въпрос за връзка, се гледат Луните, Марсовете и Венерите - ако те са в хармоничен аспект, всичко е тип-топ. 8)


Това, което едно Слънце в Близнаци носи, обикновено са многостранни интереси, интелект и словоохотливост. :)

lipsvashh_mi
02-12-2010, 13:49
За да имаш мъж Близнак обаче тряя да имаш железни нерви.
така е-трябва да имаш железни нерви и самоконтрол въпреки,че и това не помага много.... :lol:
иначе момчетата близнаци са много по-различни от момичетата и като характер и като държание :D

pebals
02-12-2010, 13:51
Ем познавам и момче и момиче близнаци - уникални по рода си 8)

но..не е важна зодията,всеки е индивидуален... :)