PDA

View Full Version : Как си представяте бъдещето на човечеството?



filmimilmi
02-12-2010, 17:06
Темата е отворена, за да пофантазираме или да изкажем своите прогнози за това как си представяме бъдещето на нашата цивилизация. На къде отиваме и т.н. ...
Аз ще се включа по-късно. :)

SolusChristus
02-12-2010, 17:17
http://i.ehow.com/images/GlobalPhoto/Articles/4695716/bomb-main_Full.jpg

gandalfepi4
02-12-2010, 17:22
http://shadowwar.files.wordpress.com/2009/08/moron.jpg

HRaBr0TyYKeBaPcHe
02-12-2010, 19:58
Ем всичко отива на самоунищожение.Човека е най-нишото свщество.Това е така защото сам се затрива, затривайки и други.Така че не е никак светло. 8)

van4o
02-12-2010, 20:05
Много,много електроника, всичко е електроника, накрая става срив в системата,всичко се прецаква, и един ден - край.После всички на съд, едни в ада, други в рая... накрая всеки вече е на мястото си , едните са в ада и няма излизане , другите са в рая и си живеят вечният живот.Това е края според мен :)

ZipFail
02-12-2010, 22:52
Огромно подобряване и интегриране на технологиите във всички аспекти на живота, почти пълно освобождаване от физичекия труд, преминаване към възобновяеми енергоизточници, духовно израстване и разкрепостяване на мисленето, повишаване на средното IQ, срив на доста от старите системи, може някой и друг геноцид...Това позитивно погледнато :)
Негативно - Свръхконсуматорство, огромни класови различия, пренаселване, световен глад, изчерпване на ресурсите, зомбирано общество, New World Order, Big Brother, след време се самоизяждаме и евентуално се връщаме в тъмните векове.. :)

filmimilmi
02-13-2010, 01:06
Много,много електроника, всичко е електроника, накрая става срив в системата,всичко се прецаква, и един ден - край.После всички на съд, едни в ада, други в рая... накрая всеки вече е на мястото си , едните са в ада и няма излизане , другите са в рая и си живеят вечният живот.Това е края според мен :)
За съжаление аз си мисля, че Новият Световен Ред побеждава всичко... Хората са загубили всичко човешко в себе си. Задължително разпространяване на "щастие" (чипове в мозъка симулират абсолютна удовлетвореност на всички естествени физиологични потребности)най-вече чрез електроника или нова релегия. Всички са просто биологични машини...

van4o
02-13-2010, 08:33
За тея гадни чипове дето искат да ги слагат на челото или на ръката , си пише и в Библията.Тея чипове само ще направят хората роботи,ще може да ги управлява някакъв компютър,няма да има свобода,не съм много запознат с тези чипове но от малкото което знам , знам че хич не са хубави.

Откровение 14:9-11
9 И друг, трети, ангел вървеше подир тях и казваше със силен глас: Ако някой се поклони на звяра и на неговия образ и приеме белег на челото си или на ръката си,
10 той ще и да пие от виното на Божия гняв, което е приготвено чисто в чашата на гнева Му; и ще бъде мъчен с огън и жупел пред светите ангели и пред Агнето.
11 И димът от тяхното мъчение ще се издига до вечни векове; и ония, които се покланят на звяра и образа му, не ще имат отдих ни денем, нито нощем, нито кой да е, който приема белега на името му.

Откровение 13:16
И принуждаваше всички, малки и големи, богати и сиромаси, свободни и роби, да им се тури белег на десницата или на челата им;

Мисля че този белег е точно този гаден чип който искат да сложат на челата на хората или на дясната им ръка.Чувал съм че на челото на човека температурата е по-постоянна и затова май там ще слагат тези чипове. :)

ZipFail
02-13-2010, 14:03
Откровение 13:16
И принуждаваше всички, малки и големи, богати и сиромаси, свободни и роби, да им се тури белег на десницата или на челата им;

Тоя чип няма да се носи от всички ;)