PDA

View Full Version : Спешно? Подарък?



cookieh0lic
02-12-2010, 20:27
Кажете какво мога да купя на приятелката си за 14.. Немога да измисля нищо.. Не че немога, но тя е ГОЛЯМА претенция ;( ама са и такава си я обичам.. та да не е плюшено мече или нещо плюшено, и цветята ги изключвам те са отделно, бижута си имала пък и толко пари нямам за качествено хубаво и да не е наша снимка в рамка.. Предложение за подарък, който да не е банален и да не е скъп до 20-30 лв. Все пак мама и тати все още ми дават парички.. Спешно че накрая нищо няма да и взема ;( :D :lol:

RadioMan
02-12-2010, 20:33
На колко е приятелката ти да не покажа моите снимки на нея земе та зарежа баш на свети валентин :D :D

tWiLigHtgIrL
02-12-2010, 20:35
Кажете какво мога да купя на приятелката си за 14.. Немога да измисля нищо.. Не че немога, но тя е ГОЛЯМА претенция ;( ама са и такава си я обичам.. та да не е плюшено мече или нещо плюшено, и цветята ги изключвам те са отделно, бижута си имала пък и толко пари нямам за качествено хубаво и да не е наша снимка в рамка.. Предложение за подарък, който да не е банален и да не е скъп до 20-30 лв. Все пак мама и тати все още ми дават парички.. Спешно че накрая нищо няма да и взема ;( :D :lol:
е ти най-добре я познаваш и знаеш кво харесва..и не мисля че трябва да търсиш точно пък за това помощ от нас..

cookieh0lic
02-12-2010, 20:46
Мислил съм го доста не случайно съм caps съм написал "ГОЛЯМА ПРЕТЕНЦИЯ" на 17 е .. някъв подарък като за празника, просто немога да се сетя няма нужда да е толкова хубав подарък, но да се зарадва и ако може да е по-оригинален

tWiLigHtgIrL
02-12-2010, 20:50
заведи я да гледате филма - Денят на влюбените :lol: ама то пък зависи кви филми харесва :? 8-)

KpucmuHa
02-12-2010, 21:54
пише се НЕ МОГА!!!!!!
първо за тебе една граматика, малко уроци бълг. език...ала - бала, това- онова, пък после мисли за подарък за приятелката си ;)