PDA

View Full Version : Съществува ли истинката любов?



BuBuy
02-12-2010, 20:38
Здарвейте...Много пъти съм се питала,какво е това любов?Съществува ли тя?Защо когато се влюбиме в някой,той бяга от нас,а ние бягаме от тези, които ни обичат.Могат ли двама човека да се обичат взаимно и истински да я има тази всеотдайна любов за,която толкова много съм слушала,но до сега не съм я изпитала.Винаги единия обича повече от другия :(...Вие как мислите?

misslowe
02-12-2010, 20:39
Здарвейте...Много пъти съм се питала,какво е това любов?Съществува ли тя?Защо когато се влюбиме в някой,той бяга от нас,а ние бягаме от тези, които ни обичат.Могат ли двама човека да се обичат взаимно и истински да я има тази всеотдайна любов за,която толкова много съм слушала,но до сега не съм я изпитала.Винаги единия обича повече от другия :(...Вие как мислите?

Тая темаа я има .. :?

BuBuy
02-12-2010, 20:41
Ок извинявам се,аз исках да споделя моето мнение :)

misslowe
02-12-2010, 20:43
:) И все пак .. аз мисля че съществува .. ! :) :-)

antifashionshit
02-12-2010, 20:46
абе, момиче, зарежи го тоя твоя и потърси някой, който ще се държи по добре с теб.

BuBuy
02-12-2010, 20:48
абе, момиче, зарежи го тоя твоя и потърси някой, който ще се държи по добре с теб.
Лесно е да се каже...

misslowe
02-12-2010, 20:49
абе, момиче, зарежи го тоя твоя и потърси някой, който ще се държи по добре с теб.
Лесно е да се каже...

За какво става на въпрос ?? :?

BuBuy
02-12-2010, 20:53
абе, момиче, зарежи го тоя твоя и потърси някой, който ще се държи по добре с теб.
Лесно е да се каже...

За какво става на въпрос ?? :?
Еми става въпрос за мойта драматична връзка с едно момче :-D което аз много обичам пък той... Писала съм няколко теми за това

misslowe
02-12-2010, 20:54
абе, момиче, зарежи го тоя твоя и потърси някой, който ще се държи по добре с теб.
Лесно е да се каже...

За какво става на въпрос ?? :?
Еми става въпрос за мойта драматична връзка с едно момче :-D което аз много обичам пък той... Писала съм няколко теми за това

Ще дадеш ли линк .. :?

ReachlessGirl
02-12-2010, 20:55
Много пъти съм се питала,какво е това любов?
за всеки е различно .. всеки я чувства по различен начин ..
Съществува ли тя?
да, но истинската любов е вече рядкост ..
Защо когато се влюбиме в някой,той бяга от нас,а ние бягаме от тези, които ни обичат.
не е задължително .. зависи ..
Могат ли двама човека да се обичат взаимно и истински да я има тази всеотдайна любов за,която толкова много съм слушала,но до сега не съм я изпитала.
Да, но пак се случва рядко ..
Винаги единия обича повече от другия ..
Ако можеше любовта да се измери щях да ти отговоря ..

BuBuy
02-12-2010, 20:56
Еми виж във профила ми,защото те са няколко теми :)

FromAutumToAshes
02-12-2010, 20:59
Зависи какво разбираш под истинска любов ;]

antifashionshit
02-12-2010, 21:01
абе, момиче, зарежи го тоя твоя и потърси някой, който ще се държи по добре с теб.
Лесно е да се каже...

За какво става на въпрос ?? :?
Еми става въпрос за мойта драматична връзка с едно момче :-D което аз много обичам пък той... Писала съм няколко теми за това
помня те аз :) преследвай си щастието. знам, че не е лесно. и аз съм бил пред подобен избор. хайде момиче, говори с него и му обясни, пък ако не се отнесе добре с теб, стисни зъби, аз пък ще ти стискам палци : )

misslowe
02-12-2010, 21:01
Еми виж във профила ми,защото те са няколко теми :)

Намирам само една и тя е заключенаа .. !!

misslowe
02-12-2010, 21:03
абе, момиче, зарежи го тоя твоя и потърси някой, който ще се държи по добре с теб. [/quote]
помня те аз :) преследвай си щастието. знам, че не е лесно. и аз съм бил пред подобен избор. хайде момиче, говори с него и му обясни, пък ако не се отнесе добре с теб, стисни зъби, аз пък ще ти стискам палци : )[/quote]

Ма ти какви ги пишеш ?? Един път казваш едно после другоо .. ?? нещо не ти разбирам мисълта

BuBuy
02-12-2010, 21:03
Зависи какво разбираш под истинска любов ;]
Еми под истинска любов разбирам,когато двама човека се обичат силно и нищо не може да ги раздели,когато като видиш този човек,нещо от вътре ти потръпва,когато няма изневяра,къвги за сяко дребно нещо и когато си готов да направиш всичко за този човек...

BuBuy
02-12-2010, 21:08
Еми виж във профила ми,защото те са няколко теми :)

Намирам само една и тя е заключенаа .. !!
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=313627&highlight=


http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=313282&highlight=


http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=313180&highlight=

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=316388&highlight=

Ето :)

antifashionshit
02-12-2010, 21:08
абе, момиче, зарежи го тоя твоя и потърси някой, който ще се държи по добре с теб.

помня те аз :) преследвай си щастието. знам, че не е лесно. и аз съм бил пред подобен избор. хайде момиче, говори с него и му обясни, пък ако не се отнесе добре с теб, стисни зъби, аз пък ще ти стискам палци : )

Ма ти какви ги пишеш ?? Един път казваш едно после другоо .. ?? нещо не ти разбирам мисълта
тя си ме разбира :)

wallmart
02-15-2010, 13:43
Здарвейте...Много пъти съм се питала,какво е това любов?Съществува ли тя?Защо когато се влюбиме в някой,той бяга от нас,а ние бягаме от тези, които ни обичат.Могат ли двама човека да се обичат взаимно и истински да я има тази всеотдайна любов за,която толкова много съм слушала,но до сега не съм я изпитала.Винаги единия обича повече от другия :(...Вие как мислите?

Съществува, но не и за осмокласниците :-o

pepschy
02-20-2010, 22:50
:) И все пак .. аз мисля че съществува .. ! :) :-)

darkPaladin
02-20-2010, 22:54
видях нещо подобно,но за кратко оказа се илюзия

ще продължа да я търся въпреки всичко

jilib0n
02-20-2010, 22:58
да

DevilWish
02-21-2010, 08:05
Все отговарях ,съществува аз съм жив пример с приятелят ми, but now it's over.Не знам дали вярвам ;) не сигурно.

Molzinka
02-21-2010, 08:11
Да :)

Neopitom3na
02-21-2010, 10:29
Естествено.. стига да я намериш :wink:

ro6lio
02-21-2010, 11:07
съгласен с Неопитомена :-) :-P

laila_94
02-21-2010, 11:19
Рядкост е , но я има :) Лошото е ,че не всяка истинска любов е до края на дните ни :( ,но има я

slun4ice_90
02-21-2010, 14:24
Все повече си мисля,че я има само във филмите и приказките... 8) :-o :?

Bellatrix
02-21-2010, 14:35
Вярвам...
Вярвам и в принцът.
Мислех, че съм го срещнала и се докоснах наистина до това, което в моите представи е "любов", но се оказа, че съм грешала. Много е тъжно, когато откриеш, че приказката има край, различен от "И заживели щастливо."
Но аз си вярвам, че ТОЙ един ден ще ме намери и тази приказка няма да свърши.

SmilezZz
02-21-2010, 15:03
какво е това любов?
Всеки го възприема и разбира по свой собствен начин
Съществува ли тя?
Съществува..Стига да я намериш..
Защо когато се влюбиме в някой,той бяга от нас,а ние бягаме от тези, които ни обичат.
Не винаги е така..А и понякога си зависи от много неща..
Но казаното,в повечето случаи е вярно
Могат ли двама човека да се обичат взаимно и истински да я има тази всеотдайна любов за,която толкова много съм слушала,но до сега не съм я изпитала.Винаги единия обича повече от другия :(...Вие как мислите?
Не знам как се мери любовта..Затова не мога да ти отговоря..

vesito13
02-21-2010, 15:30
Здарвейте...Много пъти съм се питала,какво е това любов?Съществува ли тя?Защо когато се влюбиме в някой,той бяга от нас,а ние бягаме от тези, които ни обичат.Могат ли двама човека да се обичат взаимно и истински да я има тази всеотдайна любов за,която толкова много съм слушала,но до сега не съм я изпитала.Винаги единия обича повече от другия :(...Вие как мислите?Аз смятам, че истинската любов съществува, дори да е несподелена, трудна, тежка, неразбрана, това не прави една любов по-малко истинска. Може би не съществува онази любов от приказки и филмите, в които всичко е идеално, има само романтика, усмивки, това в живота е невъзможно, може да има скандали, сълзи, трудности, но въпреки това любовта може да е не по-малко истинска. А колкото до това, че бягаме от тези, които ни обичат и т.н., смятам, че това е просто наложила се фраза, по която аз не смятам да живея. Всичко е до това как ти си направиш нещата ... Освен това за мен една голяма любов не значи да няма край, има случеи, в които двамата остават заедно и до смъртта, но не винаги е така, а тези, които са се разделили по една или друга причина не значи, че някога не са се обичали. Може да е имало много голяма любов, но външни фактори да са я убили, въпреки всичко това пак си остава любов и не намалява нейната стойност. Да, определено вярвам, че има истинска любов. ;)

П.П. Bellatrix, ти да не се раздели с приятеля ти? Толкова ви се радвах, може никога да не съм го писала, но някак си намирах чар във връзката ви :)

Bellatrix
02-21-2010, 16:38
Здарвейте...Много пъти съм се питала,какво е това любов?Съществува ли тя?Защо когато се влюбиме в някой,той бяга от нас,а ние бягаме от тези, които ни обичат.Могат ли двама човека да се обичат взаимно и истински да я има тази всеотдайна любов за,която толкова много съм слушала,но до сега не съм я изпитала.Винаги единия обича повече от другия :(...Вие как мислите?Аз смятам, че истинската любов съществува, дори да е несподелена, трудна, тежка, неразбрана, това не прави една любов по-малко истинска. Може би не съществува онази любов от приказки и филмите, в които всичко е идеално, има само романтика, усмивки, това в живота е невъзможно, може да има скандали, сълзи, трудности, но въпреки това любовта може да е не по-малко истинска. А колкото до това, че бягаме от тези, които ни обичат и т.н., смятам, че това е просто наложила се фраза, по която аз не смятам да живея. Всичко е до това как ти си направиш нещата ... Освен това за мен една голяма любов не значи да няма край, има случеи, в които двамата остават заедно и до смъртта, но не винаги е така, а тези, които са се разделили по една или друга причина не значи, че някога не са се обичали. Може да е имало много голяма любов, но външни фактори да са я убили, въпреки всичко това пак си остава любов и не намалява нейната стойност. Да, определено вярвам, че има истинска любов. ;)

П.П. Bellatrix, ти да не се раздели с приятеля ти? Толкова ви се радвах, може никога да не съм го писала, но някак си намирах чар във връзката ви :)
Мда... В сряда той ме скъса...