PDA

View Full Version : Екскурзийка,малко въпроси ..



Fiki_
02-12-2010, 20:47
Така,искаме да ходим на екс.Проучихме за вилна зона "Кавал тепе".Пада се по 40лв на човек за 2 нощувки.Исках да попитам от Пазарджик до широка поляна(Доспат) колко ще излезе превоза г/д (автобус) ии колко г/д ще излезне с всичко защото въобще не съм наясно с нещата,а никой учител не му се занимава да ни избира мясотото..Просто трябва ние да го направим,та така.
Благодаря на тези,които ще се отзоват :)

Unendlich
02-12-2010, 20:52
Зависи от групата, едва ли ще е повече от 10лв, даже и това са много за транспорт. Все пак транспортните фирми си преценяват, но групата е голяма. Навивайте вашата класна да ни води вашият и нашият клас, пък транспортът е лесен ;р А предвид 'всичко', какво ? Нещо храна и такива ли ? Нощувките ли са само 40 лв или има и допълнителни неща? :-o :D

Fiki_
02-12-2010, 20:54
Зависи от групата, едва ли ще е повече от 10лв, даже и това са много за транспорт. Все пак транспортните фирми си преценяват, но групата е голяма. Навивайте вашата класна да ни води вашият и нашият клас, пък транспортът е лесен ;р А предвид 'всичко', какво ? Нещо храна и такива ли ? Нощувките ли са само 40 лв или има и допълнителни неща? :-o :D

Не нощувката се пада по 20 лв на човек във една вила за 6 човека ;д и така,абе трябва да навием наща класна :Д иначе без храна.Ама вилата си е бая хава,бях с майка ми преди няколко месеца и беше страшно ...

Unendlich
02-12-2010, 21:00
Аз Широка Поляна я знам къде е, ама нашата класна не иска да ни води и не знаем към кой учител да се обърнем :D Защо не ни иска никой :lol: Ама то пък храна.. толкова ще се "яде", всичко живо ще гледа да се напие :D Нали знаеш, там никой няма да отиде за "почивка" 8) Иначе вашата класна си е супер готинка, да не кажа най-готината от класните на випуска, последният учебен ден на 1-вия срок даже си беше прибрала при нея дневника, за да не ви пишат отсъствия :shock: А нашата.. ако има как до 1 ще ни изгони от училището. :D Все пак ващата ще се навие, сигурна съм, ние я карахме нас да води, ама тя се оправда, че е ваша класна, ето ти причина, по която да я убедите ;р :-P