PDA

View Full Version : Какво означазва?



luvcheto
02-12-2010, 23:06
Сънувах един много странен сън.Значи влизам в една бяла сграда която прилича на завод но всъщност е някакъв ресторант,там рабори целия ми предишен клас включително и едно момиче което не харесвам,от момента в който се виждаме започваме да се обиждаме.На мен ми писва и си тръгвам на излизане от сградата ме пресреща стара приятелка (която не съм виждала от почти 3 години, на име Диди) и ми казва да не се тревожа да се връщам,тя ще ме покрие и аз и отвръщам че не работя в ресторанта.В този момент от ресторанта излиза едно торнадо,тогава Диди се промушва през една малка портичка и аз я слевам минаваме през малко дворче с една малка къща и през още една портичка минаваме през някаква пътечка и в един друг двор тя взима медальон на жена и след това се връщаме там където всичко започва(на улицата).Виждам един магьосник на отсрещната страна на улицаа и отиваме при него.Той казва че не може да спре торнадото.В този момент незнам точно какво става но се преобвазявам с някаква броня и от гривна на ръката ми излиза огромен паяк и аз го яхвам(не се чудете това е от тъпото децко на брат ми).Опитвам се да спра торнадото но не успявам и замалко да ме хване но за щастие магьосникът се сеща за магия която ще го спре.И тогава алармата на телефона ми започна да звъни.Не знам какво означава този сън,сградата съм я виждала и преди,но медальона и къщата не съм но са ми много познати от някъде.
Моля ви ако се сещате какво може да означава кажете ми.
Предварително благодаря

filmimilmi
02-13-2010, 02:34
Никой от предишния ти клас няма роля в сегашния ти живот. Подсъзнанието ти подтиска спомени, които могат да изплуват само на сън, когато логиката липсва и сънят ти е просто прожекция на стари неща, които някога са те тормозили или вълнували... Съзнателно дори не искаш да си спомняш за бившия си клас, но несъзнателно спомените се завръщат. Сънят ти е една каша, микс от неща, които са се запечатали в мозъка ти, но не са складирани по азбучен ред и за това нищо не може да се свърже логически. Завод, който се превръша в ресторант... Достатъчно е, за да заключим, че както във всеки сън, така и в твоя събитията са диаметрално противоположни на реалността поради липсата на логическата последователност, от която съзнанието се освобождава когато преминава в състояние на сън... Няма смисъл да търсиш смисъл в сънищата си... Те просто се случват...