PDA

View Full Version : как да стана красива



moisture
02-13-2010, 07:12
имам пъпки,черни точки,трябва да отслабна,искам зъбите да ми са белииииииии.Може ли един грозен човек да стане красив и как :shock: :shock: :razz:

kosder
02-13-2010, 07:14
Не може...Радвай се за 2012.

vesinka899
02-13-2010, 07:24
Започни диета,ходи повече,движи се,не яж много.Яж повече плодове и зеленчуци.Една моя приятелка си купи въже за скачане и скача на ден по 15-20 мин и доста е отслабнала.Грижи се за себе си.Ако сикаш ходи на козметик за пъпките,питай как да ги махнеш.Абе такива работи знам ли и аз :D

ivcheto0o
02-13-2010, 07:27
е не вярвам да си толкова зле.Ако можеш и искаш даи снимка

magiiito
02-13-2010, 07:58
дай някоя снимкии

мий си зъбите :D

купи си малко дрешки и козметика
отиди на козметих
за да отслабнеш можеш да ходиш на фитнес, а за черните точки незнам каза ли че има ми има си специални неща да се мажеш разрови се из форумите

УСПЕХ! :-) :-)

Claudette
02-13-2010, 08:30
Няма грозни жени, има мързеливи.

Dopeass
02-13-2010, 08:38
имам пъпки,черни точки
Пъпките предполагам, че е нормално да ги имаш като се има в предвид възрастта ти. И все пак започни да си миеш лицето с някакъв гел, който е подходящ за кожата ти всяка вечер и сутрин. Помага. Ако го правиш редовно и не забравяш, ще ти се махнат черните точки, би трябвало и пъпките.


трябва да отслабна
Започни да ограничаваш храната си. Не се тъпкай. Яж само, когато си гладна. Избягвай вредните храни ако можеш (чипсове, хамбургери, прекалено много шоколад). Трябва ти повече физическа дейност. Прави упражнения в къщи (докато е студено). Не използвай асансьора, а се качвай пеша по стълбите :) Когато се стопли карай колело, разхождай се на по-далечни разстояния и т.н. (мисля, че е ясно). Не е нужно да спазваш диети, за да отслабнеш (въпреки, че и аз го правя, просто защото няма как да правя останалите неща редовно). Ако ядеш умерено и извършваш достатъчно физическа дейност, за да изразходиш поетата енергия, ще стане + упражнения...супер : )


искам зъбите да ми са белииииииии
Има хора, които са родени с този проблем, нарече "жълти зъби". Имам позната, която е правила какво ли не..за да ги избели, и не се получава..просто това е цветът и. Ако питаш мен..спри да пушиш (ако пушиш), купи си разтвор да премахване на плаката по зъбите. По мои наблюдения (не върху мен) помага + редовно миене на зъбите естествено. Кафето и червеното вино също оставят петна по зъбите. Намали употребата им.


Може ли един грозен човек да стане красив и как
Има хора, които са си природно грозни и единственият начин да станат красиви са пластичните операции (лично мнение), НО както се казва, за всеки влак си има пътници и все някога ще намериш някои, който да те смята за красива. Започни да слагаш лек грим. Може да се харесаш повече (аз така правя). Като си изчистиш лицето и зъбите, като отслабнеш...едва ли ще се смяташ все още за грозна 8-) Пробвай :) Няма смисъл да постваш снимка според мен, защото коментарите ще са ясни. Или "Не си грозна...само се филмираш", или "Грозна си, няма шанс да се оправиш"
Важно е ти как се виждаш, а не как те виждат хората. Ако според теб има какво да се желае от теб...направи го. Едва ли ще ти олекне ако сега ти кажа, че си красива нали :) Така, че действай и сподели резултатите, когато са на лице :)

TeenSpirit
02-13-2010, 09:14
Няма грозни жени, има мързеливи.

Хахаха, ай стига, бе !
Нямало грозни жени...


А пък авторке, ти толкова ли не можеш да се сетиш к'во трябва да правиш щом имаш пъпки, дебела си и имаш жълти зъби... Щом виждаш недостатъците си, значи можеш да го поправи, защото специално твоите са поправими!

ImmortalSportFreak
02-13-2010, 09:55
оо не не... убивате ме с тия теми...... :razz: :razz:

liim0nka
02-13-2010, 10:02
Няма грозни жени, има мързеливи.

Хахаха, ай стига, бе !
Нямало грозни жени...


А пък авторке, ти толкова ли не можеш да се сетиш к'во трябва да правиш щом имаш пъпки, дебела си и имаш жълти зъби... Щом виждаш недостатъците си, значи можеш да го поправи, защото специално твоите са поправими!
напълно съгласна ;-)

Inn0cenCe
02-13-2010, 15:20
Боже, боже. Поразрови се малко, все пак има толкота многоо теми за козметика и диети. Просто поддържай добра хигиена на лицето си (с гелове и почистващ тоник). Не яж толкова много. Спортувай. В общи линий тва е : ). Успех :P

a1a2b3v
02-13-2010, 15:28
Амии аз знам за черните точки 2 начина (чувала съм за тях де не съм ги изпробвала, защото не ми се налага)
Значи единия начин е с утайка на кафе стоиш 5 минутки после измиваш и е хубаво после да сложиш някакъв крем ( по възможност "здраве" или нещо подобно на него), а можеш и с лъжица розова вода и мисля, че около 5 аспирина стрити на прах. Ако си от Видин щях да ти препоръцам да идеш в DM в мола.. там имаше хубави маски за черни точки. Една приятелка беше опитала на нивея някаква и после кожата и беше супер.
За зъбките можеш да използваш сок от лимон върху клечка за уши и търкаш в/у зъбите, може и със сода бикарбонат, но то уврежда горния слой на зъбките дето предпазва от кариеси ( точно сега не му се сещам името :D ) Купи си и паста за зъби за избелване.
Тичай, изкачвай стъпала или скачай на въже за да отслабнеш (но бих ти казала не прави коремни преси, защото с плочки ще изглеждаш по-пълна от колкото без. Колкото и да не ти се вярва мускулите тежът повече). Започни и здравословна диета.
Това от мен, за друго не се сещам УСПЕХ! :-)

GD95
02-13-2010, 15:52
Абе момиче трябва да се харесваш такава каквато си!Хората те виждат така,както ти се виждаш.Имай поне малко самочувствие :)

a1a2b3v
02-13-2010, 15:58
Абе момиче трябва да се харесваш такава каквато си!Хората те виждат така,както ти се виждаш.Имай поне малко самочувствие :)

Имаш право.. без самочувствие нищо не става :) Та към авторката ако ти не се уважаваш достатъчно и другите няма ( повярвай ми има го и този момент). Самочувствието прави чудеса :mrgreen: (стига да не е без покритие де)

ReachlessGirl
02-13-2010, 16:00
Като за начало се погрижи за пъпките и черните точки вместо да се оплакваш .. колкото до зъбите иди на зъболекар .. :o

tonie__
02-13-2010, 16:24
т'ва ви е любимата тема 8-) ее преди време една друга луда беше пуснала такава тема..хъх


*ползвай избелваща паста,ходи на козметик,фитнес,започни диета,смени прическата,стила...супер лесно еее

BigFakeSmile
02-13-2010, 16:33
Няма грозни жени, има мързеливи.


е тва е то! :)

NoShTnO_iZkUsHeNiE
02-13-2010, 16:54
Как може да си жена и да не можеш сама да се сетиш,какво трябва да направиш...

За жалост няма вълшебна пръчица,която да те направи нов човек,но при теб вълшебството ще е волята ти в това да се оправиш,отиди на фризиор,за да оформи косата ти и евентуално да подобри цвета ти (може и сама да се боядисаш,ако желаеш),отиди на козметик,за да почисти лицето ти след което си вземи подходяща козметика за лицето.Ходи два пъти в седмицата на фитнес,яж само здравословна храна и пий много течности,които не съдържат консерванти и оцветители и най-важното отиди на зъболекар.Освен това купи си някакви гримове,с които да подчертаеш най-хубавите си части от лицето.Ако имаш хубави устни нека бъде гланц и молив за устни,като на очите слагаш спирала. Ако имаш красиви очи подчертавай тях,ако имаш добре изразено лице и скули,подчертавай тях.

DarkKisss
02-13-2010, 17:00
т'ва ви е любимата тема 8-) ее преди време една друга луда беше пуснала такава тема..хъх


*ползвай избелваща паста,ходи на козметик,фитнес,започни диета,смени прическата,стила...супер лесно еее

+

Sunshin3
02-13-2010, 17:05
Купи си почистващи продукти за лице, даже и в тоя форум има толкова теми за това, ползвайте търсачката, бе, хора! Прави упражнения(и това ожеш да намериш тук, в интернет). А

А като са ти жълти зъбите... кво да правиш?! Ми хвани си ги избий, можеш да си сложиш под възлавницата след това и да помолиш феята на зъбките да ти изпълни желанието да станеш красива...

Амън от тъпи теми!!!

bizzskwittka
02-13-2010, 17:09
мм
ХИГИЕНА И ПОВЕЧКО МОЗЪКК
:shock: :shock: омг ....

slynchoo
02-13-2010, 18:11
мм
ХИГИЕНА И ПОВЕЧКО МОЗЪКК
:shock: :shock: омг ....

да..бахти безмозъчните..
ама ти ако си грозна /както казваш/ няма да станеш красива.
айдее със здраве.

purpledawn
02-13-2010, 18:15
усмихни се :)



:-D :-D :-D

Luscious_Heart
02-13-2010, 18:55
Красив се става с пластични операции.
Но виж, за другото можеш да направиш нещо. Вече ти казаха как.

nicolepcd
02-13-2010, 19:55
Няма грозни жени, има мързеливи.

Няма грозни жени, има трезвени мъжееееее :lol:

По темата: Направи си списък с нещата, които харесваш в себе си, и тези, които не харесваш. Все нещо си харесваш, няма как ;) Подчертавай това, което харесваш, а това което не харесваш - постарай се да го промениш ... и такамммммм

galu6a
02-14-2010, 08:48
:-D :-D :-D всеки има нещо ,които не харесва няма перфектни

Claudette
02-14-2010, 09:02
Хахаха, ай стига, бе !
Нямало грозни жени...


А пък авторке, ти толкова ли не можеш да се сетиш к'во трябва да правиш щом имаш пъпки, дебела си и имаш жълти зъби... Щом виждаш недостатъците си, значи можеш да го поправи, защото специално твоите са поправими!

Ти май нещо си противоречиш, а ?! Хем не си съгласен с мен, а от друга страна й казваш да се погрижи за себе си , т.е. ако положи труд, външният й вид ще се промени... :)

И след всички тези мнения би трябвало да сте стигнали до извода, все пак, че дори и една жена да е красива, ако не се погрижи за себе си ...каква ли полза от красотата й. ;)

the_best_f
02-14-2010, 09:11
Може ли да сте толкова гадни? Тя ви моли за съвет, а вие всичките я нападате. Като не ви харесва темата, знаете какво да направите - хикса горе вдясно или стрелката горе вляво. Та за какво е този форум в крайна сметка?! Нали уж за да си помагаме?!...
А на авторката не мога да препоръчам нещо различно. Съветите на a1a2b3v съвпадат с моето мнение. Успех! :)

TeenSpirit
02-14-2010, 09:19
Ти май нещо си противоречиш, а ?! Хем не си съгласен с мен, а от друга страна й казваш да се погрижи за себе си , т.е. ако положи труд, външният й вид ще се промени... :)

И след всички тези мнения би трябвало да сте стигнали до извода, все пак, че дори и една жена да е красива, ако не се погрижи за себе си ...каква ли полза от красотата й. ;)

Казах, че недостатъците й са поправими, не съм казала, че ако си избели зъбите, отслабне и си изчисти лицето, ще стане красива!
Не мисля, че си противореча, а че ти не четеш както трябва. :wink:

И разбира се, че като не грижи за външния си вид, грозната ще изглежда още по-зле, а красивата, не толкова добре.


И да добавя, че наистина рядко съм срещала грозно момиче , но това не означава, че няма и че всички са красавици.

Claudette
02-14-2010, 09:22
Казах, че недостатъците й са поправими, не съм казала, че ако си избели зъбите, отслабне и си изчисти лицето, ще стане красива!
Не мисля, че си противореча, а че ти не четеш както трябва. :wink:

И разбира се, че като не грижи за външния си вид, грозната ще изглежда още по-зле, а красивата, не толкова добре.

Ето тук мненията ни се разминават - всеки си има различно виждане за красотата, но това е друга тема.

P.S. Извинявай, че ти обърках пола. :)

roshlichka
02-14-2010, 13:32
За да отслабнеш - Започни 90 дневната диета комбинирана с упражнения.
За черните точки - прави си маска от утайката на кафето.. дейстав и прави кожата по мека.
За пъпките - Купи си ЗИНЕРИТ
За зъбите - купи си избелваща паста за зъви или ходи на зъболекар.

mim4enceto00
08-19-2010, 20:32
Може ли да сте толкова гадни? Тя ви моли за съвет, а вие всичките я нападате. Като не ви харесва темата, знаете какво да направите - хикса горе вдясно или стрелката горе вляво. Та за какво е този форум в крайна сметка?! Нали уж за да си помагаме?!...

Абсолютно съм съгласна! :)
Абе, хора, вие случайно да четете коментарите преди да напишете нещо? Всичко, което чета, вече е било нписано поне два пъти! Ако ще давате съвети, барем да са различни! К`ъв е смисъла да пишете едно и също?!
Към авторката - Мдаа! Имам абсолютно същите проблеми! Ето какво правя аз:
1. Относно пъпките и черните точки се мажа с продуктите на Acne out и съм доста доволна от тях. Единственото, което трябва да правиш е да не забравяш да се мажеш. Аз понякога го правя(тов със забравянето :D ) и резултатът не е особено добър...
2. Ами... за зъбите вече ти казах повечето неща... За миенето на зъбите избери си подходяща за теб четка (съветвам те да не е много мека, мисля че по-твърдите четки почистват по-добре, ама пък не дей си ми зъбите с кмъни, щото ще опадат :D ... ). Освен това в едно списание четох, че е добре да използвш конец за зъбите. Не забравяй да си миеш зъбите преди и след сън, по възможност след ядене и задължително след като си похапваш сладко!
3. Съгласна съм с roshlichka отнсоно 90-дневната диета. Сестра ми я следва и отслабва, доста е доволна от нея. Въпросът е да я следвш правилно. Ако решиш да я следваш можеш да ми пишеш на мейла (smiley.world@abv.bg). Другото което е, че преди да се втурнеш в тази диета трябва да свикнеш да ядеш малко, защото има три дена, които трябва да караш само на вода. Освен това те съветвам да отидеш на диетолог (с вашите, разбира се!), обаче ако те не знаят, че се чувстваш така (нашите не знаят, че искам да отслабна, знам как ще реагират и предпочитам да се справя сама...) може да си справиш и без диетолог. Не се втурвай в диети, които не са ти препоръчали, защото може да увредиш здравето си и не се доверявай на разни диетолози по форуми, ако не си убедена, че са професионлисти, щото не се знае кви са.
Та тва е, надявам се да съм помогнала!
Успех!

purple00
08-20-2010, 07:21
За пъпките и черните точки има мн дом.маски.Ето например:
Пилинг с кафе
След сутрешното кафе вземете утайката и я разнесете по цялото лице, което е предварително навлажнено.
Против черни точици:

Маска от един пресен жълтък и 1 лъж. ракия. Престоява се 20 мин.,след което се изстъргва и отмива.
Маска за лице против пъпки: стрийте 1 аспирин и го прибавете към една лъжица кисело мляко. Намажете сместа на филийка хляб. След около 5 мин. намажете върху лицето и изчакайте да изсъхне. Изплакнете с хладка вода.Ако нямате розова вода може да се замени и с минерална
Маска със сода
През вечер след като се изкъпете навлажнявайте лицето си и го намазвайте със сода за хляб. Изчакайте малко и измийте.

В една чаена лъжичка мед, загрята до втечняване, се слага до една чаена лъжичка брашно. Прибавя се 1/2 белтък, разбит на пяна. Сместа се нанася на лицето, оставя се 20—30 мин. и се снема с хладка вода.

Против акне-Вечер на почистена кожа се нанася равномерен слои сол ,стои се 15 мин и се отмива с хладка вода


За косата-Отиди на фризьор

За отслабването-Откажи се от сладкото и тестените изделия,намали пърженото,бягай сутрин,скачай на въже,върти обръч,прави
упражнения

За зъбите-купи си избелваща паста

Купи си нови дрехи ,промени стила си на обличане

И така надали ще се смяташ за грозна.Успех!


:) :)

Little_Lady93
08-20-2010, 07:29
Като начало не бъди така строга спрямо себе си. Аз не съм убедена, че си грозна. Имаш ниско самочувствие, трябва да поработиш върху това. Може би изглеждаш много по-добре отколкото самата ти се виждаш.

Иначе, разбира се, че промяна е възможна. Виж само темата преди/след. Иначе в горните 2 поста са ти дали добри съвети.

А за всички, които нападнахте авторката - вие сте боклуци :(

teddyx33
08-20-2010, 07:32
Абе вие не виждате ли от кога е тая тема???

blueberryyy
08-20-2010, 08:25
И да добавя, че наистина рядко съм срещала грозно момиче , но това не означава, че няма и че всички са красавици.

Не всички са имали късмета да са като теб , а ? пф... :?

Към авторката - помисли наистина кое не харесваш в себе си и се опитай да го промениш . Навсякъде в нета има информация , като започнеш от правилно хранене , та чак до избелващи пасти за зъби . И едва ли си чак толкова зле , просто трябва малко да се потрудиш ;)
Относно пъпките - отиди в някоя аптека и търси Зинерид . То е нещо като антибиотик , използва се 14 дни , след което се почива няколко месеца , през които е добре кожата да се поддържа с подходящи продукти . Ако има нужда може да се използва още 14 дни . Доста е ефективно ;) Айде , успех 8)

Sladurchoo
08-20-2010, 08:30
оф к'ви са тея стари теми? тя авторката сигурно вече отдавна е станала красива :-D

CupcakeMonster
08-20-2010, 08:44
^ аххаха дали ? 8-)

SmilezZz
08-20-2010, 09:35
имам пъпки
Отиди на дерматолог..Ако не - попитай в някаква аптека какво може да използваш..


черни точки
Прави си някакви маски за лице..Ползваш някаква козметика против черни точки


искам зъбите да ми са белииииииии.С искане само не става..Положи и малко труд,за да го постигнеш..
Започни да си ги миеш редовно..И отиди на зъболекар..


Може ли един грозен човек да стане красив и как :shock: :shock: :razz:Може,естествено..Стига да положиш усилия и да се грижиш за външния си вид



Няма грозни жени, има мързеливи.То не беше ли:
- Няма грозни жени,има неподдържани.. 8-)

kalpazanka
08-20-2010, 09:42
Стига сте изравяли теми на повече от половин година!