PDA

View Full Version : Дайте ми съвет в ЛЮБОВТА



Ar3s
02-13-2010, 09:12
Здравейте нов потребител съм и щом ви пиша тук значи имам проблем!
Имам приятелка от година и 3 месеца в последно време нямахме възможност да се виждаме започнахме да се караме по телефона като нормалната караница но уви не се заържа така.Всичо започна от мен като я избягвах но не нарочно просто незнам защо!Преди 3 дена скандалите станаха не удържими и се разделихме осъзнавах грешката която съм направил още преди раздялата и след като се разделихме тя каза че ме обича истински а и то си личеше исках да излезим на кафе да поговорим защото си казахме много обидни думи, но тя не пожела да излезе с мен защото не искала да се видим да умекне и да се здобрим и след 2-3 дена да се караме пак!Но Вчера не издържах и отидох във тях със 1 кутия бонбони и цвете.Като ме видя хем и беше тъжно за мен хем и ми беше доста ядосана поговорихме си тя се размекна ккто казваше поговорихме за нещата които не бяхме се разбрали един на друг но не пожела да се оправим каза че иска времето да покаже да излиза с приятелки и да се забавляват а аз никога не съм и забранил и ми стана мн интересно защо? А очите и блестят стои гледа ме хем иска да се хвърли на връта и да забрави убидните думи хем ми е ядосана.Когато си тръгвах ме запрегръшта попитах я дали да и звъня по телефона да се чуваме и тя каза НЕ!
Кажете да и званя ли нахлно или по един път на ден или да я оставя да излиза с приятелки и да осъзнае че наистена ме обича и иска да се съберем и да не я потърся докато сама не реши това?
Извинявам се за дългия пост но ако някой е преживял това раздяла между двама които се обичат ще ме разбере!
Дайте съвет и от мъжка и женска страна.А ме ревнува дори да отрича защото ми държи сметка каде съм ходел със смс-и.Иска да разбере че наистена се интересъвам от нея или незнам не мога да я разбера.

igrata
02-13-2010, 18:14
Според мен най-добре не я търси,тя като реши ще те потърси. :)

kalpazanka
02-13-2010, 18:33
Остави я на мира. Не натрапвай чувствата си, не натрапвай желанието си да сте заедно. Като нищо ще си плюе на петите!
Като нямате контакти, има шанс да започне да усеща липсата ти, да те потърси и да се сдобрите, но ако я задушаваш- забрави!

Pustinqchka
02-13-2010, 20:03
Дай й почивка. Ако те потърси, значи наистина иска да е с теб и наистина те обича. Ако не-живота продължава.)

Ar3s
02-18-2010, 09:09
Да така се опитах да направя няколко пъти да не я търся но тя започна да ми звани разбрах че си е харесала друг не съм сигурен дали ще се хвани със него аз го познавам но когато ми каза името му и че е от другия и клас се ядосах.Написа ми че съжалява дрън дрън незнае какво прави с две думи че се чуди между двамата аз такива работи не приемам и не се моля на никой написах и не ме занимавам повече.Незнам дали ще осъзнае грешката си сега вече след като ще одрежа всякакъв констакт с нея.Според мен е някакво увлечение и незнам какво да направя.Хем мее яд хем ми липсва личи си че има чувства към мен така го усещам!