PDA

View Full Version : Само при мен ли е така?



rauwkost
02-13-2010, 10:22
Винаги когато харесам някое момче и "тръгнем" след 1-2 дни просто се чувствам отвратително и искам да съм си сама.. само при мен ли е така? Без момче ми е най-добре, свободна съм си, правя си каквото си поискам и си излизам с когото си поискам, толкова ли е лошо??

SoStarstruck
02-13-2010, 10:26
Така е,защото не си влюбена в момчето. Когато си намериш специалният човек,за който си мечтала,тогава няма да ти омръзне .. :) Спокойно!

anonimchetou
02-13-2010, 10:30
подкрепям горното мнение.

hamilcar
02-13-2010, 10:34
В крайна сметка нещата са такива каквито ги направиш. Дори с някой до теб пак можеш да излизаш сама.

igrata
02-13-2010, 10:51
Незнам на колко си. :) Това за мен не е нормално,но има и добри страна,признавам. :-) Само че,не ти ли е още по-гадно така.Без да обичаш,все едно незнаеш какво искаш. :( На мен ми трябваше време да разбера. :-) Дано успеш ити.Успех!

DarknessAngel
02-13-2010, 10:58
Здрасти. Не е само при теб. Скоро няма да ти е проблем. :-) :-)

rauwkost
02-13-2010, 11:02
Ами не, просто се чудех дали има нещо горе-долу нормално в това. Някак си не обичам да съм зависима от някого, може би с времето нещата ще се променят, но на този етап винаги става така.. Както и да е, благодаря все пак за мненията ви! :)

xxCutMEOpenWhileSobbingxx
02-13-2010, 11:22
Разглезена си...като малко дете със желаната играчка си...имаш япорадваш й се и ти става безинтересна...порасни

soul1199
02-13-2010, 11:59
Така е,защото не си влюбена в момчето. Когато си намериш специалният човек,за който си мечтала,тогава няма да ти омръзне .. :) Спокойно!

babyjoinmeindeath
02-13-2010, 12:14
И аз преди бях така, ама чакай да те удари само купидончето и тогава друга песен ще запееш :P

ShawnMac
02-13-2010, 12:32
А кой те задължава още от самото начало да почнеш да излизаш с него ?
ТИ си преценяваш с кой да излизаш.Ако след време обикнеш човека с който си , ще се убедиш , че ти е най-добре да си с него , отколкото да излизаш с други и така ти сама ще искаш да излизаш само с него и няма да се чувстваш зависима от някой друг.
:)

NoShTnO_iZkUsHeNiE
02-13-2010, 12:54
Просто трябва да намериш подходящия,а в това,че все още не си го намерила няма нищо ненормално.А и съм съгласна с горния пост.

guinessgirl
02-13-2010, 13:01
когато порастнеш още малко наистина ще се промениш ;)

misslowe
02-13-2010, 13:01
Винаги когато харесам някое момче и "тръгнем" след 1-2 дни просто се чувствам отвратително и искам да съм си сама.. само при мен ли е така? Без момче ми е най-добре, свободна съм си, правя си каквото си поискам и си излизам с когото си поискам, толкова ли е лошо??

Хах и при мен е така понякога .. а пък ако съм влюбена се старая толкова много че уплесквам всичко .. :( тежък случей :grin: :?

Neopitom3na
02-13-2010, 13:20
Така е,защото не си влюбена в момчето. Когато си намериш специалният човек,за който си мечтала,тогава няма да ти омръзне .. :) Спокойно!
много точно казано :)

gret4ety
02-13-2010, 13:30
и аз бях така преди.. по напълно същия начин се чувствах :shock: Сега е различно. Срещнах момче което наистина много ми допадна и мисля че съм влюбена в него. Постоянно мисля за него, постоянно искам да съм с него. Само той ме успокоява... :)

uBuTo
02-13-2010, 15:27
така е защото тръгваш с момче към което нямаш чувства! когато намериш "истинския" едва ли ще се чувстваш така :)

m1nik
02-13-2010, 16:12
Така е,защото не си влюбена в момчето. Когато си намериш специалният човек,за който си мечтала,тогава няма да ти омръзне .. :) Спокойно!

напълно я подкрепямм

shmurkam
02-13-2010, 16:15
Ми често е така, ама ако стиснеш зъби и опознаеш хубаво момчето, ще видиш как после ще ти липсва и ще ти е гот с него :P

rauwkost
02-13-2010, 17:55
Нее, май не ме разбрахте. Не става въпрос да се запознаем днес и в същия ден да "тръгнем". Опознаваме се по-добре и чак след това предприемам каквото и да е. Наистина е така, малка съм, но все пак ми е странно. Както и да е, отново благодаря за мненията ви! :)

SoStarstruck
02-13-2010, 19:46
Нее, май не ме разбрахте. Не става въпрос да се запознаем днес и в същия ден да "тръгнем". Опознаваме се по-добре и чак след това предприемам каквото и да е. Наистина е така, малка съм, но все пак ми е странно. Както и да е, отново благодаря за мненията ви! :)Да,де. Смисъл,че ако ще и от години да познаваш момчето,с което ходиш,щом няма тръпка няма си и т'ва е. :wink: