PDA

View Full Version : Правили ли сте се на болни и хващали ли са ви че се правите?



ImmortalSportFreak
02-13-2010, 10:33
въпросът е ясен :lol: :lol: Правили ли сте се на болни ? Как и защо ?

Аз да само веднъж като бях 2 клас - казвах че ме боли гърлото.. за да ми дадат от едни силно ментови бонбони които много обичах а наще казваха че са само за болно гърло....... а те са просто ментови бонбони 8-) :lol:

ее надявам се темата да изглежда забавна..... :lol: :lol:

H2O
02-13-2010, 14:38
ами да излъгах на училище че ме боли главата и си тръгнах 8-)

amk933
02-13-2010, 18:54
Не, да не съм луд.

Ако изпусна 1 ден от училище, после ще ми сеее....

Докато бях в българското училище изпусках и после си наваксвах без проблеми. Една година бях много болен и имах 200 и кусор извинени отсъствия, но вече и болен да съм ходя на даскало. Просто отсъствието е невъзможно буквално... :(

kalpazanka
02-13-2010, 18:58
Не, никога. А и не съм имала проблем с издаването на заветната бележка, може би затова не ме блазнеше да се тръшкам,че съм болна. Като се разболеех и баща ми каже, че трябва да си остана вкъщи, тръгваха едни крокодилски сълзи и сополи, че искам да съм на училище. Внушителен брой отсъствия натрупах в четвърти клас, когато боледувах цяла есен, а декември вече нашите бяха решили, че трябва да ми се извадят сливиците- преди операцията бях "под карантина" вкъщи /беше на 11 декември/, а след нея откъртих до Коледа у дома.

gabi_94
02-13-2010, 20:17
Ами да, случвало ми се е като малка :D Сега ако не искам на даскало, ако наистина не искам, просто говоря с тате и готово, той убеждава мама :D

kingkong23
03-04-2010, 05:48
И аз доста отсъствъх тази година но днеска съм болен пък тряя ходя на училище :(

ChessLAB
03-04-2010, 06:09
Постоянно (((: :oops:

Gllory
03-04-2010, 15:02
Родителите ми съм ги лъгала, но не многоо :D
а пък в училище .. малко повече :lol: :lol:

Biskfitka
03-04-2010, 19:02
На учителки съм казвала,защото понякога съм много гладна ии казвам,че ми е лошо и не влизам в часа :lol:
А родителите-веднъж тая година...Бях в ужасно настроение (имах си и причина),но естествено те няма да ме разберат и се наложи да се направя на болна .... :D

sasheto0o
03-06-2010, 20:23
Ми за даскало не съм,обаче в детската градина ;х :D .Значи понеже мама работеше в детската градина обаче беше на друга група и на обяд си ме прибираше . И веднъж ме беше излъгала и си беше тръгнала.Оттам аз като ревнах ии вдигнах температура(голяма актриса съм) .Изкарах акъла на учителките .Лекари викаха,наще ;дд .. иии така и не разбраха ,че съм ги излъгала :lol: :lol: :razz:

WaterLilly
03-06-2010, 20:56
В 7 клас госпожата по химия изпитваше и бях на тръни буквално, та корема яко ме заболя от притеснение и ходих при фелдшерката. Кара ме да легна и ми натиска корема (по такъв начин, че въпреки че нищо ми нямаше, пак боля) и ме пусна да си ходя.
А също пак в 7 клас не ми се седеше в час по изобразително, който беше последен, и излъгах, че ме боли корема, и се прибрах. :D
За други случаи не се сещам, но не обичам да отсъствам и едва ли се е случвало често.

spfenka
03-06-2010, 22:43
Само веднъж в 3 клас :shock: не бях си написала домашната по математика ,,

YouDontKnowMe
03-07-2010, 12:05
Достатъчно си боледувам, та няма нужда да лъжа. Принципно ми се налага да лъжа, че съм здрава, защото не искам да трупам отсъствия. Не живея при родителите ми , заради това не искам да ги притеснявам излишно ^.

qna0115
03-07-2010, 14:31
ДА :D случвало ми се е и то поне 5-6 пъти,от тези 5-6 пъти , 2 или 3 бяха , защото имахме да учиме проклетите " Вазови" стихотворения и аз все не ги учех :D , затова съм се правила на болна и даже по цяла седмица не съм ходила на у-ще . Доста добра актриса съм и не мога да кажа че са ме хващали , че лъжа :razz:

SceneGirl
03-07-2010, 18:19
Повтарям само ,че ме боли корема или главата и евала или си тръгвам от даскало или си оставам в къщи :D