PDA

View Full Version : TeamViewer 4



ByK
02-13-2010, 10:55
Здравейте!
Имам няколко въпроса относно програмата :)
Такам, снощи исках да обясна на една приятелка как да работи с фотошоп ,но ми омръзна от приказки и писаници и се сетих за програмата..
Дръпнах я, инсталирах я :) Още не съм я пробвала дали работи ..
Исках да ви питам дали това момиче трябва да има тази програма ,за да може като пейстна ИП-то и н програмата да я намера или не е нужно и тя да я инсталира? :)
А и още нещо когато я инсталирвах ми искаше да си измисля парола.. тя за какво служи?


пс. Не ми се смейте ,работила съм преди 1-2 години с тая програма ,но нищо не помня 8-)
Мерси предварително :-)

Petrow
02-13-2010, 11:03
Значи... ти трява да имаш инсталирана програмата а също така и другият човек трябва да я има инсталирана... трябва да ти даде ИД и парола иии след това си влизаш в неговото пц... без проблем... за паролата нз точно за какво служи знам че при инсталация аз я пропуснах направо инсталирах програмата.. :)

Petrow
02-13-2010, 11:13
http://www.kaldata.com/articles.php?action=show&showarticle=294

Тези подробности за програмата може да са ти полезни. :P

ByK
02-13-2010, 11:17
охх мерси много!
5 минути седя и се чуда кво е тва ИД и накрая го видях там у програмата ... :lol: мерсии :-)

Petrow
02-13-2010, 11:19
охх мерси много!
5 минути седя и се чуда кво е тва ИД и накрая го видях там у програмата ... :lol: мерсии :-)

Моля :-)

bebzgirl
02-13-2010, 11:27
Значи да тя трябва да я има и там където пише id при нея смесал тя трябва да ти даде нейното ID и паролата ти ги вкарваш в програмата и си готова можеш да прехвърляш и файлове но с нейно разрешение(то и го иска) иначе недостатъците са че картината не е качествена и не можеш да чваш звик :( :( :( Надявам се да съм била полезна :) :) :)

doomkillerr
02-13-2010, 11:34
...иначе недостатъците са че картината не е качествена и не можеш да чваш звик :( :( :( ...

Това можеш ли да го преведеш на Български, защото нищо не разбрах... :)

П.С. - Не е недостатък неясната картина! Така е защото има разлика между настройките на твоя монитор и на този, с който се свързваш! 8)

Petrow
02-13-2010, 12:12
Все пак е отдалечен достъп... не може всичко да е на 6 :?

ByK
02-13-2010, 14:22
хора имам друг проблем.. :o
начи влязох нали в нейния комп ама не ми се показва десктопа й, дисковете и тяхното съдържание а от другата страна моите дискове и съдържание :o и когато се опитам да цъкна на някой файл нищо не става :?
как да изведа десктопа ?
щото смисъл предния пътт преди време както го правех не ми показваше така а направо десктопа на другия комп.. :(