PDA

View Full Version : Въпрос за любовна ситуация



Dragoon120
02-13-2010, 16:01
- от доста време харесвам едно момиче и мисля че съм влюбен - относно флиртуване с момичетата съм малко срамежлив - затова си направих профил в импулс - като таен обожател -и реших да я накарам да ме хареса - почнах да и пиша романтични стихчета - и мисля че това я кефи - но не знам кога да и кажа че това съм бил аз - не знам дали ще ме хареса - дайте съвети :-D

AutomatiC
02-13-2010, 16:05
срам+ниско самочувствие=провал

сам си прави изводите..

lilincituuuu
02-13-2010, 16:07
срам+ниско самочувствие=провал

сам си прави изводите..
:o нещо такова се получава, бъди по-уверен!

m1nik
02-13-2010, 16:07
срам+ниско самочувствие=провал

сам си прави изводите..

<<<<<<<<< 8)

shmurkam
02-13-2010, 16:08
- от доста време харесвам едно момиче и мисля че съм влюбен - относно флиртуване с момичетата съм малко срамежлив - затова си направих профил в импулс - като таен обожател -и реших да я накарам да ме хареса - почнах да и пиша романтични стихчета - и мисля че това я кефи - но не знам кога да и кажа че това съм бил аз - не знам дали ще ме хареса - дайте съвети :-D
Аз бих те помислила за някъв луд изнасилвач, дет ме е нарочил :shock:

ReachlessGirl
02-13-2010, 16:08
срам+ниско самочувствие=провал

сам си прави изводите..

yepii .. ++

Stan4o123
02-13-2010, 16:08
кво се срамуваш от момичета,те са просто къс, движещо се месо,точно като теб и мен и всички шибани хора,на тази шибана планета,страх ли те е от дясната ти ръка?!НЕ,тогава и от момичета не трябва!!!

AutomatiC
02-13-2010, 16:10
кво се срамуваш от момичета,те са просто къс, движещо се месо,точно като теб и мен и всички шибани хора,на тази шибана планета,страх ли те е от дясната ти ръка?!НЕ,тогава и от момичета не трябва!!!

суперско 8-)

igrata
02-13-2010, 16:11
Кажи ми докъде сте стигнали и ще ти дам съветче.Ако е хлътнала вече,дори и да й кажеш може да се посърди ден-два,но надали ще теотреже.Сигурна съм. :-)

Dragoon120
02-13-2010, 16:16
Кажи ми докъде сте стигнали и ще ти дам съветче.Ако е хлътнала вече,дори и да й кажеш може да се посърди ден-два,но надали ще теотреже.Сигурна съм. :-)

благодаря за съвета - не се притеснявам толкова че може да ме отреже ами че ако разберам другите от класа ми - ще следват подигравки и т.н. разбирате ме предпполагам

AutomatiC
02-13-2010, 16:41
Кажи ми докъде сте стигнали и ще ти дам съветче.Ако е хлътнала вече,дори и да й кажеш може да се посърди ден-два,но надали ще теотреже.Сигурна съм. :-)

благодаря за съвета - не се притеснявам толкова че може да ме отреже ами че ако разберам другите от класа ми - ще следват подигравки и т.н. разбирате ме предпполагам

срама пич,срама те гони..просто казано-спри да ти пука за мнението на другите,ще видиш,че е мн яко!

soul1199
02-13-2010, 16:43
кажи й,4е си бил ти,не се притеснявай :)

ayhan4o
02-13-2010, 17:02
Кажи й без тва няма ко да губиш само можеш да спе4елиш е моцеш и да загубиш част от самочувствието си, но като гледам ми се струва че си го изгубил доста отдавна :D и така де действай няма смисал да си "таен обожател" разкрий се пред нея...пък каквото сабя покаже :lol: 8)

ivcheto0o
02-13-2010, 17:23
срам+ниско самочувствие=провал

сам си прави изводите..