PDA

View Full Version : Физкултура? :)



Dizziness
02-13-2010, 16:43
Какво мислите за физкултурата като учебен час? Като предмет? Приятен или отегчителен? Една моя приятелка следва в ПУ, специалност: физкултура и спорт, може да се развие като петагог или треньор. Какво е вашето мнение по въпроса?

Благодаря предварително!

:)

Valento
02-13-2010, 18:29
Какво мислите за физкултурата като учебен час? Като предмет? Приятен или отегчителен? Една моя приятелка следва в ПУ, специалност: физкултура и спорт, може да се развие като петагог или треньор. Какво е вашето мнение по въпроса?

Благодаря предварително!

:)
Ми , лично аз го приемам за готин час , има хора на които им е скучен и те са тези с наднормено тегло ... този час етам да може всички ученици да подържат норма и да имат нормални физически възможности , а не да ми се затърчи за автобуса и да се запъхти като магаре на мост .... :grin:

iLovePussyJuice
02-13-2010, 18:42
несериозна работа...
в нашия клас не можем да се съберем да поритаме :?
та с едно момиче играем карти и си говорим в съблекалнята :lol:
волейбол не ме кефи особено ;)

tishky
02-13-2010, 21:43
еми любимия ми час е тва...малко релакс от тъпи часове като...биология,физика,геог афия....цъкаме волейбол и се лигавим най-вече... :D :D

kris4ety14
02-13-2010, 22:17
Приятен час е. Хем си поиграем, хем си побъбрим и посмеем. Обаче единия час физкултура ни се пада първи и тогава все сме :-s .

DaemonBoy
02-13-2010, 22:22
Час за разпускане. Харесва ми, даскалката ми е пекана.

perfektencom
02-13-2010, 23:59
Почти всички май го потценяят тоя предмет 8-)

ImmortalSportFreak
02-14-2010, 15:08
харесвам физическото и не разбирам как всички се плъосват на пейките и седят при положение че цял ден са седяли в часовете.... :? ненормална мързелива работа..

iLovePussyJuice
02-14-2010, 15:41
харесвам физическото и не разбирам как всички се плъосват на пейките и седят при положение че цял ден са седяли в часовете.... :? ненормална мързелива работа..може да не искат да се потят, да не обичат волейбол (щото предимно т'ва се играе) или да не обичат спорта като цяло...

InDo
02-14-2010, 16:09
Спорта е здраве това е тренирайте за да се чувствате добре здрав дух,здраво тяло.

shisharkatapz
02-14-2010, 18:23
Абе часа не е лош ама немога да се изпотя и после да стоя цял ден в даскало...гадно е

fr33runner
02-14-2010, 19:16
Целта му е да не виждаме затлъстели тийнове нявсякъде,жалко че те не схващат целта му... :D Иначе като час го обужавам...не виждам нищо лошо тези който не тренират извън училище да го правят във... Айде със здраве :)

lubomirky
02-14-2010, 22:23
Целта му е да не виждаме затлъстели тийнове нявсякъде,жалко че те не схващат целта му... :D Иначе като час го обужавам...не виждам нищо лошо тези който не тренират извън училище да го правят във... Айде със здраве :)

ахъм.. май влизаш по-често в часовете по физическо, отколкото в тези по български?

mech0
02-15-2010, 06:40
На мен ми действа разпускащо, въпреки че г-жата често ни кара да изпълняваме някакви досадни упражнения за баскетбол или имаме студенти от НСА, които ни водят часа.

DimovB
02-15-2010, 07:09
харесва ми. разцъквам си най-често баскетче на 1 кош за разпускане.

fr33runner
02-15-2010, 11:09
Целта му е да не виждаме затлъстели тийнове нявсякъде,жалко че те не схващат целта му... :D Иначе като час го обужавам...не виждам нищо лошо тези който не тренират извън училище да го правят във... Айде със здраве :)

ахъм.. май влизаш по-често в часовете по физическо, отколкото в тези по български?

И така да е,теб какво те интересува?

someonerandom
02-15-2010, 14:00
Ами иронията е,че аз и мои приятели,които тренираме сериозно извън училище,по физическо играем...шах :D .Не знам какво ни стана,веднъж не ни пуснаха в залата с фитнеса и тенис масите,а отвън има маси за шах,ние седнахме да убием времето и оттогава постоянно ходим :D

wallmart
02-15-2010, 14:19
По нашия край учениците редовно тренират уличен бой. В резултат на добрите умения, получени в ранна възраст, няма убити деца или детско насилие :D

По физическо господстваше доста популярната кошарка или ракомет. Аз си падам по одбојката :-P