PDA

View Full Version : актьорско майсторство



myshm0r0k
02-13-2010, 16:46
Здравеите!! :) ..От много малка мечтая да играя в театри да участвам в реклами,сериали,филми..и може би ще си остане мечта.. :neutral: но все пак искам да пробвам.. :) Някои знае ли къде се кандидатства след 7-ми клас или ако знае как стоят нещат..моля ви да да ми кажете.. :-) ..Много Ви благодария предварително :-) :) :smt007 :smt008 :smt058
_____________
Грешен раздел. Преместена. Моля Ви прочетете правилата на форума.
hamilcar

stealthyGirl
02-13-2010, 19:29
Мисля, че трябва да отидеш в някаква гимназия (примерно езикова, 'щото може да ти трябва език за целта) и да ходиш на уроци по актьорско майсторство. Едни съученички така правят. :) После в някаккъв такъв университет, там е ясно.

pitbullxx
02-13-2010, 21:39
и моята мечта е такава.. ще следя темата. :-)

sunstreet
02-14-2010, 12:34
Аз ходя на театрално майсторство. От Русе съм и има към 2-3 свободни театрални студия ( ако мога да ги нарека така) и още няколко към училищата. По-добре разпитай дали нямате някое театрално студио. :P За езици, ако смяташ да се занимаваш в България не ти трябват. За кандидатстването най-известното е НАТФИЗ, но там можеш да влезеш само ако имаш глас и поне някакви умения за танци. Кандидатства се след 12 клас. Другите. където гледат повече актьорски талант, отколкото музикален са частни. :) :)
Надявам се да съм помогнала. Вече ако има нещо - ЛС. :P

SmilezZz
02-16-2010, 15:37
Аз ходя на театрално майсторство. От Русе съм

А може ли да ми кажеш няколко "театрални студия"..

anonymous546178
02-16-2010, 16:29
За НАТФИЗ се изисква много повече от глас и "някакви умения" за танци.

sladurka_f
02-16-2010, 17:09
Мммм кажи от 'де си,бре...Може да стане по-лесно.Пък и по принцип,ако имате сайт на града,там трябва да пише(стига да се сетили да го публикуват).

bgkotka
02-17-2010, 15:05
sunstreet, ще ми напишеш ли къде има в русе такива школи. Благодаря ти предварително :)

perfektencom
02-17-2010, 15:19
много е яка тази професия

NoShTnO_iZkUsHeNiE
02-17-2010, 16:46
много е яка тази професия

Прекрасна е,но за жалост в България,тя затъва...

Ако си от София просто потърси театрални школи,няма училище,с подобни паралелки,в което да кандидатстваш след 7ми клас,поне аз не съм чувала...

s3nsual
02-17-2010, 17:22
Потърси театрална школа в твоя град . Специализирани училища след 7клас , мисля че няма в България.

Diam0nD
02-17-2010, 18:19
Няма значение къде ще учиш ,ако се занимаваш сериозно с актьорското майсторство ,но това естествено не е гаранция ,че после ще те вземат в НАТФИЗ . Там си е трудно да влезеш ,даже доста трудно :D

sunstreet
02-18-2010, 17:49
Някой питаше за Русе -
И така, за учлищни мисля че има към:
АГ-то [английйската] [но не съм сигурна]
Дойчето - но доколкото знам е за по-големи вмсисъл от 9-10 клас
Математическата [но не съм сигурна]
Музикалното
Отделно има:
при Любо Кънев - мисля че е за всички възрасти
при Ралица Константинова - но е за деца до 5-6 клас
при Мина Маринова [където и аз ходя] - там има две групи за различните възрасти.
за други незнам :D :D

dima5
03-13-2011, 16:17
sunstreet, прочетох твой отговор във форума, относно актьорските студия в Русе. Интересумат ме уроците при Любо Кънев и при Мина Маринова. Питам за дъщеря ми, която е 10-ти клас в момента, но мечтае за актьорската професия. Къде се провеждат уроците, каква е месечната такса и набират ли се още желаещи?

Благодаря ти предварително

[/b]