PDA

View Full Version : ..Помощ..



thedarkkiss
02-13-2010, 17:05
..Зддравейте приятели .. Преди малко ме сполетя ужасно нещо.. Бях на кафе с ( х ) аз го обичам и правя всичко възможно да го впечатля..приятелката ми звънна на гаджето и..той дойде с едно момче , което искаше да тръгним преди две седмици и аз му казах че не съм готова за връзка че съм разочарована.. разтях локуми три часа.. и той дойде и ни видя как се целуваме :( аз му обясних че беше приятелска целувка и той се разсърди.. а аз второто момче не го харесвам,но все пак ми е тъжно..

AnzaRe
02-13-2010, 17:10
Кажи му какво е станало и това е....
Пък не е умесно да целуваш този или онзи нищо,че ти е приятел.
Момиче да целуне друго момиче е едно а момиче да целуне момче това е съвсем друго...

Kukumqvka
02-13-2010, 17:11
Виновна ли се чувстваш ?
Не виждам да има за какво..

AutomatiC
02-13-2010, 17:13
дай translate,че май изпростявам нещо. той,той,той.. :neutral: ?

thedarkkiss
02-13-2010, 17:17
дай translate,че май изпростявам нещо. той,той,той.. :neutral: ?

разочаровах момчето ( х2 ) защото ме видя да се целувам със (х) ;хх
а преди това му бях казала че съм разочарована от бивше гадже и разтягах локуми трии часа.. и той много се разочарова..обясних му че беше приятелска целувка ( то не беше,защото (х) го харесвам много ) но незнам как да отрежа (х2) защоото е свястно момче :(

thedarkkiss
02-13-2010, 17:20
Виновна ли се чувстваш ?
Не виждам да има за какво..
чувствам се виновна,защоото (х2) през цялото време си мислеше че може да стане нещо между нас.. аз му казах , но той продължаваше и не спираше..

AnzaRe
02-13-2010, 17:31
Има си начини да му кажеш от рода:
Съжалявам не те харесвам няма да може нищо да се получи,не си прави труда да ме накраш да си променя мнението.

thedarkkiss
02-13-2010, 17:38
Има си начини да му кажеш от рода:
Съжалявам не те харесвам няма да може нищо да се получи,не си прави труда да ме накраш да си променя мнението.
:( :( :( не мога жал ме е :( :( :(

ayhan4o
02-13-2010, 17:42
Кажи ми че си се влюбила изведнъж...любовта не идва в определен ден или час...Кажи му че е свястно момче и единсвено ще нараниш чувствата му, но нека си останете приятели :) :) :)

thedarkkiss
02-13-2010, 17:45
Кажи ми че си се влюбила изведнъж...любовта не идва в определен ден или час...Кажи му че е свястно момче и единсвено ще нараниш чувствата му, но нека си останете приятели :) :) :) познавам го ще иска да му се моля много време за да ми прости.. отказвам се .. нека се сърди .. че е свястен свястен е ама ..

AutomatiC
02-13-2010, 17:46
значи х2 ти държи сметка за личния ти живот..но щом ти е жал за него му кажи,че наистина си била разочарована от любовта преди да срещнеш х.така или иначе той ще бъде наранен и реално не си длъжна да му даваш обяснения за постъките си,може да бъде егоистично до някоя степен от твоя страна,но си гледай собственото щастие..момичета пълно,той ще си хареса някоя друга.

valdesbg
02-13-2010, 17:48
Вай, вай. И ко прайм ся?

С малки букви: Я се стегни. Кво разтягаш локуми, като знаеш че няма да помогне. Резачката директно за да знае момчето че с теб няма да сатне. И да си търси друга мацка.

AnzaRe
02-13-2010, 17:49
Има си начини да му кажеш от рода:
Съжалявам не те харесвам няма да може нищо да се получи,не си прави труда да ме накраш да си променя мнението.
:( :( :( не мога жал ме е :( :( :(
Хахах типична игра на чувства и празни надежди!!!

thedarkkiss
02-13-2010, 17:50
значи х2 ти държи сметка за личния ти живот..но щом ти е жал за него му кажи,че наистина си била разочарована от любовта преди да срещнеш х.така или иначе той ще бъде наранен и реално не си длъжна да му даваш обяснения за постъките си,може да бъде егоистично до някоя степен от твоя страна,но си гледай собственото щастие..момичета пълно,той ще си хареса някоя друга.
Благодаря ! :) точно това мисля да му кажа..ако не спре да се прави на интресен..

ayhan4o
02-13-2010, 17:55
AutomatiC е прав, не дължиш обяснение на никого, просто защото е свястно момче можеш да кажеш някоя друга добра дума колкото да не ти се сърди вечно :)

Valento
02-13-2010, 17:57
..Зддравейте приятели .. Преди малко ме сполетя ужасно нещо.. Бях на кафе с ( х ) аз го обичам и правя всичко възможно да го впечатля..приятелката ми звънна на гаджето и..той дойде с едно момче , което искаше да тръгним преди две седмици и аз му казах че не съм готова за връзка че съм разочарована.. разтях локуми три часа.. и той дойде и ни видя как се целуваме :( аз му обясних че беше приятелска целувка и той се разсърди.. а аз второто момче не го харесвам,но все пак ми е тъжно..
Винаги съм бил на мнението че когато си искрен към един човек ... няма да стават конфузни ситуации ... трябвало е да кажеш на това момче което те харесва .. че не го харесваш и няма смисъл да си губите заедно времето ... по-добре истината , от колкото да се лъжете (ти него) ...

thedarkkiss
02-13-2010, 18:09
..Зддравейте приятели .. Преди малко ме сполетя ужасно нещо.. Бях на кафе с ( х ) аз го обичам и правя всичко възможно да го впечатля..приятелката ми звънна на гаджето и..той дойде с едно момче , което искаше да тръгним преди две седмици и аз му казах че не съм готова за връзка че съм разочарована.. разтях локуми три часа.. и той дойде и ни видя как се целуваме :( аз му обясних че беше приятелска целувка и той се разсърди.. а аз второто момче не го харесвам,но все пак ми е тъжно..
Винаги съм бил на мнението че когато си искрен към един човек ... няма да стават конфузни ситуации ... трябвало е да кажеш на това момче което те харесва .. че не го харесваш и няма смисъл да си губите заедно времето ... по-добре истината , от колкото да се лъжете (ти него) ...
трябваше така да направя ама проста глава :(