PDA

View Full Version : Стегнете се,бе,хора!



tonie__
02-13-2010, 17:18
нямам навика да пускам излишни теми и сигурно тази ще я заключат,ама все пак..


Момичета,стегнете се!Влизам в единия раздел,тема "как да стана красива",в другия някакви антитеми за всички "кокони" както се наричат или просто хубавите момичета..навсякъде някой се оплаква колко е грозен и не си мърда дори пръста,ама иначе другите са му виновни.Еми,положете малко грижи,стига сте се оплаквали!Не са ви виновни съученичките,че са хубави и обръщат внимание на външния си вид и определно,че момчетата ги харесват!Не става само с оплакване и вайкане-трябва и действие!!


Съжалявам,ама ме дразнят вече всички такива.."грозна съм"-еми бъди,като те мърди да мръднеш...

tonie__
02-13-2010, 17:25
и още нещо,което ми е просто..нз и аз..супер чудно:
за тях "кукла","кифла",етц. е момиче,което си изправя косата,гримира се и говори с момчета .ВТФ!?защо хората са станали толкова безкрайно сбъркани..не мога да повярвам,че хора,които едва ли не са ми набори мислят така..

vagarious
02-13-2010, 17:35
Мисля, че имаше още няколко такива теми, като твоята и ефекта нали се сещаш какъв е - НУЛЕВ.Така,че няма смисъл да се дразниш и да се учудваш.Просто вече всички тези неща ни заобикалят, те са част от тъпото ежедневие.Няма начин това да се промени.И да подчертая, че съм съгласна с теб, но вече не обръщам внимание и се смея на всичко това, което си написала, защото си дяволски права. 8-) Радвай се, че не си сред тея. :?

mArMaLaDkA
02-13-2010, 17:36
Тони, какво си се затревожила за чуждите неволи? :-o
Като те дразни някоя тема - не я отваряш. Като не ти допада някой раздел - не влизаш в него. Просто е. Ако трябваше да пускам тема за всяко нещо, което ме дразни всеки път, щом вляза тук и в Любов, сигурно щях да трупам постове само от това.

bizzskwittka
02-13-2010, 17:41
мм наистина много са дразнещи такива теми и момичета на които повечето хора се смеят,защото
1. пишат като селянки
2.дошли са тук ябно само да се заяждат и да пускат тъпи теми
3. да гледат сеира които сами създават ..
и т.н

:-x :-x :-x
просто не обръщай внимание .. на такива идиотизми... :? :?

tonie__
02-13-2010, 17:45
яд ме е просто.аз взимам тея неща малко присърце-едно момиче да не се поддържа и да няма никакво чувство за стил(искам сега някой да ми каже,че съм "кифла" 8-) ).толкова им се е изкривила представата на всички с тея понятия "кифла" "надуФка" нз си ква..иска ми се някое момиче като това "грозното" от съседната тема да погледне тук и с останалия и не промит мозък да осъзнае за какво приказвам...хъх

tonie__
02-13-2010, 17:46
*И,добавям,приемам това за лична обида и за обида към момичета като мен,които искат да изглеждат добре!

mArMaLaDkA
02-13-2010, 17:46
кифла. 8-) Доволна? ;д

tonie__
02-13-2010, 17:47
Йес беее ! :smt040

mArMaLaDkA
02-13-2010, 17:47
А коя е тая тема, за която говориш?

kalpazanka
02-13-2010, 17:48
Ако тръгна да изливам в писмен вид колко потресаващи теми и мнения има, ще се сврете засрамени в ъгъла и няма да смеете да издадете звук. Така че стига с критиката- като не ви изнася, не четете темите, не ги коментирайте, не спамете, не пишете в грешни раздели за капак на кирилица, с две думи не ми отваряйте работа. Не си изписвайте самоволно лекарства! Проумейте, че противозачатъчните не пазят от венерически болести! Научете как се смята продължителност на месечния цикъл и кои са опасните дни в него!!! Всичко останало е бял кахър!