PDA

View Full Version : volleyball is not sport it's lifestyle.



magiitoo
02-13-2010, 21:42
Любимият ми спорт :oops:

StreetFame
02-14-2010, 06:46
Ок. :-o
Аз пък го мразя. :smt010

magiitoo
02-14-2010, 09:13
Защо ?? Не ти се отдава много или ? :-D :-D :-D

DaemonBoy
02-14-2010, 10:29
Хубав спорт е. Изисква добър отскок, координация и разбиратеслтво.

MiRaCuLiX
02-14-2010, 10:52
на какъв пост играеш маги :)

Bimmer
02-14-2010, 17:07
Ами за всеки практикуващ спорта му е религия, та... Нещо ми се губи смисъла на тая тема? Да покажеш колко добра/запалена волейболистка си или да пропагандираш спорта?
Иначе играта не е зле като идея.
Но определено не е любимият ми ;)

someonerandom
02-14-2010, 17:42
Спорта ми харесва-за приятелско разцъкване и за убиване на времето,но не и да се занимавам сериозно с него.

Everytime
02-15-2010, 17:28
волейбола е хубав спорт стига да напреднеш достатъчно щото конкуренцията е много голяма..давам ти пример .. ти си 1.80 и идва някой 2 метра според тебе кой ще играе :)

tItEufFf
02-16-2010, 11:58
Ваканциите вече съм ги намразила, по простата причина, че нямаме тренировки. От един месец не сме имали мач и с такова нетърпение чакам следващата събота, когато трябва да разбииием противоположния отбор. Все пак трябва да си отстояваме първото място 8)

А за мнението по горе... Аз често ходя на мачове на професионалистки. Едно момиче, високо 1,78 разбива всички. Дори някои по 1.85 - 1.90 не могат да блокират атаката й. Скача високо, а ударът й е толкова силен, че е почти невъзможно да се блокира...

AcrossYourFace
02-16-2010, 19:02
волейбола е хубав спорт стига да напреднеш достатъчно щото конкуренцията е много голяма..давам ти пример .. ти си 1.80 и идва някой 2 метра според тебе кой ще играе :)
Важно е да си висок, но понякога, както казаха в горния пост, това не е основното. Попринцип по-високите хора са по-бавни и затова за либеро е по-добре да се избере по-нисък и по-пъргав човек.
Иначе волейболът е много хубава игра и аз с удоволствие ходя на тренировки, но сега покрай операцията прекъсвам за 2-3 месеца(точно преди ученически... : / ). Но се изисква много голяма ловкост, пъргавина, мислене в самата игра, не да переш топката наляво и надясно, пък ако влезе :? Отскока е много важен(аз нямам кой знае какъв...дори почти никакъв : ( ), насочването на сервиза, разбирателството м/у играчите и т.н и т.н. .... доста се увлякох :D