PDA

View Full Version : От доброта до глупоста?!



perfektencom
02-13-2010, 23:53
Здравейте,прсто искам да се оплача и да ви помоля за съвет ако е възможно,значи в моята компания сме 5 човека,имаме се,помагаме си,но имам чувството че ме мислят за най-тъпия от нас,някога някой от тях ми каже донеси ми нещо,аз го нося,не защото съм глупав,просто от приятелски чувства,омръзна ми,искам да спра да излизам с тях защото с тях си правя весело но и по някога имам чувстовот че ме мислят за глупав,а като и кажа нещо напраимер що са прайте,те се изкарват като жертви,това го забелязват и хората,и да мисля че трябва да ги напусна но как ,като се познаваме от толкова отдавна и ще е трудно да се вмъкна в нова компания..

sunstreet
02-14-2010, 12:28
Правил ли си нещо, че да си помислят че си по-тъп? :? :? А пък щом те карат да им носиш неща, веднъж откажи и ако те питат, кажи им че не си им носач.. 8) Относно това, че искаш да се махаш - после ще съжеляваш, тез хора си ги знаеш, другите кой знае колко по-добри няма да са. :) :)

Valento
02-14-2010, 13:28
Кажи им тактично да те уважават и да не си мерят п*шките с тебе ... защото ще стане мазало .. аз така се оправям ако не ме разберат ги пращам в 7 дневен отпуск/болничен у дома ! :D :D :D