PDA

View Full Version : Върна ми го



BuBuy
02-14-2010, 10:54
:?

m1nik
02-14-2010, 11:03
Ако го обичаш..загърбвате всичко..и..продължавате..
ако не..преживей го..


8)

Sladurcho
02-14-2010, 11:13
Знаеш че няма да се получат нещата но не си готова да го оставиш ... имаш два варианта или да почнеш да мислиш по оптимистично да седнеш да поговориш с него и да опитате да оправите нещата или да събереш смелост и да му кажеш че няма смисъл да продължавате така и да прекратите всичко без да се измъчвате повече... седни помисли и реши .. не мисля че тук някой може да ти каже какво точно да направиш и как... ти си го познаваш най-добре и ти си човека който трябва да си реши какво да направи.. успех

Valento
02-14-2010, 11:19
Ако го обичаш..загърбвате всичко..и..продължавате..
ако не..преживей го..


8)

+1

SoStarstruck
02-14-2010, 11:25
Wow .. стабилни причини да се нагълташ с кислородна вода,разбирам те.

BuBuy
02-14-2010, 11:39
Ако го обичаш..загърбвате всичко..и..продължавате..
ако не..преживей го..


8)
Обичам го много и съм говорила много пъти с него,че и двамата трябва да се промениме и той се ми обещава,че ще се промени,но си е същия нищо не прави.Няма какво вече да говоря с него,сичко е казано каквото е трябвало и няма файда от това :?

m1nik
02-14-2010, 12:08
Направи промените, които той иска от теб..неговата усмивка не те ли прави щастлива..?!
А той рано или късно, ще го оцени и той ще започне да се променя..апф..обичайте се такива каквито сте..иначе сега заедно ли сте..ти видя ли чата с др-та..?

BuBuy
02-14-2010, 12:43
Направи промените, които той иска от теб..неговата усмивка не те ли прави щастлива..?!
А той рано или късно, ще го оцени и той ще започне да се променя..апф..обичайте се такива каквито сте..иначе сега заедно ли сте..ти видя ли чата с др-та..?
Еми по късно ще поговориме дали сме заедно или не.Не не съм видяла чат,видях,че я е сложил за гадже в софянци и са си писали некви коментари,после го питах защо и ми каза,че го е направил за да ме дразни,незнам как да постъпя самата аз не знам дали искам да съм с него...

m1nik
02-14-2010, 13:48
Добре върнал си го е сега сте квит..кажи му ела да се видим еди си къде иди си кога, ако поне малко си ме обичал някога..
След като.. иска и не иска се появи кажи му, че сте равни..и, че искаш да сте си пак както преди не искаш да го губиш и т.н. и предполагам, че и той ако те обича ще се съберете..все пак е Св. Валентин :)
Ако не, след всичко, което кажеш още ти се прави на интересен отрежи го..просто..няма смисъл да продължаваш да се тормозиш заради него...

Emilen
02-14-2010, 13:58
Първото, което трябва да направиш е да си изясниш чувствата към него, за да видиш каква е мотивацията ти в тази връзка. При липса на общи интереси, май няма много смисъл.
Второто, най-добре не се заблуждавайте с тезата за промяна. Правило в любовта е да се приема другият такъв какъвто е. Шансовете за промяна не са големи. Максимумът е временно всичко да е както трябва и после пак по старому.

JackSparrow
02-14-2010, 14:53
Wow .. стабилни причини да се нагълташ с кислородна вода,разбирам те.
:razz: :razz: :razz:

igrata
02-15-2010, 08:52
Първо:Миличка,всичко се връща и според мен не е важно кога се виждате.Попринцип момчетата искат свобода. :) Ако те обича,какво повече може да искаш.Но ако и той се измъчва така и ти го показва:най-добре е наистина да спрете до тук. :-)

Eliii
02-15-2010, 13:02
Ами, сгрешила си - върнал ти го е. Рано или късно щеше да се случи. Преживей го... 8)
Според мен ще е най-добре да се разделите за известно време и да си изясните чувствата. В момента си прекалено объркана. Дайте си седмица почивка и после поговорете за връзката си очи в очи :)

graphicflower
02-15-2010, 13:47
След като исползваш изрази от типа на "измъчваме" няма смисъл да продължавате. Нещата ще станат още по-зле.

FiRe_LaDy
02-15-2010, 15:02
Слагай край.Знам,че боли и че е трудно да загърбиш всичко,което сте имали,но така само да се мъчите ... до никъде няма да се стигне и колкото повече отлагаш,толквоа повече ще боли накрая.Аз отлагах .. чаках ... надявах се да се оправи всичко,но уви ... сега е много по-трудно от колкото можеше да е.Ако чакаш да дойде момента,когато ще си готова да забравиш всичко и да го оставиш - той няма да дойде!За това нещо няма подходящ момент.Просто се решаваш и колкото да е трудно - поемаш сама напред с високо вдигната глава.