PDA

View Full Version : Ами... момче :(



darkness848
02-14-2010, 11:31
Ами... здравейте :)
Още по заглавието разбирате, че става на въпрос за момче. Ще ви разкажа на кратко за какво става на въпрос и ви моля за помощ.
Аз съм момиче и съм на 14 години. 13 години живях в България, но преди девет месеца се преместихме тък... в Испания. Разбира се живота ми се преобърна. Момичетата с които обикалям са от моя клас и са с една година по-малки от мен. За мен това не е проблем, защото пак съм си в осми клас както беше в България, но това е друга тема Обаче... Докато бях в моята страна, в моя град аз бях различна. В смисъл, че каквото правех там тук, ако го направя ще ме помислят за странна. Например да се запозная с някой ей така. Да изскоча пред него и да кажа здрасти и т.н :D
На мачовете по баскетбол имаше едно момче,което ни беше съдия. По-късно разбрах, че е от нашето училище и след това разбрах и името му. Той е на 16 години. Искам страшно много да се запозная с него, но просто не знам как. Когато го видя цялата се разтрепервам, краката ми се подкосяват, сърцето ми ще се пръсне и корема ми е свит на топка. :oops: Не е от най-красивите, но не е и от най-грозните... нормален. :) Моята приятелка не го харесва особено, но аз да. При никое друго момче не съм се чувствала така. Още по-малко, че той постоянно е в мислите ми. Не мога да повярвам, че харесвам някой непознат. :oops: Въпроса ми е как да се запозная с него при условие, че все още не знам двата езика на които се горвори в тази част на Испания. Аз комуникирам само на английски, а не е сигурно, че той го знае. :( Искам някак да се запозная с него, но да не излгеждам странна пред приятелките си.
Моля за помощ и благодаря предварително. :) :-)

m1nik
02-14-2010, 12:07
Помоли някой да му обясни на говорим език за него, че ти изглежда симпатичен.. :) и, че би искала да ви запознаят :)
Някой, който го познава.. :)

Valento
02-14-2010, 13:04
Помоли някой да му обясни на говорим език за него, че ти изглежда симпатичен.. :) и, че би искала да ви запознаят :)
Някой, който го познава.. :)
И след това какво , да приемем че той ще я хареса също , ще тръгнат и като се видят как ще комуникират ?... с мимики ?... научи езика а до тогава ако се запознаеш с него бъдете приятели ...

m1nik
02-14-2010, 13:41
Не вярвам да не знае английски.. :)

ivcheto0o
02-14-2010, 13:48
опитаи се да разбереш дали говори англииски,4е инъ4е не виждам как ще се полу4ат нещата.И какво толкова те интересува какво мислят другите :?

m1nik
02-14-2010, 13:51
мхммм :)

JackSparrow
02-14-2010, 14:52
Не вярвам да не знае английски.. :)

мхм, трябва да е доста назад във времето, за да не знае английски, но всичко се случва..


късмет, наборе! :-D

peshost
02-14-2010, 15:08
За какво става НА въпрос? Или по-точно какво имаш В предвид, честно, нямам си и НА представа и НА идея за кво говориш.

darkness848
02-14-2010, 15:11
Ами.. във вторник съм на тренировки :P Ще поразпитам за него треньорката си :-D И... да видим какво ще стане. :D Искам да ви благодаря много за коментарите Ви и ако искате мога да ви кажа какво се е случило след вторника :-D Може би ще се наложи да ме съветвате наново :oops: :D И между другото така може пак да си пускате коментари :oops: :D В полза за мен са :-P Още един път ви благодаря страшно много :-) и сега ми остава само да стискам палци занапред. :-D