PDA

View Full Version : Помощ,моля искажете мнение



FashioNBoyY
02-14-2010, 15:21
Здравейте,значи проблема е следния.От 1 месец някаде се чуствам много отпаднал и има случаи в които ми прилушава леко.На почти 16 съм(без 2 месеца 8) ) и се чуствам леко като "напушен".Пуша цигари,наркотици не употребявам само 2-3 пати съм пробвал трева.Не се чуствам пълноценен.Моля ако някой знае нещо да ми даде мнение,съвет.Ако ви интересува нещу друго пишете.Благодаря предварително на всички отзовали се.

ImmortalSportFreak
02-14-2010, 18:21
По колко пушиш на ден ?
Може да е от цигарите... Недоспиваш ли ?
От много неща може да зависи.... :-o
Ако се движиш малко и доста седиш пред компа.. може и на това да се дължи...

pinga
02-14-2010, 18:24
ами може д ае от възрастта нещо..но моят съвет е да отидеш при личният ти лекар и да ти направят изследвания - нали знаеш - като годишен преглед - взимат ти кръв и урина и ги изследват, по това могат да разберат дали всичко е наред или не!

FashioNBoyY
02-14-2010, 18:52
Ами мислих за лекара но ще поизчакам още малко.Цигари максисум кутия на ден в повечето случай 1 кутия - 2 дена.И аз си помислих че може да е от недоспиване защото бях доста време 1ва смяна ии ..

Harum_Scarum
02-14-2010, 19:21
Много зависи от това какво ядеш и колко ядеш.Хубаво е да отидеш на лекар,защото симптомите ти ми звучат като анемия.Успех! :)

producenta
02-14-2010, 23:16
Ами мислих за лекара но ще поизчакам още малко.Цигари максисум кутия на ден в повечето случай 1 кутия - 2 дена.И аз си помислих че може да е от недоспиване защото бях доста време 1ва смяна ии ..

спри цигарите за 15г да пуши толкова не е полезно