PDA

View Full Version : Полезна информация за кучетата - Пекинез !



fatimaa
02-14-2010, 17:58
.. Здравейте !
Имам си кученце Пекинез вече е на 8 месеца :grin: Супер сладко е. Пол - мъжки. Име- Тоби ..
Незнам много за тези кучета .. освен ,че са много умни и сладки. Бих се радвала ако споделите неща, които знаете и ще ми бъдат от полза ..



Благодаря (предварително) !! :-)

Zar4e
02-15-2010, 07:31
Не смятате ли,че е много неотговорнио да взиматеуче без да знаете елементарни неща?Защо се интересувате толкова късно?Кажете какво горе долу знаете:храна,разходки,исто ия на породата,откъде трябва да се вземе...То не става и на готово....Има търсачка,а и в нета има много информация за породата...Не мислите ли,че сте постъпиле неотговорно спрямо домашният си любимец? :? Дано поне да не го храните с Педигри,Дарлинг или подобни храни....

fatimaa
02-15-2010, 21:25
ем тези неща ги знам !! Просто исках нещ0 по интересно :-D

nyxu
02-18-2010, 15:19
ОМГ :?

SmilezZz
02-18-2010, 15:59
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%B5%D0%BA%D0%B8%D0%BD%D0%B5%D0%B7

anonim4e14
09-14-2010, 17:08
Аз имам 3 пекинеза майката е на 7 години а малките са на 4 . Мога да кажа че тези кучета са много умни и се привързват много към стопаните си . Мойте обичат разходките , игрите , и не обичат да си хапват . Голямото ми пекинезче яде само пилешко месо на другите храни се мръщи но когато много огладнее яде каквото има , а по малкото женско обича да яде хляб тя не обича кучешка храна нито пилешко или каквото и да било :Д а другото женско много обича кокали , но наскоро разбрах че не е хубажо пекинезите да ядът кокали :( но тя не е капризна като другите и яде всичко :) голямото ми пекинезче Меги може да испълнява сякакви команди като : седни , легни , донеси топката . Обичам кучетата си :)

Paramour
09-15-2010, 12:36
"Др.Тийн - проблемите си имат решения" ... :? :? :?