PDA

View Full Version : И прецака всичко точно на 14 февруари...



Dizziness
02-14-2010, 17:13
Здравейте :)

roadrunner
02-14-2010, 17:23
Уау.. Малко кофти ситуация..
Предлагам ти да си помислиш хубаво какво мислиш да правиш и има ли смисъл да продължавате заедно.. След като размислиш обади му се и го извикай да поговорите.. Попитай го какво мисли и тн.
Една година не е никак малко време, може би сте си омръзнали или пък може да е бил отделно нещо изнервен.. Защо наистина не разнообразите малко? Така излиза, че мислиш само за собственото си удоволствие :?

Dizziness
02-14-2010, 17:26
Да ти кажа честно, сега нямаме възможност за разнообразяване, навън е студено, у нас е невъзможно, остава само у тях и то почти винаги в неговата стая. И да кажа... не мисля само за себе си, понякога той си мисли, че свършвам, но като излезе да пие вода или до тоалетна след секс, почти винаги довършвам сама...

Zaritu
02-14-2010, 17:27
тои пък как може да се нацупи за такава глупост като дете ...
нз аз твое място бих направила сичко но не и да го потърся ... бих изчакала да започна да му липсвам и тои сам да ме потърси :)

roadrunner
02-14-2010, 17:32
Ами измисли нещо различно.. Примерно ако сте не леглото защо не се пренесете на пода или на някой стол :D Има много варианти.. Мъжете обичат, когато "жените владеят играта", покажи му неща, които до сега не си правила. Може да го изненадаш, приятно, разбира се :)
А това за довършването.. Хмм.. Незнам, ако бях на твое място бих говорила с него

Fritz
02-14-2010, 17:42
ХАхахахаха баси преебавката хахахахахах :D Лакомията докъде води.

Emilen
02-14-2010, 17:53
Чета ви мненията и си викам-да ви имам проблемите!
Не че не е проблем. Но май всичко е заради голямо желание. Всеки е искал да е задоволен, а накрая-и двамата разочаровани. Несериозно е да се прекъсва връзка по такава причина. Въпреки, че и двамата явно имате вина. Но първо към питащата:
Защо не сменихте позата? Защо не си му казала, че не свършваш? Обичаш ли го?
После ще продължа с отговори. Ако ти не си отговориш сама...

wenDy92
02-14-2010, 17:55
Той: Поне няма ли да си вземеш подаръка?
Аз: Не! Подари го на някоя с по-голям бюст.

хахаха, тва ми хареса много :)))
Ами да, кофти е ситуацията, но щом сте заедно повече от година предполагам ти е ясно, че трябва да се правят компромиси... аз не съм по дългите връзки и не мога да дам кой знае какъв съвет, но според мен трябва да поговорите сериозно. Щом той се е ядосал за толкова малко нещо, явно самият проблем е по-сериозен, но никога не сте говорили за него. И сега просто е ескалирало. Поговрете си, обсъдете връзката ви и ако има смисъл да сте заедно се постарайте ; )))

Emilen
02-14-2010, 18:00
Има го проблемът. И той е един: лоша комуникация в секса. Ако не си казвате всичко, няма как да не се стигне до такива моменти. Но пак чакам отговорите на въпросите.

Neopitom3na
02-14-2010, 18:07
според мен не знае какво иска

Dizziness
02-14-2010, 18:21
Защо не сменихте позата? Защо не си му казала, че не свършваш? Обичаш ли го?

1. Защото точно преди 10 минути, той свърши и бяхме на позите, който той искаше! Не заслужих ли пози, които са страхотни за мен?

2. Защото винаги се измаря (аз по принцип свършвам при френска любов, а не по време на самия секс.)

3. Вече не знам дали го обичам. Промени се... вдигна си самочувствието, стана по-нагъл, а беше толкова затворен в началото на връзката ни...

Emilen
02-14-2010, 18:28
Изгубили сте комуникацията помежду си. Всеки мисли за себе си, без да се съобразява много с другия. Възможно е и страстта да е паднала значително. Трябва да си изясните чувствата. Ако връзката ви е основно сексуална, явно сте се наситили и вече няма какво да я крепи.

LSFC
02-14-2010, 18:29
Мога само да ти кажа 2 думи :
заеби го !!!!!!!!!

V14D0
02-14-2010, 18:45
Дългата връзка се основава на компромиси и истина. Обади му се, повикай го у вас и поговорете.. или пък си направете среща някъде .. Кажи му какво те тревожи.. Кажи му, че последните няколко пъти не си свършвала и го помоли да опита да се сдържа или поне ако свърши преди теб, после да те довърши с френска любов или пръсти.. пък ти му кажи, че той е мъж и той трябва да е активния, пък понякога и ти ще поемаш инициативата.. Аз, както и повечето ми приятели сме мързеливи в това отношение (а и предполагам огромна част от мъжете и момчетата) ... рай е да си легнем, жената да ни възбуди, да ни яхне, да свърши 2-3 пъти, за да ни погали егото в леглото и накрая да ни свърши и нас.. Но поне според ме това е жалко, тъй като връзката е от двама, а не от един.. дай му го този пример, но гледай да не го разбере грешно.. кажи му, че ще осъществяваш фантазиите му, ще правиш компромиси, но за целта той трябва да си върне думите назаад и да не се държи като женчо.. (Едва повярвах, като ми каза, че той просто е станал и си е тръгнал по средата на акта :shock: )

Emilen
02-14-2010, 18:50
И на други ни се е случвало... Но това е признак на ГОЛЯМО разочарование...

1vkatA
02-14-2010, 18:53
здравей имам опит в тия връзки и проблеми и ще ти кажа решението дори и да не ти харесва!

Мъжа,мила или момчето има нужда от разнообразие..
А защо не помислиш че може да започнете да сменяте позите и да намерите такава при която ще ви е хубаво и на двамата...а може и да успееш да свършиш!!

Ако продължите сега пак заедно и ти не се поотпуснеш малко в леглото той рано или късно ще ти изневери...трябва да задоволиш животинския му инстинкт..разбираш ли..

И аз в началото карах само на една поза,но после открих че има по-хубави и по удобни от това да лежа на гръб и да бездействам...и сега когато правим секс обичам аз да владея нещата,защото така аз управлявам пениса му и го насочвам към местата които ще ме накарат да свърша и ефекта е невероятен да ти кажа.

Опитай бе,няма да умреш...Айде сладка успехчета :)

Dizziness
02-14-2010, 18:53
Писах му няколко смс-а, с които слагам край на връзката... много ме убиди, защото не съм някое момиче за пренебрегване, имам в предвид, че мога да заявя, че съм сексапилна, той също е красив, но просто не знам... благодаря на всички за откровените мнения.

:)

playboyche
02-14-2010, 18:54
Мога само да ти кажа 2 думи :
заеби го !!!!!!!!!
Незнам ... лоша раота свети валентин винаги води до раздяла .... миналата година наще се разделиха на този празник и пак се събраха де.... както и да е :lol: аа по темата ми той е тъпак .... мисля че е егоист май не си подхождате като гледам диалога ви :?

Biskfitka
02-14-2010, 20:17
здравей имам опит в тия връзки и проблеми и ще ти кажа решението дори и да не ти харесва!

Мъжа,мила или момчето има нужда от разнообразие..
А защо не помислиш че може да започнете да сменяте позите и да намерите такава при която ще ви е хубаво и на двамата...а може и да успееш да свършиш!!

Ако продължите сега пак заедно и ти не се поотпуснеш малко в леглото той рано или късно ще ти изневери...трябва да задоволиш животинския му инстинкт..разбираш ли..

И аз в началото карах само на една поза,но после открих че има по-хубави и по удобни от това да лежа на гръб и да бездействам...и сега когато правим секс обичам аз да владея нещата,защото така аз управлявам пениса му и го насочвам към местата които ще ме накарат да свърша и ефекта е невероятен да ти кажа.

Опитай бе,няма да умреш...Айде сладка успехчета :)
+1! Не го оставяй заради това...

Emilen
02-14-2010, 20:18
По-добре да го остави. Каква е тая връзка, която приключва толкова абсурдно?!
Явно няма чувства. Преди време питах в една от темите какво ще направи човек, който обича, ако другият залитне. Естествно, нямаше отговор. На такъв въпрос, на 18 години бях отговорил, че ще я зарежа моментално. Въпросът ми беше зададен от семейна приятелка, занимаваща се професионално с такива проблеми. Засмя се и ми каза "Не, моето момче, ще страдаш и ще простиш!" Не мина и година и се уверих в думите й. После не знам още колко пъти. Искам да кажа, че подобна връзка не е зряла, за да издържи. Не е важно чия е вината.

MakeMeLaugh
02-14-2010, 20:41
И двамата сте избили някакви детски комплекси..
Оня се сърди, че си искала все една поза, то пък от нищото си му заявила да търси по-големи цици..

Бе вие не сте наред.

Заключението: Не правете секс на малка възраст.

graphicflower
02-14-2010, 20:52
И аз си имам любими пози, но да ти кажа секса е игра за двама и не трябва да бъдеш егоист. Ок той иска разнообразие в позата. Преглатни егоизмаи смени позата. Да кажем, че това ти да си отгоре не ти допада в момента. В този случей си длъжна да предложиш друга поза като компромис на който да сте съгласни и двамата! :) Аз се радвам, че с гаджето ми любимите ни пози са еднакви и предимно той контролира нещата коя поза ще следва, а аз само се съгласявам или вмъквам по някой елемент по мой вкус.
Найстина секса става много скучен и монотонен, ако не се сменят позите. Аз не мога да издържа повече от 5 минути в една поза. Даже и за толкова не съм сигурна, че издържам. Много по хубав е страстният секс, в който всичко се развива бързо, страстно и без сценарии. Понякога е хубаво и ти да поемаш главната роля. Сигурна съм, че той ще се израдва на това.
Според мен е хубаво да му звъннеш и да му се извиниш. Кажи, че си сгрешила и че си разбрала че и той е човек и той също има правото да бъде задоволен, а не само ти. Че ти е било толкова хубаво, че в един момент не си се замислила,ч е постъпваш егоистично и го исползваш. Проблемът ти е бил, че не винаги ти е до нещо(както в случея с позата) и това той да те тормози с това (хайде хайде) и да ти дава зор не ти е било приятно и не обичаш да те юркат. Извини му се, кажи му че го обичаш и че искаш да сте си заедно и, че имаш нужда просто от малко разбиране от време на време. :)

t0d1t0
02-14-2010, 20:59
нищо ново
във всяка връзка има такива моменти...

prettyboy
02-14-2010, 21:38
Отивам, той ми подарява един комплект еротично бельо с думите: искам да го облечеш. Окей, подаръкът беше чудесен, майка му помогнала в избора му за него, малко ми беше голям

:lol: :lol: Майка му, му помогнала да ти избере еротично бельо, хаха ще ме убиеш направо. А относно това дали да оставаш с него, според мен НЕ, ти си още на 17 кви са тез връзки по една година, живей си живота, сменяй ги наред, опитай от всичко, един живот живееш не се коси за някъв дет мисли само за себе си, това е от мен. :-$

LovelyGirl
02-15-2010, 07:35
много ме убиди, защото не съм някое момиче за пренебрегване, имам в предвид, че мога да заявя, че съм сексапилна

:lol:

Ти си мислиш, че като си сексапилна всичко се оправя ли? Ето защо всички 'красавици' са толкова 'добри' в леглото.. Супер глупаво е да мислиш, че не трябва да те пренебрегва само защото си била сексапилна.Не сексапилността прави секса ;)

Emilen
02-15-2010, 08:07
...Не сексапилността прави секса ;)
+1
Най-малко пък прави връзката стабилна.

MakeMeLaugh
02-15-2010, 10:14
Май ще се окаже, че момичето е злето в случая, не момчето 8-)

Emilen
02-15-2010, 10:21
Има още един тънък момент... виждали ли сте зарязана по средата на секс и незадоволена жена? Защото аз-да. Няма такъв бяс... Май още имам нокти по гърба си след подобно нещо. И действително се възприема като унижение от жената. Досега критикувах авторката, но трябва да й призная, че я разбирам. И никога не бих направил такава грешка, ако се повтореха някои моменти. Все пак едва ли е сериозна причина да се скъса. Вече няколко пъти казах, че връзка без комуникация е обречена. Надявам се днес да седне и да размисли трезво. Защото снощи говореше бесът.

an0nimenn
02-15-2010, 10:38
щом не е искал да те задоволи изобщо не се занимавай с него.. аз немога да оставя момичето незадоволено ,колкото и рядко да ми се отдава възможност :shock: :booooomb:

Passi0n
02-15-2010, 11:32
леле малееее
кой туй нещоо :(

krem4et0
02-15-2010, 11:44
Emilen, аз не се сърдя, когато ме оставят незадоволена. Факт е, че мнооого рядко свършвам по време на секс. Не се чувствам зле или разочарована, дори и да съм била близо до края. В крайна сметка не оргазмът е най-важното в секса.

Към авторката. И двамата имате вина. Ти, че не говориш за усещанията си, че не споделяш за проблемите си с оргазмите, че се преструваш. Така той остава с впечатлението, че всичко е ОК и си действа добре.
Факт е, че не е постъпил добре, прекъсвайки акта, но е факт, че не е машина и наистина може да се е изморил.

Има и по-зле. Вчера бяхме цял ден абсолютно сами...и не правихме секс. Натъпкахме се на обед и хич не ни беше до това. Задоволихме се само с френски ласки преди обеда.
Може и той да е преял...знаеш ли? Аз поне 3 часа след като ям не мога да правя секс. От клатушкането ми става лошо, тежко ми е, а и кръвта се съсредоточва в стомаха, а не към половитее органи....

ReachlessGirl
02-15-2010, 12:01
Ох въпреки, че не мога съвсем да ти се поставя на мястото ми звучи доста кофти самата ситуация .. :(
Изчетох почти всички мнения и стигнах до твоето, в което си му написала смс-и, че едва ли не късате .. според мен това не е непоправимо и можете да седнете и да обсъдите нуждите си и това какво искате един от друг .. :-o Защо трябва 1 година да се пропилява ей така заради една случка? :?

Emilen
02-15-2010, 12:09
Emilen, аз не се сърдя, когато ме оставят незадоволена. Факт е, че мнооого рядко свършвам по време на секс. Не се чувствам зле или разочарована, дори и да съм била близо до края. В крайна сметка не оргазмът е най-важното в секса...
Акцентът ми не беше самото свършване на жената, а фактът да бъде зарязана безцеремонно, когато все още очаква ласки. Това действа особено неприятно, вярвам, на всяка жена. Едно е да се каже "не мога повече. Извинявай"(не че всички жени ще го разберат и не, че всички мъже биха го казали), а съвсем друго просто да се развика на жената и да стане. Но пак опираме до общуването.
Малко грубовато казано, но това не го разбирам: Стигнали са до това да си свалят гащите един пред друг, пък премълчават евентуални проблеми в това, което следва...

pastel
02-15-2010, 13:04
Предварително се извинявам, но това, което е направил приятелят ти е "мишо" и мухлйовско. Мъжката ми гордост не би ми позволила да зарежа, така момиче по време на толкова интимни и специални преживявания. Да не говорим, че всеки поне малко джентълмен мисли първо за удоволствието на приятелката си, не е нормално момче да се вайка, като девойка (ролите явно се менят). Гарантирам ти, че причината не е в твоите способности и възможности - това е само повод. Значи твоят човек си прави кефа и като свърши те зарязва - сори, но няма оправдание.

Според мен в случая ти си права, а утежняващо е, че ти е извъртял тези номера на Св. Валентин. И аз бях по-свит първите години в гимназията, а после последва ефект на махалото - за известно време бях ужасен егоист. Важен е балансът и мисля, че твоят човек сега е във фаза на егоист, а дали ще излезе от нея?

AlokiNn
02-15-2010, 13:10
ЛЕЛЕ ТОВА Е НОРМАЛНА ТЕМА!!!!! :shock: :shock:
А само 1 можеш да напр.. да говориш с него..

Shia
02-15-2010, 14:12
За мен мацката има по-голяма вина.На св.Валентин поне можеше да му достави и на него удоволствие щом ти се огажда(явно) само на теб.
И да го затапия с "с по-голям бюст" не ми е коректна,откъде знаеш как изглеждат гърдите ти в неговите ръце.
Аз на моето момче му услужих на долния етаж на барчето ,ш което бяхме и му казах да си измисли едно желание и ще му го дам-каквото и да е от секса.
И се зарадва

pastel
02-15-2010, 14:18
За мен мацката има по-голяма вина.На св.Валентин поне можеше да му достави и на него удоволствие щом ти се огажда(явно) само на теб.
И да го затапия с "с по-голям бюст" не ми е коректна,откъде знаеш как изглеждат гърдите ти в неговите ръце.
Аз на моето момче му услужих на долния етаж на барчето ,ш което бяхме и му казах да си измисли едно желание и ще му го дам-каквото и да е от секса.
И се зарадва

Явно си доста всеотдайна, повече от колкото трябва даже. Ако в една връзка няма баланс, отива по дяволите. Всеки случай трябва да си голям женчо, за да се фръцнеш по време на секс. :shock:

m1nik
02-15-2010, 15:13
Виж прочетох темата..от, която като всички останали и аз бях потресена..

и ако трябва да бъда честна думата "женчо" в случеят го описва..по начинът ти на писане ми звучиш умно момиче, надали би тръгнала с такъв, но в случеят нещо му е станало..мм
На твоя страна съм така да се изразя..не разбирам какво толкова си искала още някоя минутка..при условие, че преди това кротко си го изчакала..Това неговото е някак детинско..работата с размера на сутиена също е била малко..кофти, но фактът, че си проявила отново разбиране също е важен..
Вижте се, поговорете..една година не е малко..Тук сега заради няколко коментара, че той неструва..не и струва да се разделяте..нали ти го познаваш по-добре от другите..все пак..
На 17..и просто да си тръгне..най-малкото е било празник, който олицетворява тъкмо вашата връзка..наистина е много неуместно да
си тръгне така за едното нищо..практически търси внимание..
Може би сега си му ядосана и с право, но наистина поговорете..
и от личен опит знам какво е да те зарежат със sms..повярвай ми не е това начинът..

*Ако категорично си си решила, че ням а да бъдеш с него поне заради тази една година го намери седни и поговори с него като с човек, защото повярвай ми много ще го заболи с sms..

*Но щом пишеш sms значи не ти стиска да го гледаш в очите, значи чувства още има..Просто поредния спор..без тях не може..
И моето момче обича да се сърди за глупости..ама
обичам го какъвто си е..това е..
правиш компромис..просто отстъпваш..и повярвай ми ако наистина те обича ще го оцени!

Everytime
02-15-2010, 16:21
ReachlessGirl
МнениеПуснато на: Пон Фев 15, 2010 4:01 pm Заглавие:
Ох въпреки, че не мога съвсем да ти се поставя на мястото ми звучи доста кофти самата ситуация .. Sad
Изчетох почти всички мнения и стигнах до твоето, в което си му написала смс-и, че едва ли не късате .. според мен това не е непоправимо и можете да седнете и да обсъдите нуждите си и това какво искате един от друг .. Surprised Защо трябва 1 година да се пропилява ей така заради една случка? Confused

kremen4eto
02-15-2010, 16:40
И двамата сте избили някакви детски комплекси..
Оня се сърди, че си искала все една поза, то пък от нищото си му заявила да търси по-големи цици..

Бе вие не сте наред.

Заключението: Не правете секс на малка възраст.

+++

Shia
02-15-2010, 16:47
Явно си доста всеотдайна, повече от колкото трябва даже. Ако в една връзка няма баланс, отива по дяволите. Всеки случай трябва да си голям женчо, за да се фръцнеш по време на секс. :shock:


закъсня за работа и не исках да му крещят за това
,а и аз си поисках нещо естествено,за да съм и аз доволна-баланс имаше.Съгласихме се и си чакаме "подаръците".
Затова имаш уста,за да кажея какво иская и какво ти доставя удоволствие и аз съм с над година и половина връзка и една поза няма да ни накара да се скараме,а напротив ще ни даде право на изобретателност

doublet
02-15-2010, 16:55
кофти situation

Godsmackcho
02-15-2010, 22:01
Ти си си виновна а и редовния номер особено тва с картите изключването на телефона и пращането при друга е доста познато и често срещано и вбесява момчетата

YouDontKnowMe
02-15-2010, 22:31
Ти си си виновна а и редовния номер особено тва с картите изключването на телефона и пращането при друга е доста познато и често срещано и вбесява момчетата
^^ Ужас , как може.
Според мен трябва сериозно да си поговорите за това на къде отива връзката ви. Е , като гледам, май е отишла по дяволите. Кофти е , че те оставя незадоволена. И даже се цупи.

Main
02-15-2010, 23:37
Хахахахах.. хахахахаха :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Това ме развесели... хаха.. и тея хора пишат във форум за секс да дават акъли на други..
Вземете си задайте си въпроса какъв го дирите заедно ? Щом като факта че не може да се разберете за едното ебане, какъв е шанса да се разберете за каквото и да било останало ? Пък това колко авторката е сексапилна трябва да е мнение на другите хора (силно субективно при това), не на нея самата. Иначе му се вика нарцисизъм.

NaGaStYlE
02-16-2010, 07:15
:-D наи добре хвани му звани и му кажи,4е си бремена :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: 8-) 8-) :P :P :-P :-P

Crash13
02-16-2010, 08:01
:-D наи добре хвани му звани и му кажи,4е си бремена :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: 8-) 8-) :P :P :-P :-P

ХАхаха тва е грубо

не виж сега... една година първо не е чак толкова много време както ти казват другите... а и ти си само на 17, искаш да ходите още 5-6 години и да се ожените ли какво? В смисъл не ти казвам да го зарежеш опитай се да го задаржиш ако си заслужава разбира се и все пак помни, че си само на 17... По добре да скъсате сега от колкото на по 20... мисля, че ме разбираш

LovelyGirl
02-16-2010, 08:15
Да скъсат заради това? Вие тези връзки ги нямате за нищо.. Разделяте се за щяло и нещяло.

YouDontKnowMe
02-16-2010, 09:11
Да скъсат заради това? Вие тези връзки ги нямате за нищо.. Разделяте се за щяло и нещяло.
Ами, няма да се женят . :-o

ZAGZO
02-16-2010, 09:13
По-добре да го остави. Каква е тая връзка, която приключва толкова абсурдно?!
Явно няма чувства. Преди време питах в една от темите какво ще направи човек, който обича, ако другият залитне. Естествно, нямаше отговор. На такъв въпрос, на 18 години бях отговорил, че ще я зарежа моментално. Въпросът ми беше зададен от семейна приятелка, занимаваща се професионално с такива проблеми. Засмя се и ми каза "Не, моето момче, ще страдаш и ще простиш!" Не мина и година и се уверих в думите й. После не знам още колко пъти. Искам да кажа, че подобна връзка не е зряла, за да издържи. Не е важно чия е вината.

е супер ама след като страда и прости беше ли същото ?! А каква ти беше гаранцията 4е няма да се повтори и потрети залитванката .... 1 път излезе ли влакчето от коловоза спирка няма :(

Emilen
02-16-2010, 09:59
Е, виждаш ли, точно това е разликата между разума и чувствата...
Знаеш какво трябва да направиш, но не можеш, заради чувствата...
Когато разумът вземе връх, значи чувствата са си отишли.
Научава се с горчив опит.

LovelyGirl
02-16-2010, 10:08
Да скъсат заради това? Вие тези връзки ги нямате за нищо.. Разделяте се за щяло и нещяло.
Ами, няма да се женят . :-o


Хахаха :lol: Кой говори за женене? Вие пред най-малкия проблем си хващате пътя ли? Станало нещо и айде късаме.. Като се скарате с ваще си напускате дома ли?
Пораснете малко и не търсете винаги най-лесното, в случая глупаво, решение.

ozzy
02-16-2010, 10:48
и вие жените сте едни .. еми я си представи че ако му беше казала окей сменяме я всичко това нямаше да стане ; ) ... секса не е за да е задоволен само единя.. я си представи че пък на него може да не му е удобна тази поза и като правите секс да се съобразява с теб щот знае че я харесваш ... и в един момент той ти е казал да я смените и ти неееееееееееееееееее.... а тва за картите дето и не си му дигала .. сори аз съм на 16 но твойто вече е детско мислене .. дай си ми куклите на си ти парцалките .. щом ходите от 1 год и нещо начи се обичате .. щом се обичате ще направите всичко вазможно да сте заедно и да се угаждате един на друг !

FuReRa
02-16-2010, 10:50
Здравейте :) ще Ви споделя нещо и ще Ви помоля за откровено мнение.

На самият 14 фефруари (през деня) всичко беше наред. Неговите родители ме извикаха на вечеря. Отивам, той ми подарява един комплект еротично бельо с думите: искам да го облечеш. Окей, подаръкът беше чудесен, майка му помогнала в избора му за него, малко ми беше голям, защото аз съм 75 B, а чашката беше 80 B, но не беше болка за умиране като стегнеш малко презрамките. Хапнахме, след което той започна да ми прави френска любов, стигнахме до секс, той свърши за около 15 минути, понеже не го бяхме правили отдавна. Аз не свърших, попитах ще го направим ли пак, той отвърна: Да, само да мине малко време. Съгласих се, изчаках. Почнахме, минаха 2-3 минути, той почна да се цупи защо все сме на тази поза, не ми ли омръзна... разбирам, че мъжете искат разнообразие, но за мен тя е страхотна, така никога не ме боли и е в пряк контакт с G-точката, почна само да ми натяква, хайде ти да си отгоре и не се спря. Казах му: Хайде още няколко минути на тази поза и след малко ще сме на която поискаш ти. След 1 минута, той стана, обу се и каза: няма да го правим. Аз гледах така -> оО ! Попитах какво е станало, щото усетих, че малко му е паднал, може би, защото се е ядосал, не знам. Той отвърна: Все искаш да е на твоето, намери си друг да те задоволи! Излезе от стаята, аз станах, облякох се, той влезе с думите:
Той: Къде отиваш?
Аз: Прибирам се!
Той: Ми да, като не са те задоволили си тръгваш!
Аз: ...
Той: Поне няма ли да си вземеш подаръка?
Аз: Не! Подари го на някоя с по-голям бюст.

Прибрах се. Той звъни.
Той: Прибра ли се?
Аз: Да.

Затвори....

Обадих му се и му казах:
Аз: Утре ела да си вземеш картата! (Той ми я даде, за да говорим безплатно.)
Той: ...

Изключих си телефона, после го включих, имах 1 пропуснато обаждане, после пак ми звънна, но не му вдигнах.


........ Чувствам се някак си... унизена, не знам защо, заедно сме от година и нещо, всичко беше супер, но не знам, ако има значение по на 17 сме и двамата.

Благодаря за отделеното време. :)
според мен си егоистична ,дайе много !!Момчето се е постарало доста ,но да му върнеш подаръците и карти и какво ли не ... пфуу и при тва сте били година и нещо заедно ... без коментар съм !

NeZaPoznat
02-16-2010, 10:51
Защо не сменихте позата? Защо не си му казала, че не свършваш? Обичаш ли го?

1. Защото точно преди 10 минути, той свърши и бяхме на позите, който той искаше! Не заслужих ли пози, които са страхотни за мен?

2. Защото винаги се измаря (аз по принцип свършвам при френска любов, а не по време на самия секс.)

3. Вече не знам дали го обичам. Промени се... вдигна си самочувствието, стана по-нагъл, а беше толкова затворен в началото на връзката ни...

Мдаа !! Прочетен вестник си за него :-P

ttt4
02-16-2010, 11:16
Иначе е добър варянта да подари сутиена на друга с по големи цици :lol:

anonimchetou
02-16-2010, 11:20
Постъпил е егоистично спрямо теб и то доста..

BiGBaDWolF
02-16-2010, 14:35
Не бой се че кацне .. :P

HotSexyDoll
02-21-2010, 09:49
:lol:

playboyche
02-21-2010, 09:56
наистина постъпила си гадно ... той ти прави мил жест ... а ти му казваш да го подари на друга с по голям бюст ... той кфо е виновен че имаш малки цици ????

pepschy
02-24-2010, 19:27
хаха .. малко разноообразииииие можеше да има :) :-P

Sofff
02-24-2010, 19:49
кофти ситуация и двамата сте постъпили тъпо ..

beretta92sd
02-24-2010, 21:24
Нещо егоистка ми се струва че си , харесваш една поза и само нея искаш без да се съобразяваш с това което иска приятеляти.Една връзка и секса в нея е важно и двамата да сте доволни не само ти.Щом иска разнообразие човека трябва да му го дадеш трябва да се правят КОМПРОМИСИ.В един момента на човек му писва да прави едно и също нещо и да повтаря едно и също нещо, щом не се съобразяваш с неговите желания когато тои се съобразява твоите значи просто ти не си за него.
Зада получиш трябва и да дадеш.

Claudette
02-25-2010, 08:11
Писах му няколко смс-а, с които слагам край на връзката... много ме убиди, защото не съм някое момиче за пренебрегване, имам в предвид, че мога да заявя, че съм сексапилна, той също е красив, но просто не знам... благодаря на всички за откровените мнения.

:)

Ще ме прощава авторката, но това е такава простотия. Това потвърждава мнението ми, че на 17 год. никой не е дорасъл за сериозна връзка. Като оставим настрана всички останали неща, които се изписаха, аз пък ще ти кажа - имаш голямо самочувствие за това каква си, какво заслужаваш, а го зарязваш със смс!! :? Толкова детинско, глупаво и несериозно е това и някой ден ще го осъзнаеш!Само ти пожелавам с теб да не постъпят така някой ден.

Huffy
02-25-2010, 09:57
Чета и падам да се смея кви сте кретени. Момичето е право. Егоиста е той като свършва за 10мин и е толкова некадърен че после не може да довърши приятелката си. Главния проблем е че и двамата сте на 17 и най-вече той. Кво очакваш от зелен пубер?? Не си уцелила просто. По проблема ти , просто го заеби. Явно е станал големия ебач щом се е променил. Ако ще и 3 години да сте били заедно, хората се променят за да се нагаждат заедно , а твоя на по-зле отива