PDA

View Full Version : Защо все намирам недостатци .. ?/?



alex4e7y
02-14-2010, 17:51
Напоследък ..когато някое момче ме харесва ,аз все намирам недостатък у него .. Защо се случва така ? Аз лично не се имам за "голямата работа" , но все се случва така , че , когато харесам някое момче , то да има приятелка или все някак ще сгафя .. :( :o можете ли да ми помогнете .. ?

Sladurcho
02-14-2010, 17:54
спри да мислиш за това... просто се остави по течението... и какво е това "намирам му недостатъци" че то всеки човек си ги има ... друг е въпроса ти дали ще ги приемеш или не :) според мен давай малко по-голям шанс на момчетата...

mArMaLaDkA
02-14-2010, 17:54
глезена си и не знаеш какво искаш. свикнала си да ти обръщат внимание и затова все намираш кусурите на тези, които правят това, и тичаш след разни, дето имат в пъти повече недостатъци. Кво да правиш, пуст пуберитет! :-|

ivcheto0o
02-14-2010, 17:58
спри да мислиш за това... просто се остави по течението... и какво е това "намирам му недостатъци" че то всеки човек си ги има ... друг е въпроса ти дали ще ги приемеш или не :) според мен давай малко по-голям шанс на момчетата...

wasch0
02-14-2010, 17:59
спри да мислиш за това... просто се остави по течението... и какво е това "намирам му недостатъци" че то всеки човек си ги има ... друг е въпроса ти дали ще ги приемеш или не :) според мен давай малко по-голям шанс на момчетата...

MaLkaTa_LaDy
02-14-2010, 17:59
Трябва да се научиш да намераш добрината у хората. Не знам как става, и на мен ми е проблем...

ReachlessGirl
02-15-2010, 11:12
спри да мислиш за това... просто се остави по течението... и какво е това "намирам му недостатъци" че то всеки човек си ги има ... друг е въпроса ти дали ще ги приемеш или не :) според мен давай малко по-голям шанс на момчетата...

сори, че пак те копирам .. :lol: ++

pastel
02-15-2010, 11:20
Спокойно, някой със сигурност ще открие добрите страни на тези момчета. Има много риба в морето.

Zaritu
02-15-2010, 12:49
ех що сега ... щото си перфектна

vesinka899
02-15-2010, 12:57
глезена си и не знаеш какво искаш. свикнала си да ти обръщат внимание и затова все намираш кусурите на тези, които правят това, и тичаш след разни, дето имат в пъти повече недостатъци. Кво да правиш, пуст пуберитет! :-|

onestar
02-15-2010, 14:24
Аз лично не се имам за "голямата работа"
Вярваш ли си? :?

Ще кажа само едно: Няма момче (момиче) без недостатъци. И да се скъсаш от търсене, пак няма да намериш такъв/такава.
Свали малко летвата...

BlueFace
02-15-2010, 15:23
Да...наистина си глезла... :?
На мен ми е много интересно какви недостатъци намираш.Понеже не те познавам,а ме заинтригува ,ще те помоля да напишеш какви са въпросните недостатъци,които откриваш в момчетата :)

SmilezZz
02-15-2010, 15:40
А знаеш ли какво точно искаш от едно момче ?

Не мога да ти кажа - дали си глезла или нещо подобно = поради причината,че не те познавам..

Така..Ако знаеш какво искаш от едно момче,ако си имаш специални "критерии" - тогава не търси всичките..Все пак никой не е перфектен и всеки си има недостатъци - въпроса е,дали ще ги премеш..

cherinka
02-15-2010, 15:40
Да...наистина си глезла... :?
На мен ми е много интересно какви недостатъци намираш.Понеже не те познавам,а ме заинтригува ,ще те помоля да напишеш какви са въпросните недостатъци,които откриваш в момчетата :)
Аз също..
за да мога да дам компетентното си мнение 8-)

xXTOXiCXx
02-15-2010, 16:41
Всеки човек си има недостатъци,никой не е перфектен и ти си тази ,която за себе си трябва да реши кои недостатъци може да преглътне и кои не : )))

EmiKodaTiKaja
02-15-2010, 17:50
глезена си и не знаеш какво искаш. свикнала си да ти обръщат внимание и затова все намираш кусурите на тези, които правят това, и тичаш след разни, дето имат в пъти повече недостатъци. Кво да правиш, пуст пуберитет! :-|
мани мани :-o 8)

malone
02-15-2010, 18:26
Всеки човек има недостатъци,но за да харесаш някой трябва да откриеш това което те впечатлява и те привлича.Ако недостатъците на някой толкова ти пречат значи още не си дорасла да видиш положителното в хората.

XTREMEFREERIDE
02-15-2010, 19:13
Според мен не те карат да се "влюбиш до уши".

Когато един човек се влюби,той лети в облаците.Недостатъците на другия са като камъче в обувката,но тъй като влюбеният лети,не усеща никак това "камъче".След време стъпваш на земята и усещаш камъчето,но тъй като ти все още изпитваш нещо към този човек,камъчето не ти прави впечатление.
Със развитието на връзката,със опознаването на въпросния човек,влюбването прераства във чувства,а камъчето също расте.Обаче чувствата се пепокриват със големината на камъчето и ти го пренебрегваш,дори на моменти да ти причинява болка.Това е любов.

Когато обаче това камъче продължи да расте,без да има с какво да се препокрие,това не е любов.Камъчетата дори се размножават (ако мога да кажа така) и някои от тях достигат големината на паве.Тогава ги усещаш като пречка.Тогава хубавите неща не са колкото лошите.По-малко са.Тогава или започваш да се самозаблуждаваш или слагаш край.

Помисли,дали се влюбваш във човека или във момента на влюбване.

chill
02-15-2010, 19:47
Защото ги търсиш