PDA

View Full Version : Странно.



BarbieWantsToBeMe
02-14-2010, 18:09
Здравейте на всички.Та проблема е, че не знам какво ми става, в смисъл.. не искам да имам гадже. :o Преди съм имала, но сега .. например момчето, в което съм влюбена ми предложи, аз му казах, че чувствата му са споделени, но му отказах. :shock: :booooomb: И не спирам да мисля за него, и ми е супер гадно, но просто не искам гадже.На някой да му се е случвало?Супер гадно ми е, защото много го харесвам, и не спирам да мисля за него /както вече казах :/ /
Моля ви, помогнете ми..

LoveRetroMusic
02-14-2010, 18:11
Мне, 'щото Барби не иска да съм като нея. :(

ivcheto0o
02-14-2010, 18:13
Може би те е страх от обвързване/любов....На колко си ?

Sladurcho
02-14-2010, 18:15
Поредната лигла дет незнае кфо иска.... за кво го тормозиш момчето бе не те ли е срам казваш му че и ти изпитваш нещо ама в следващия момент не искаш да си с него.... заслужаваш да хлътнеш по някой и той да ти праи същите мизерии и да видиш кво е чуството да си прецакания.... или тръгни с него или му кажи че не искаш в момента връзка и някви такива и да си оставате приятели... такива кат теб мн ме нервят... смотани куклички дет си мислят че света се върти около тях :-x

wasch0
02-14-2010, 18:16
Моето мнение е, че щом го обичаш би трябвало да искаш да си с него..

BarbieWantsToBeMe
02-14-2010, 18:19
На 14 съм, и не съм някаква разглезена кукличка, Sladurcho не мисля, че света се върти около мен, просто аз също се нервя ..

beachy_bunny
02-14-2010, 18:22
Моето мнение е, че щом го обичаш би трябвало да искаш да си с него..

те се харесват ... не се обичат ... тазликата е огромнааа ...

мм да харесваш го ама не искаш да си с него ... Ами тогава реши кво искаш

Sladurcho
02-14-2010, 18:28
На 14 съм, и не съм някаква разглезена кукличка, Sladurcho не мисля, че света се върти около мен, просто аз също се нервя ..

То само с нерви не става вземи промени нещо в себе си или не го мъчи момчето... баси как може да има такива момичета като теб... а и ти си лапе каква любов кви 5 лв аз на 14 мислих къде да ходя да играя а не с коя мацка да се натискам... ОСЪЗНАЙ СЕ

w0sh
02-14-2010, 18:31
Уау.

Достигнахте нови низини на простотията.
Нека обобщим.

1-Хората в този форум търсят начин да накарат някой да ги обича (ти имаш такъв)
2- Хората в този форум търсят начин да бъдат заедно с човека, който харесват (на теб ти се отдава такава възможност)
3-Хората от този форум (И КАТО СЕ ЗАМИСЛЯ НАВСЯКЪДЕ ПО СВЕТА) не се отказват от неща, които са приятни за тях.


Пълни идиоти

SkyEatsAirplane
02-14-2010, 18:31
Това ми е много познато. Бях наранявана толкова пъти, че напоследък отхвърлям дори момчета, които отговарят на представата ми за ''перфектното'' момче.
Но виж, ти не може да си останеш завинаги сама. Обърни му внимание, карайте бавно. И ти ще разбереш какво искаш наистина! :) успех

peshost
02-14-2010, 19:34
Абе ти нормална ли си ве? Егати май съм се напушил.... :shock: :shock: :shock: :shock:

m1nik
02-14-2010, 20:01
шот незнаеш кфо искаш.. :)

graphicflower
02-14-2010, 20:09
Сигурно още не си готова. И аз дълго време испитвах страх от обвързване, но се промених.

iveetyy
02-14-2010, 21:20
Верно не знаеш кво искаш..седни и си помисли хубаво ! Ако го харесваш наистина,а не е някоя прищявка ще усетиш,че искаш да си с него!

neusnagz
02-14-2010, 21:37
Поредната лигла дет незнае кфо иска.... за кво го тормозиш момчето бе не те ли е срам казваш му че и ти изпитваш нещо ама в следващия момент не искаш да си с него.... заслужаваш да хлътнеш по някой и той да ти праи същите мизерии и да видиш кво е чуството да си прецакания.... или тръгни с него или му кажи че не искаш в момента връзка и някви такива и да си оставате приятели... такива кат теб мн ме нервят... смотани куклички дет си мислят че света се върти около тях :-x

напълно съгласен :-D

igrata
02-15-2010, 08:17
Ne mi se slu4valo/Saveta mi e:priemi. :) Moje da te napravi stastliva.Riskuvai=Sega na nego da mu e gadno,zastoto neznae6 kakvo iska6.Opitai. :)

Zaritu
02-15-2010, 09:32
и аз не искам приятел не си единствена ...
понякога е по добре без обвърване и ти явно това искаш :)

kronos
02-15-2010, 15:48
Хората си мечтаят да срещнат любовта и тя да е споделена, обаче въпреки това не искаш да си с него :-o Туй жените сте странна работа :)