PDA

View Full Version : Въпрос относно цикъла



Jessie
02-14-2010, 19:31
Имам един въпрос, който ми е повече от належащо да знам отговора му .. Или понееее ... поне някакви упътвания ...

С приятеля ми редовно го правим, и винаги с презерватив. Много се притеснявахме да не е станал гафа, но не .. Днес ми дойде, за общо успокоение. Проблемът е там, че цветът на кръвта е някак си много по-блед от обикновено. По принцип е искрящо червено, и не ми дава поводи за притеснение, но сега просто се стреснах и .. не знам.. Има ли някакъв проблем? :(


Моля за сериозни отговори, а не за лигавщини, простотия и спам .. !! :( :( :(

wenDy92
02-14-2010, 19:58
Щом винаги го правите с презерватив (ако е бил здрав) нямате повод за притеснение. Но няма да е зле да си направиш един тест.
Попринцип един от признаците на цветната бременност е по-бледото кръвотечение, за това се консултирай с Surecheck за всеки случаи, въпреки, че щом казваш, че сте се пазили...

LP_GirL
02-15-2010, 13:24
Щом винаги го правите с презерватив (ако е бил здрав) нямате повод за притеснение. Но няма да е зле да си направиш един тест.
Попринцип един от признаците на цветната бременност е по-бледото кръвотечение, за това се консултирай с Surecheck за всеки случаи, въпреки, че щом казваш, че сте се пазили...

th3blackr0s3
02-26-2010, 05:52
пр0вери има мн0г0 тест0ве.. аз на тв0е мяст0 щях да се панирам и да вземаа 100000 н0 ти земи най мн 2 за да си 100% сигурна :Д

krem4et0
02-26-2010, 15:06
Понякога не тръгва много силно първия ден, а по-бледо. Не се тревожи. Няма за какво.

Mimchy
02-26-2010, 15:09
и аз мисля,че няма за какво да се притесняваш, но най-добре е теста :) дори не мисля ,че има нужда от два той е 99% верен :) специално за ShureCheck говоря :)