PDA

View Full Version : Дали не ме е одраскал или е нещо друго .. ?



art
02-15-2010, 08:23
Здравейте съфорумци! Искам да ми кажете някакви съвети понеже не знам какво е положението и какво да правя.С приятеля ми правим секс редовно, а в на4алото съвсем за кратко без презерватив. Той казва, че няма опасност защото се контролирал бил.До сега не сме имали проблеми, но този месец се случи нещо странно. На 13-ти правихме секс и аз изкървях. ( на 14-ти трябваше да ми дойде) Решихме, че ми е дошло и всичко е ок. Обаче днес вече няма нищо. Не мога да разбера какво е станало.Дали не ме е одраскал докато ме е задоволявал с ръце, дали ми е дошло или е нещо друго.Моля без критки и упреци. Тук сме за да си помагаме а не да си се караме.Моля пишете!Предварително благодаря на отзовалите се!

kalashnika
02-15-2010, 08:55
Само за едно ще те посъветвам за първото не разчитайте на това че той се контролира...или шушляк или противозачатъчни =; за кървенето не знам за съжаление :o

Zaritu
02-15-2010, 09:29
Здравейте съфорумци! Искам да ми кажете някакви съвети понеже не знам какво е положението и какво да правя.С приятеля ми правим секс редовно, а в на4алото съвсем за кратко без презерватив. Той казва, че няма опасност защото се контролирал бил.До сега не сме имали проблеми, но този месец се случи нещо странно. На 13-ти правихме секс и аз изкървях. ( на 14-ти трябваше да ми дойде) Решихме, че ми е дошло и всичко е ок. Обаче днес вече няма нищо. Не мога да разбера какво е станало.Дали не ме е одраскал докато ме е задоволявал с ръце, дали ми е дошло или е нещо друго.Моля без критки и упреци. Тук сме за да си помагаме а не да си се караме.Моля пишете!Предварително благодаря на отзовалите се!

еми то и на мене ми се е случвало въпросното кървене ... вероятно става за няколко дни закъснение .... а след това ще ти доиде за одраскване мисля че почти няма вероятност това да е станало .. и все пак друг път не разчитаите на късмета

Emilen
02-15-2010, 09:46
Късмет, късмет, късмет... точно това трябва при тези рисковани удоволствия...
Чудя се кое трябва да напиша първо-това, което ще те успокои или това, което ще те изплаши...
Отгоре видях успокоителен отговор, затова ще напиша другите, за които се сещам...
При бременността, жена ми беше точно така-прокърви за малко и после нищо. Всъщност не е нищо, защото тестът показа две чертички ... После в следващите няколко дни имаше по малко и след това-нищо.
Решението е тест за бременност.
Второто, за което се срещам, пак съм го виждал отблизо и се оказа извънматочна бременност. Много неприятна и опасна диагноза. Изосква незабавна лекарска помощ.
Решението пак минава през тест за бременност.
Ако тестът е положителен, бърз съвет с гинеколог!
Ако е отрицателен, прецени дали има 2 седмици от последната ви сексуална активност и ако няма, някъде към втората седмица повтори теста.
Отсега имам усещане, че те очакват емоционални дни...

t0d1t0
02-15-2010, 12:04
Спокойно малко по-късно ще ти се оправи.

Emilen
02-15-2010, 12:12
След 9 месеца ли имаш предвид?
Питащата пропуска да спомене дали са го правили САМО на 13-ти. А вероятно не са. Може би е правено още някой път преди това през този месец. Ако е само на 13-ти, вероятността за грешка е минимална, но някой от предишните пъти може да е бил ползотворен. Да си направи тест и ще знае. Медиумите са на свършване.

За одраскването-едва ли, освен ако не е бил с вериги...

t0d1t0
02-15-2010, 13:26
Имам предвид,че ще се оправи цикъла и ще си е както трябва. Преди няколко месеца на приятелката ми се случи ама още не е издула корема,а и миналия месец прокървя за малко,но като тръгнахме да го правим след 1-2 дена някъде и цялото легло стана в кръв. Щото нали се сещаш,че момичето може би е на 14-15 години и цикъла и е малко нередовен и т.н. ?

Emilen
02-15-2010, 16:53
Поне аз не видях авторката на темата да си е написала някъде годините. И не е зле да уточни дали го е правила само веднъж през месеца. Прекаленото спокойствие е почти толкова вредно, колкото и паниката. В краен случай може да изчака 4-5 дни. Ако не й дойде, задължително да си направи тест за бременност. Обикновено давам най-лошия възможен вариант, но това е и лекарския принцип: поставя се най-тежката възможна предпоставка за диагноза и се назначават изследвания с цел да се отхвърли. Има логика в това-някои от вариантите изискват наистина спешни мерки(при извънматочна бременност се стига до вътрешен кръвоизлив и често до смърт. Своевременната диагностика позволява да се реши проблемът медикаментозно или с рутинна хирургия. Спешната хирургия включва отсраняване на маточна тръба (и) яйчник).