PDA

View Full Version : Обезкосмяване



Painfull
02-15-2010, 08:51
Става въпрос за обезкосмяване на подмишници и крака.Ако може да ми препорачате крем и уред за браснене. Благодаря предварително :)

art
02-15-2010, 09:00
Аз лично за краката използвам епилатор а подмишмиците с бръсначка понеже с епилатора мн ме боли там. А вече ако искаш може и с депилатоар ама вече като отиваш да взимаш трябва да трсиш някакъв за чувствителна кожа. :)

heiress
02-15-2010, 09:07
Препоръчвам ти коло маска. ;)

stelit0
02-15-2010, 12:50
Препоръчвам ти коло маска. ;)+ аз нищо не усещам там за сметка на триъгълника.Ох само като си помосля и ме заболява.

Claudette
02-15-2010, 13:08
Аз лично за краката и подмишниците използвам епилатор, без проблем с болката. С времето с всичко се свиква, от 3 год. го използвам.

Ако не ти се занимава с епилатора, ти препоръчвам да е кола маска, но да е при специалист, не се подлъгвай сама да си я правиш. :)

cherinka
02-15-2010, 15:36
Препоръчвам ти коло маска. ;)
Аз също!
естествено, за подмишниците не ти препоръчвам кола маска. 8-)
Най-добре е там на лазерна епилация...

SmilezZz
02-15-2010, 15:50
Става въпрос за обезкосмяване на подмишници и крака.Ако може да ми препорачате крем и уред за браснене. Благодаря предварително :)

Ами
За краката ти препоръчвам кола-маска..Ако го правиш за пръв път - ще има лека болка..Но се свиква..

За подмишниците
Крем Депилатор
Самобръсначка..
Както казаха и с Епилатор може - но при мен има силна болка..

Shadowsogirl
02-15-2010, 16:10
А за подмишниците защо не кола маска? Не знаех, че не трябва, защо?

cherinka
02-15-2010, 16:16
А за подмишниците защо не кола маска? Не знаех, че не трябва, защо?
е,не,че не трябва, то ако не трябваше нямаше да предлагат тая опция по козметичните студия

просто болката е нечовешка 8-)
а и погледни го от друга гледна точка...за да идеш на кола маска е желателно косъма да е достигнал поне 7 милиметра,а след кола маска една седмица нямаш косми,после се искат поне две седмици,за да достигнат желаната дължина,представи си 2 седмици с косми?

Shadowsogirl
02-15-2010, 16:20
Да, това е ясно, че не може да ходиш две седмици с косми. :D
Питах да не би да има някаква медицинска причина, понеже аз съм пробвала с кола маска и не ме болеше чак толкова много, в смисъл търпимо си беше. И мислех да редувам кола-бръснене, ама си викам да не е вредно, а-у.

Painfull
02-15-2010, 17:42
а какъв е този Крем Депилатор какво представлява точно той да не би да не трябва самобръсначка за него 8-)

И ако може да препорачате някакъв крем за бръснене :)

П.П момче съм

DevilWish
02-15-2010, 18:27
Епилатор.Особено под мишниците задължително епилатор! :)

Painfull
02-15-2010, 19:48
съмнявам се да пробвам с епилатор :D затова питам за някоя добра марка крем за бръснене и ако може да поясните какъв е тоя КРЕМ ДЕПИЛАТОР

FiRe_LaDy
02-15-2010, 20:12
Е стискай зъби малко .. не боли толкова нито с епилатора нито с кола маска ... аз и с двете съм пробвала и на краката и на мишниците ... зора е да се престрашиш.А иначе за колата,където казаха да се довериш само на добра козметичка,а не да пробваш сама - не съм напълно съгласна.Ок,по-добре е,но пък аз сама си се чистя и нямам никакви проблеми или каквото и да било.А,ако чак толкова много те е страх,отиди в някой козметичен магазин и попитай.Ще ти препоръчат все нещо добро .. по цените ще се ориентираш кое е по-добро.Въпреки,че с тея кремове няма разлика от това дали се бръснеш. :?

Painfull
02-15-2010, 20:32
абе момче съм :D и пак не ми отговаряте на съществения въпрос можехте просто да препорачате някаква марка крем , но все пак благодаря

FuCkInBuBbLeGuM
02-15-2010, 21:31
Вийт си вземи. Ако става въпрос за депилатоар де... А тва представлява един гаден крем, който при нанасяне ( на суха кожа) гори косъмчетата и след определен престой с въпросния крем го махаш с една шпатулка, която е в кутията.

Painfull
02-16-2010, 08:27
Вийт си вземи. Ако става въпрос за депилатоар де... А тва представлява един гаден крем, който при нанасяне ( на суха кожа) гори косъмчетата и след определен престой с въпросния крем го махаш с една шпатулка, която е в кутията.
тази шпатулка дават ли я с Вийт или трябва да се закупи допълнително ?

heiress
02-16-2010, 12:20
Тя си е в кутията.

Painfull
02-16-2010, 16:56
а те стават ли за момчета 8-)

Unendlich
02-16-2010, 22:57
а те стават ли за момчета 8-)


Аз не знам някъде по кремовете да пише "САМО за ЖЕНИ", както и на самобръсначките да пише "САМО за МЪЖЕ" :D Кремът, за който питаш е равен на бръснене. Нанася се, изчаква се определено време (през това той гори тези косъмчета) и след това се минава с шпатулата и се измива. :) Въпреки че си момче, може да отидеш на козметик, няма нищо лошо, стига да се престрашиш и да устискаш на болката. :)

darkflower
02-17-2010, 11:24
Аз признавам само един метод: http://img.alibaba.com/photo/104386347/epiltech_deva_Epilator.summ.jpg
Казва се Epiltech. Супер хубава кола маска, от която не боли!

Shadowsogirl
02-17-2010, 13:26
^
Ина каква цена е?

darkflower
02-17-2010, 14:22
^
Ина каква цена е?
http://www.epiltech.bg/offers
Чети има различни размери, комплекти и намеления. Хубавото при нея е, че е удобна, от нея не боли изобщо, не остават червени петна или пъпчици и не са нужни лентички!

Freshnes
02-18-2010, 15:45
Епилатор.Особено под мишниците задължително епилатор! :)

Уляля

marityyy93
02-20-2010, 09:21
az naskoro polzvax krema strep intim no nesam mn dovolna ot nego nqkoi polzval li go e i dali e dovolen ot nego? :)