PDA

View Full Version : Объркване...



babybyme
02-15-2010, 10:45
здравейте :) няма да ви питам какво да правя или нещо подобно, защото в крайна сметка знам пред какъв избор съм поставена и почти сигурна какво ще направя, но все пак реших да споделя тук... :) благодаря предварително

имах връзка през лятото, която беше кратка, но много силна. беше с човек, когото познавах от година, от тези влюбвания, при които просто е пламък, който изгаря много бързо. мина страшно много време и го преживях. преди седмица и нещо някакво момче ме намери във фейсбук, от моето училище и започнахме да си пишем. осъзнах, че има същите вкусове като мен за повечето неща от живота. започнахме да излизаме... разговорите не вървяха много, но не сме мълчали кой знае колко... нормална среща горе-долу. вчера ми предложи и аз започнах да мисля какво искам, да го сравнявам с предишното момче. беше ми трудно, но си казах, че това е човек, който е страшно добър и е всичко, което искам. съгласих се.
цял ден се питам дали има други хора, на които им се е случвало да се чудят поне известно време след нова връзка дали искат да са с този човек, защо я няма искрата и изобщо някакво чувство у мен?

LeDa
02-15-2010, 10:49
Ако наистина харесваш някого,не се чудиш дали да приемеш..

babybyme
02-15-2010, 10:57
Аз съм убедена, че го харесвам. :)
Просто го сравнявам с предишното чувство, където бях под онази добре позната тръпка на влюбването, а сега това нещо липсваше и се замислих... иначе благодаря за отговора

LeDa
02-15-2010, 11:09
Аз съм убедена, че го харесвам. :)
Просто го сравнявам с предишното чувство, където бях под онази добре позната тръпка на влюбването, а сега това нещо липсваше и се замислих... иначе благодаря за отговора
Познато ми е .. И аз сравнявах,не можех да си се представя с друг , но в крайна сметка трябва да се примириш , че няма да намериш някой , който да е като него .. :) :-)

ivcheto0o
02-15-2010, 14:13
нормално е да ги сравняваш.Но емоциите които си изживяла с него едва ли някога ще ти се слу4ат пак,просто всеки е разли4еан.И с това мом4е може да преживееш много неща.

BlueFace
02-15-2010, 15:29
Да,на мен ми се случи.Когато тръгнахме преди 1 месец (утре правим 1 месец) ,аз се чудих дали съм постъпил правилно,не казвам ,че не съм я харесвал , просто имах съмнения.Но откакто сме заедно започнах да разбирам наистина колко прекрасен човек е като цяло :) И разбрах ,че наистина съм взел правилното решение. Може би и на теб ти трябва малко време ,за да го осъзнаеш ;) Успех :)

igrata
02-15-2010, 15:34
Na MEN DA/oSAZNALA SI KAKVOTO TRQBVA/ :)

teenems
02-15-2010, 16:34
Все пак този от лятото е минало ,гледай бъдещето ..

MaLkaTa_LaDy
02-15-2010, 16:43
Как така я няма искрата и все пак го харесваш?

EmiKodaTiKaja
02-15-2010, 17:23
сравняваш претегляш оценяваш...още малко земи органзирай състезание между двамата и пусни смс гласуване щото пак няма да вземеш решение понеже...няма какво да се сравнява едноседмично лигавене по плажа и някой който те харесва евентуално в дългосрочен план... :o :?

EmiKodaTiKaja
02-15-2010, 17:25
Как така я няма искрата и все пак го харесваш?
че тя май не каза че го харесва той ми идва по скоро като едно междинно положение до другото лято с другия "пламенен тип" :?

bogzfaggot
02-15-2010, 19:52
Как така я няма искрата и все пак го харесваш?
че тя май не каза че го харесва той ми идва по скоро като едно междинно положение до другото лято с другия "пламенен тип" :?Да ти по-добре знаеш тя кой харесва и какжо ще прави следващото лято.Съветът ми е да почакаш малко и да видиш как ще се развият нещата

EmiKodaTiKaja
02-15-2010, 20:46
Как така я няма искрата и все пак го харесваш?
че тя май не каза че го харесва той ми идва по скоро като едно междинно положение до другото лято с другия "пламенен тип" :?Да ти по-добре знаеш тя кой харесва и какжо ще прави следващото лято.Съветът ми е да почакаш малко и да видиш как ще се развият нещата

ми да из виждам в бъдещето "вервай ми" и препрочети ко е написала :)

DarknessAngel
02-16-2010, 06:59
Не бива да ги сравняваш. Търси индивидуалното в него. :) Щом мислиш,че е подходящ, давай. Нищо не губиш ако опиташ. :)

fifinkathefreak
02-16-2010, 09:02
Хубаво,ти го харесваш,но не можеш да си избиеш от главата старата емоция.Харесваш това момче,защото мислиш,че е свястен като човек и т.н.,но убедена ли си,че го харесваш като момче?

Защото ако не е така,ще чакаш появяването на някаква емоция,която никога няма да дойде и всичко ще е било напразно?