PDA

View Full Version : Спор със съученичка



harry98
02-15-2010, 11:51
Помощ!Скарахме се с една много добра моя приятелка.Тя не ми говори от доста време и нямам идея какво да правя.Скарахме се по физическо.Играехме федербал.Нея я нямаш още и аз играх с друг човек,който тя мрази.Момичето се върна,(няма да казвам името й,защото мисля че е регистрирана в сайта и ако види съобщението никога няма да ми проговри),видя с кого играя,разсърди се и отиде да играе.Следващия час се скарахме,че тя можела да играе със всеки кретен в това училище,а аз не мога да играя със моя съученичка.Ако бях момче сигурно щях да я оставя и да си намеря друго занимание,ама не съм момче.Знам,че причината е тъпа,но тя се сърди за всичко.Затова имам нужда от помощ.Благодаря на тези,който смятат да напишат нещо.

ospower
02-15-2010, 11:57
Като ти гледам никнейма и ми става ясно, че си на 12 години. Това за, което се карате са абсолютни глупости. Причината по-скоро е ревност, а не че си играела с човек, когото тя мрази. Явно твоята приятелка иска да й се обръща внимание само на нея и не може да се примири с факта, че не е единствена. Виждам, че държиш на нея и няма да ти казвам да я зарежеш. Опитай да разговаряш с нея, обясни й, че е много важна за теб. Убедена съм, че ще се сдобрите. Все пак това се детски караници. :)

harry98
02-15-2010, 12:06
Като ти гледам никнейма и ми става ясно, че си на 12 години. Това за, което се карате са абсолютни глупости. Причината по-скоро е ревност, а не че си играела с човек, когото тя мрази. Явно твоята приятелка иска да й се обръща внимание само на нея и не може да се примири с факта, че не е единствена. Виждам, че държиш на нея и няма да ти казвам да я зарежеш. Опитай да разговаряш с нея, обясни й, че е много важна за теб. Убедена съм, че ще се сдобрите. Все пак това се детски караници. :)
Първо:Да,позна за годините ми.
Второ:Благодаря,че отговори.
И трето:Опитвам се да говоря с нея,обаче проблема е че не казва и думичка.Когато седим на един чин се опитвам да й бутна бележка,обаче тя мачка листа и продължава да мълчи.Когато я попитам нещо,тя отговаря с "да","не" или саркастични отговори,който са нейна "запазена марка".

ospower
02-15-2010, 12:11
Може да почакаш за известно време и да й мине.

SmilezZz
02-15-2010, 14:07
Може да почакаш за известно време и да й мине.

М`да..
Иначе както казаха по-горе - тя иска да й се обърне повече внимание..Така,че ако искаш й се извини или пък изчакай малко да й мине

Jigi
02-15-2010, 15:48
Пробва ли да говориш с мацката по-късно и да й кажеш , че е глупаво да ти се сърди за подобно нещо.

BlackKeys
02-15-2010, 15:55
Пробва ли да говориш с мацката по-късно и да й кажеш , че е глупаво да ти се сърди за подобно нещо.

А иначе и да казваш, и да не казваш име, ако прочете случката може да си я познае.
Но вината си е нейна.

KpucmuHa
02-15-2010, 15:57
harry98...

onestar
02-15-2010, 16:15
Чакай. Бас ловя, че НАЙ - МНОГО до 15 дни ще ти е отново "бфф".

anna93
02-15-2010, 16:54
Спокойно, това е глупова причина, заради, която ти се е разсърдила. Споко, след известно време ще те потърси и ще се сдобрите, ако ти е истинска приятелка. Това разсърдване без основателна причина е от възрастта, така че няма начин да не се сдобрите. Изчакай малко и всичко ще се нареди.

harry98
02-15-2010, 16:55
Много благодаря за съветите!Между другото й казах,че е тъпо да се сърди за подобно нещо,а тя трясна вратата на шкафчето и изчезна.И не се караме за пръв път тази година.Тая година се караме вече за десети път и винаги заради един и същ човек.

anna93
02-15-2010, 17:06
Като бях на 12 бях същата с най - добрата ми приятелка. Един път се скарах с нея, защото без да иска ме изцапа. :D А вече като порастнахме и станахме на 14-15-16години до преди година (след като се появи гаджето й и спряхме да се виждаме) не се карахме за такива глупости. Даже нямам спомен да сме се карали. Така че с възрастта ще мине и няма да се карате толкова често колкото сега.

milickata
02-15-2010, 20:36
Според мен приятелката ти е много разглезана и е свикнала винаги да става нейното....и иска света да се върти около нея (в случая ти)...е да,ама не !!! Това и поведение много ще и навреди и за напред,тя не го съзнава явно...не се усеща, но всеки луд с номера си, са казали 8-) ...Според мен ,мила, най-добре спри да и объщаш толкова много внимания....тя вижда, че ти правиш всичко за да се сдобрите и напук продължава да се прави на сърдита и т.н. Спри да тичаш подир нея....ходи при другите си съученици, да видим тогава, като остане сам сама, и разбере че и да иска да говори с някого няма да има кой да я слуша вече, да видим тогава няма ли да дотича при тебе на секундата ! Пък и да ти кажа...такива приятелии, всичко друго да им кажеш, само не и приятели :-P ....щом ти е приятелка не би трябвало да издребнява...ами представи си, че за нещо сериозно се наложи да си помогнете...нз не ви виждам тогава 8-) 8-) 8-) ....обаче щом сте на 12 има време още да се изградите като личности....моли се само приятелката ти да загърби фасоните, че иначе ако искаш да запазите отношенията си, ще търпиш до едно време и накрая ще ти писне....все пак ти си знаеш,ти решаваш дали да се молиш на някого да ти прости за нещо за което не си виновна....или да насочиш енергията си към по-приятни неща