PDA

View Full Version : Въпрос .. (Само за момичета!!!)



Sunshineeeeeeeeeeeeeeeee
02-15-2010, 17:30
Здравейте, имам един проблем .. всъщност и аз незнам дали мога да го нарека проблем, за това направо ще питам..

Значи не ми е идвало от нова година (девствена съм), но тази седмица вместо цикъл ми се появяват съсиреци.. всмисъл цикъла ми не протича както обикновено ако това в момента може да се нарече цикъл, а се появяват само някакви съсиреци, а една приятелка преди време имаше киста на яйчника и гинеколожката и казала че съсиреците са един от признаците за киста....
На някой от вас случвало ли му се е подобно нещо, защото аз наистина много се притесних дали не е киста....

Titanic_baby
02-15-2010, 17:51
Киста не се получава така лесно + това не водиш полов живот?Защо се внушаваш излишно?Не си втълпявай глупости.От колко време имаш цикъл? Редовен ли ти е ?
НЕ се внушавай! Ако нещо те притеснява кажи на майка си и идете заедно на гинеколог ,ако се притесняваш да идеш с нея,иди с приятелката си и се прегледай,не се стяскай! успех :)

H2O
02-16-2010, 15:52
Киста не се получава така лесно + това не водиш полов живот?Защо се внушаваш излишно?Не си втълпявай глупости.От колко време имаш цикъл? Редовен ли ти е ?
НЕ се внушавай! Ако нещо те притеснява кажи на майка си и идете заедно на гинеколог ,ако се притесняваш да идеш с нея,иди с приятелката си и се прегледай,не се стяскай! успех :)+1