PDA

View Full Version : Най-ожасното състояние,моля за помощ!!!!!!!!!!!!



ilko0214
02-15-2010, 17:55
Значи ситуацията е следната...не харесвам гаджето си много не я намирам за хубава и не изпитва любов,е може би съвсем малко,и съвсем малко я харесвам,затова скъсах с нея,но още на следващия ден тя ми липсваше много,чатихме и си говорихме и пак тръгнахме защото ми липсва много,но сега ходим и пак съм като в началото и това се случва като кръговрат!Не знам какво да правя,моля помогнете ми :(

peshost
02-15-2010, 17:59
Оправи си правописа, не те ли е срам!!!! Грешки като иСпитвам, Ожасно, можеби, кЪкво... Направо не знам...

bubufinka
02-15-2010, 18:03
Ако наистина много ти липсва станете пак гаджета, но ти казваш, че не изспитваш чуства към нея!Ти си реши какво да правиш! :?

ivcheto0o
02-15-2010, 18:03
порасни....Не знаеш какво искаш и не я заслужаваш. На колко си ?

ilko0214
02-15-2010, 18:05
порасни....Не знаеш какво искаш и не я заслужаваш. На колко си ?На 14 съм и мисля,че знам какво искам в момента ходим и от части испитвам чувства 50 на 50 я искам и не знам какво да правя..!

gret4ety
02-15-2010, 18:07
Еми ти може да си в дилема, но нямаш представа колко много я нараняваш като късаш с нея 100 пъти. Разбери че няма перфектно момиче и се примири :?

ilko0214
02-15-2010, 18:10
Еми ти може да си в дилема, но нямаш представа колко много я нараняваш като късаш с нея 100 пъти. Разбери че няма перфектно момиче и се примири :?Само един път скъсахме,но също и има още един проблем...Сега ходим..обаче се държи някак по-различно,по студено,знам,че ще кажете,че е защото сме късали вече,но това не ми стига..!

Xeon
02-15-2010, 18:11
Cool story, bro. :grin:

EmiKodaTiKaja
02-15-2010, 18:11
о Ожас

ilko0214
02-15-2010, 18:14
о ОжасО блЪгодЪрАти за спамЪ

ErRoR19
02-15-2010, 18:14
На 14 съм и ...... Ясно! Що не започна с това. Мисля че тука е края на тази тема. :)

ilko0214
02-15-2010, 18:22
На 14 съм и ...... Ясно! Що не започна с това. Мисля че тука е края на тази тема. :)Не съм от този тип момичета/момчета (лигавите) държа на всичко което имам и съм имал към 5-6момичета преди сегашното и не ми се е случвало това,мисля,че това което казвам не че незнам какво искам,просто чувствам раздвоение и немога да изляза от това нещо :?

Torano
02-15-2010, 19:04
Абе я най добре остави момичето на мира стига си я тормозил с дилемите ти в стил \боли ма, не ма боли\. :-x

filmimilmi
02-15-2010, 20:09
Ако не ти харесва и с кран не може да ти го вдигнат... Порасни и почни да мислиш като мъж. След като излизаш насила с нея и те е срам познати да ви видят заедно какво продължаваш да правиш с нея. Останалото просто са чувства на самота, каквито всеки изпитва понякога, но това не трябва да те кара да се прикрепяш към какво да е същество от женски род само и само, за да има какво да отбележеш в разговора ако с компанията си се случи да говорите на тема "пички". Имай малко самоуважение, то един вид както се казва "ръката ми е по-хубава от тая". След като не я желаеш значи просто не я желаеш. Късай хладнокръвно, не ходи с нея от съжаление към нея (че ще я нараниш) или от съжаление към себе си (че едва ли не за момента не можеш да си намериш по-хубаво гадже). Да, някой ще ме обвини, че съм повърхностен, но повърхността е наистина най-съществена в една връзка. Колкото и да е печена, ако не е хубава, няма тръпка и все едно, че нещата стават насила. Нищо хубаво не се получава насила. Та за това, пич, оттървавай се от тази преди да си се вкарал в още по-тегав филм, като например вътрешно да изпитваш вина, че само я разиграваш, а всъщност нищо не изпитваш към нея. В момента за теб тя е като предмет, водиш я насам натам, колкото заради самата й компания, но не и защото те кефи мисълта, че би си начесал патката с такава като нея. По начина, по който си я описа, то си личи, че те е гнус. Или се абстрахирай от това по някакъв начин и си въобразявай, че външното не е най-важно, като по този начин излагаш себе си пред всеки, който ви види ръка за ръка на обществено място, или действай решително и я късаш деликатно естествено (изваждаш някакви причини, които да не я наранят) и се приключва. А и го погледни от добрата страна, ако си имал гадже, независимо какво е било то, вече си имал добра тренировка как да си хванеш такова, а все пак си само на 14, а това ще е предимство при търсенето на по-хубава. С опита идва и възможността за качествен подбор. Хайде, успех! :)

teenems
02-15-2010, 20:14
1во хвани един буквар.
2ро разбери кво искаш.
3то намери си по-добра като не харесваш тази .
4то успех .

EmiKodaTiKaja
02-15-2010, 20:45
о ОжасО блЪгодЪрАти за спамЪ

ми нЪучи сЪ дЪ пишИш мЪ тУ цЬЕлотУ ти И нИграмотнУ :lol:

pastel
02-15-2010, 21:56
Не ти стиска, искаш хубави моменти, но не щеш да поемеш отговорността. Порастни на акъл и тогава се занимавай с момичета, иначе прецакваш не само себе си, но и тях.

ReachlessGirl
02-16-2010, 10:09
Осъзнай се и спри да разиграваш момичето .. ама и на нея трябва някой да й вкара мозък щом ти се връзва .. :? :?

Hopegiver
02-16-2010, 10:22
Значи ситуацията е следната...не харесвам гаджето си много не я намирам за хубава и не изпитва любов,е може би съвсем малко,и съвсем малко я харесвам,затова скъсах с нея,но още на следващия ден тя ми липсваше много,чатихме и си говорихме и пак тръгнахме защото ми липсва много,но сега ходим и пак съм като в началото и това се случва като кръговрат!Не знам какво да правя,моля помогнете ми :(

казвал съм го и преди не помна в форума или на някои друг... но и ти самия не си наясно с тва кви са ти истинските чувства и как я приемаш
мога да ти кажа че ако гаджето ти види поста ти , няма да ти се налага нито да я харесваш нито да изпитваш нещо към нея :D
леко съм ядосан от тва което казваш, оуу са виждам че си на 14 :D
нз за теб но аз когато бях на толкова, момичетата ме привличаха не само с красотата си... както и да е не говориме за мен в случея
грубо но точно казано и от моя гледна точка не ти казвам да го направиш но според мен няма смисъл да се лигавите като ходите няколко дена после няколко се карате ,
и ако имаш желание и те кефи самото момиче не само като гадже
бъдете фр та ако е възможно и в последствие може да я обикнеш като фр и ако тва стане тази ти обич едва ли ще изчезне за 1 седмица и едва ли ще има значение дали ти се струва хубава или не
та после евентоално ако стане нещо между вас, няма да я разочероваш с променливите ти чувства и виждания
дано си разбрал кво ти казвам...

NeZaPoznat
02-16-2010, 10:45
Зор на сухо я :D Какво сега - друга не ти връзва ли ?!

Като няма риба и раци се ядат :-P

3aMe4TaH
02-16-2010, 11:08
Не разигравай така момичето :-o
Бъди откровен ...
Я се постави на нейно място :-o :(

Zaritu
02-16-2010, 12:31
[quote="ilko0214"]Значи ситуацията е следната...не харесвам гаджето си много не я намирам за хубава и не изпитва любов,е може би съвсем малко,и съвсем малко я харесвам...

съвсем малко любов? абсурд щом като гледам какво е мнението ти за нея (не я харесваш,не я намираш за хубава и не изпитваш любов според думите ти) това не е любов може би привървзане или нещо такова ..

SoStarstruck
02-16-2010, 13:31
Обява: "14 годишен,попринцип сериозен (с мааалки изключения),с 5-6 'сериозни' връзки досега,знае много добре какво иска,не разиграва (!!) хората.

Тел.номер: ....................
Факс: ................"

kukli4kata001
02-16-2010, 14:06
и мисля,че знам какво искам
и от части испитвам чувства 50 на 50
и не знам какво да правя..!
ъъъ я пак? Въобще не си наясно е човек.За кво го причиняваш на момичето? Просто недей,ясно е че не ти пука и не знаеш кво искаш. Рано или късно ше го разбереш и единствената, която ще го отнесе е тя.Просто не й го причинявай от някво..ъъ загрижено чувств0 поне? :-o

FromAutumToAshes
02-16-2010, 14:28
толкова е Ожасно, че просто няма на къде... направо такъв Ожас не бях срещал до сега :lol:

Jigi
02-16-2010, 14:45
Що не си хванеш друга ? Или просто не мисли за мацката като рутина :3

ilko0214
02-16-2010, 14:48
толкова е Ожасно, че просто няма на къде... направо такъв Ожас не бях срещал до сега :lol:Хаха ебахти смешното :lol: видя тука един че се ебава и копираш ти си пич :? :shock:

FromAutumToAshes
02-16-2010, 14:56
толкова е Ожасно, че просто няма на къде... направо такъв Ожас не бях срещал до сега :lol:Хаха ебахти смешното :lol: видя тука един че се ебава и копираш ти си пич :? :shock:


1во дори не съм чел постовете ;) И 2ро това е срамота такива елементарни думи да не знаеш как се пишат.Иначе си прав не е смешно ;) То е трагично...

Eliii
02-16-2010, 15:36
Момчета... :?
Абе, или я харесваш, или не. Няма 50 на 50. Ако я хареваш - бъдете щастливи. Ако не, разделете се и готово.
Знаел кво иска, ама го иска 50 на 50 :x

justonegirlwithonehope
02-16-2010, 15:42
Според мен по-добре е да скъсате, за да не я нараняваш.Ако си мислиш, че тя ще изпълнява всяка твоя прищявка и ще ти бяга след гъза много се лъжеш.Може и да го направи, ама ще излезе много голяма шматка.След някой друг месец или година - зависи, ще разбереш какво искаш и тогава си хвани гадже, за момента е бизсмеслно май :)

BlueFace
02-16-2010, 16:14
Нека и аз се влюча в този Ожас ...
Та на 14 моето момче изобщо не си наясно какво искаш.Може да си мислиш ,че вече си зрял ,но ще дойде време в което ти самият ще осъзнаеш ,че не е така :)
Възрастта не определя колко е зрял един човек ,преживяванията и трудностите в реаните ситуации в неговия живот го карат да узрее ,а на 14 много малко хора са преживели достатъчно,за да изградят зряло мислене и мисля ,че не си от тях?

Та по темата: В момента разиграваш момичето и му даваш напрази надежди ,които сигурно след броени седмици пак ще разбиеш на парчета... :?
Тя заслужава повече от това което ти и предлагаш.Ако сам се замислиш и се потавиш на нейно място как би се чувствал ?
Щом нямаш чувства прекрати тази връзка без бъдеще и дай шанс на момичето да има пълноценна връзка ;)

Wrathchild
02-16-2010, 16:17
Ожас и безомие!

soul1199
02-16-2010, 16:21
ами не я харесваш :?

xNiKx
02-16-2010, 17:53
Мога само да кажа, че си О жасно тъп!

egois74e
02-16-2010, 21:55
остави я намира..изобщо не я заслужаваш :grin:

Пс.: вместо да развърташ момичето се научи да пишеш поне.. Ожасен ти е правописа

PROVOCATIVE
02-17-2010, 14:13
1во хвани един буквар.
2ро разбери кво искаш.
3то намери си по-добра като не харесваш тази .
4то успех .

АХахХАхаХАха съгласна съм с теб!

vesinka899
02-17-2010, 15:32
Oжасно :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

vikinka9
02-17-2010, 15:38
Според мен не я възприемаш толкова като гадже,колкото като много ценна приятелка помисли си и тогава действай.Много си объркан но ние не можем да ти кажем какво да правиш сам реши обичаш ли я или не,но не си играй така с нея защото тя може би те обича,не я наранявай... :)

vikinka9
02-17-2010, 15:39
Според мен не я възприемаш толкова като гадже,колкото като много ценна приятелка помисли си и тогава действай.Много си объркан но ние не можем да ти кажем какво да правиш сам реши обичаш ли я или не,но не си играй така с нея защото тя може би те обича,не я наранявай... :)

EmiKodaTiKaja
02-17-2010, 15:49
Oжасно :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

хаха и аз тва му написах :D

BeezyJey
02-17-2010, 16:25
Еми ти може да си в дилема, но нямаш представа колко много я нараняваш като късаш с нея 100 пъти. Разбери че няма перфектно момиче и се примири :?

ScarletBite
02-17-2010, 16:46
Порасни и почни да мислиш като мъж !!!! :-x

FromAutumToAshes
02-17-2010, 17:03
Порасни и почни да мислиш като мъж !!!! :-x

И да пишеш грамотно бих добавил :D

02-17-2010, 19:37
Опознайте се още малко и тогава ще решиш дали сте един за друг ;)

nadetee
02-17-2010, 19:46
Ожас ! как мужи тъкову нещу ? Бизсрамник !

sladurch0
02-18-2010, 12:31
мии незнам какво да ти кажа човече неможе да не я харесваш пак да ти липства избери или да сте заедно или да не сте защото накрая ште я нараниш и няма да ти е приатно

ceballos1990
02-20-2010, 08:54
е за какво да ходите заради навика си липсвате се пак не я намираш за хубава не я обичаш много заради това че си свикнал да е около теб не мисля че трябва да пренебрегваш себе си

radina13
02-20-2010, 09:13
1во хвани един буквар.
2ро разбери кво искаш.
3то намери си по-добра като не харесваш тази .
4то успех .
:D