PDA

View Full Version : Премахване на белези



UnForgettableDream
02-15-2010, 19:15
Проблема е следния: миналата година ми правиха операция на лявата ръка малко над лакътя, защото имах някакво гадно образувание. Премахнаха го, но като за толкова малко труд върху премахването ми взеха доколкото мисля доста пари - 130 лева. А тогава имаше хора с по-големи проблеми, на които същите доктори им взеха по 30-40 лева.. Както и да е. Но белегът остана доста голям - образуванието ми беше едно кръгло с около 1 см. широчина, а белега повече от един сантиметър ширина и 5 см. дължина.. Тогава казаха, че ако искам да го премахна ми трябва някакво мазило, което ще излезе скъпо и понеже нямахме възможност се отказах. Но сега виждам, че е много грозно и се замислих, понеже бях чула, че има някакви операции за премахване на белези, моля някой ако е имал подобен проблем и е действало да ми каже ориентировъчна цена. Аз съм от Русе.

П.П.: Моля ви, помогнете ми, че съм като някой затворник с този белег и много ми се иска да го махна.. :( :(

magicfairy
02-15-2010, 19:19
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=6816300&highlight=#6816300

Тази тема може да ти е от полза. :)

UnForgettableDream
02-15-2010, 19:25
Ами Контратубекса дали ще ми помогне, като се има предвид, че белега е от повече от година.. А и е доста голям. А La Roche Posay гледам, че е над 30 лева, а като не съм сигурна не ми се дават толкова пари..

magicfairy
02-15-2010, 19:30
бях чула, че има някакви операции за премахване на белези

Това, според мен, ще ти излезе по-скъпо от 30 лв. :)

DollDaggaBuzzBuzz
02-15-2010, 19:33
Витасин,около 5-6 лева е :)

petiam
02-16-2010, 10:19
чувала съм и добри мнения за родопското чудо

blondeVIP
02-16-2010, 13:14
А да използвам темата да попитам. . като малка си падах няколко пъти на носа и м/у носа и устната имам белег, вече не се забелязва толкова колкото преди години, но все пак си е гадно :) за това да попитам някое мазило :) което наистина помага . . не пречи да пробвам. .

ПП: надявам се няма проблем да питам в тази тема :)