PDA

View Full Version : страшно съм объркана



bebky
02-15-2010, 20:14
скоро .. някой от вас знаят,че бях пуснала една темичка .. за .. мен и едно момче 4 години по-голямо от мен .. за да ме посъветвате какво да направя,защото той не искаше нищо друг освен приятелство,защото съм била малка .. е послушах съвета на някой от вас .. и така да го кажа .. '' бих му шута'' преди той да беше постъпил така с мен .. мина около седмица .. две .. през това време се запознах .. с едно друго момче .. което е страшно мило с мен .. и наистина си личи,че ме харесва .. то е с 2 години по голямо от мен .. иис е разбираме страшно добре .. излизаме си .. всичко е ок .. но не сме заедно все още .. ии преди около 5,6 дена този въпросния 18 годишен пак ме потурси .. и се започна вси1ко отначало .. ка съм била сладуранка .. че съм била пораснала .. и тем подобни .. аз все още имам някакви .. подтиснати симпатйи към него .. но се чувствам по добре .. с другия .. какво да направя .. като толкова много време исках да бъда с 18 годишния .. а сега когато той се появява в живота ми отново .. и т отникъде си .. аз незнам какво да направя .. на някой може да му се стори смешно .. :lol: :lol: защото донякъде и на мен ми се струва смешно :lol: :lol: .. но незнамм с кой е по добре да бъда .. страшно се обърках вече .. :D :oops: :cry: :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k

filmimilmi
02-15-2010, 20:18
Колко си малка?

bebky
02-15-2010, 20:19
eм 14 :oops: :D :D

insane7
02-15-2010, 20:23
Първо се научи да пишеш поне малко правилно.
Как така този 18 годишния ти казвал, че си малка и след 1 седмица се появява и изведнъж ти порастваш в неговите очи? Не знам, не съм чела предишната тема и не ви познавам, но ми се струва странно. Бих ти казала да избереш този, с който се чувстваш по-добре. Лично аз бих избрала по-малкото момче. Все пак 18 годишния е малко по-голям и той мисли за друго, а ти за друго. Няма смисъл просто да се залъгваме.. предполагам няма да имате дълга връзка с 18 годишния. Успех. :)

bebky
02-15-2010, 20:24
мм ии аз затова се колебая .. ии относно писането .. просто бързах като я пишех и затова .. съжалявам,че малко неграмотничко е написано .. :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :D

fc
02-15-2010, 20:39
Ама ти колко си проста не е истина, две седмици не си го виждала и той ти казва "Пораснала си" и ти веднага пак го харесваш...

EmiKodaTiKaja
02-15-2010, 20:41
Ама ти колко си проста не е истина, две седмици не си го виждала и той ти казва "Пораснала си" и ти веднага пак го харесваш...

е от 14 годишно ко искаш...

pussucetka
02-15-2010, 21:21
Абее тояя 18-годишния нали вечее си му била шутаа .. Да е мислил тогава да не ти пукаа .. Движи си се с новото момче,щом толкова добре се разбирате .. Не си разваляйте отношенията заради някъв сополкьовец .. :lol: Представи си пак да почнеш да се занимаваш с този 18-год. и с другия например си скараана и тоя пак те преебе .. какво ще стане пак ще си поредната плячка и после няма връщане назад... :)

DarknessAngel
02-16-2010, 07:06
Не се връщай назад. Ти сама каза - "и се започна вси1ко отначало" - и ще свърши както е свършило преди. ;-) Недей да вярваш на илюзиите,че мисли,че си пораснала. Търси си занимавка и се досещаш,че си идеалния човек за работата. :P Ако връзката е нещото, което търсиш мисля,че "новото" момче е по-добрият вариант в случая ти. :-)

antifashionshit
02-16-2010, 07:48
шестнадесетгодишния.
поне според моето 'свръхекспертно' мнение по въпроса.
този на 18 ми се вижда малко ненадежден... поне от това, което прочетох

peshost
02-16-2010, 11:15
Ако искаш 18 годишният да те наебе няколко пъти и да те остави, отивай при него... Другото момче няма гаранция, че ще е по-различно, но ти сама каза, че се е държал мило, а за тоя по-големия си пораснала за 2 седмици. :?

Sladurcho
02-16-2010, 11:53
Ние няма от къде да знаем кой е по-подгодящия за теб! По принцип не смятам че 4г разлика е страааашно много, но зависи от момчето и как той те приема ! според мен той те смята за тъпо лапе с което може просто да се позабавлява и до там.. Това новото момче с което си се запознала според мен е мн по добър... защото те приема такава каквато си а не те смята за "тъпо смотано лапенце" (с извинение) дори без да те е опознал :) не гледай назад.. той може пак да те зареже (този 18 годишния) и след 1 месец пак да се появи ей така от нищото и да ти заяви че те смята за мнооооого пораснала и че иска да е с теб... това са глупости! Не оставяй пича който ти обръща толкова внимание заради този по-големия

a1a2b3v
02-16-2010, 12:03
На твое място бих избрала новото момче. Другото просто те разиграва.. това според мен да ти каже, че си била "малка" минат две седмици и вече си "голяма" си е чиста подигравка. Пък и с другото момче като се разбирате по-добре давай с него :)

Slave4You
02-16-2010, 12:15
Не ти ли се струва малко странно, че този първият както му беше малка когато беше луднала по него, щом му даде игнор изведнъж стана порастнала и сладуранка.. Ако го върнеш пак до себе си ще излезе само колко си слаба и наивна ;] По-добре си остани при другото момче, то поне си се държи добре от самото начало;)

Zaritu
02-16-2010, 12:35
тцтц милата тя .. мн е трудно да избираш между двама :lol: особено като знаеш кои те привлича повече .. ама гледаи да не стане твоита работа от два стола че на земята :-D

umri
02-16-2010, 13:23
скоро .. някой от вас знаят,че бях пуснала една темичка .. за .. мен и едно момче 4 години по-голямо от мен .. за да ме посъветвате какво да направя,защото той не искаше нищо друг освен приятелство,защото съм била малка .. е послушах съвета на някой от вас .. и така да го кажа .. '' бих му шута'' преди той да беше постъпил така с мен .. мина около седмица .. две .. през това време се запознах .. с едно друго момче .. което е страшно мило с мен .. и наистина си личи,че ме харесва .. то е с 2 години по голямо от мен .. иис е разбираме страшно добре .. излизаме си .. всичко е ок .. но не сме заедно все още .. ии преди около 5,6 дена този въпросния 18 годишен пак ме потурси .. и се започна вси1ко отначало .. ка съм била сладуранка .. че съм била пораснала .. и тем подобни .. аз все още имам някакви .. подтиснати симпатйи към него .. но се чувствам по добре .. с другия .. какво да направя .. като толкова много време исках да бъда с 18 годишния .. а сега когато той се появява в живота ми отново .. и т отникъде си .. аз незнам какво да направя .. на някой може да му се стори смешно .. :lol: :lol: защото донякъде и на мен ми се струва смешно :lol: :lol: .. но незнамм с кой е по добре да бъда .. страшно се обърках вече .. :D :oops: :cry: :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k

Тия и двамата са балуши. Намери нещо истинско.

vellvet
02-16-2010, 16:31
този големия само си играе с теб, имам опит с такива мъже и повярвай ми той не иска нищо сериозно от теб. Ако харесваш другото момче си бъдете заедно и не се занимавай с 18-годишния

justonegirlwithonehope
02-16-2010, 16:35
За*би го.Не те обича, просто има чувство за собственост към теб.Толкова време си искала да бъдеш с него и той ти е давал слабо, а сега когато си с друг и ти е добре с него, защо си готова да еб*ш майката на всичко, заради някакъв 18 годишен мухльо, който не знае какво иска .. :?

JackSparrow
02-16-2010, 18:35
сигурно има ибааасии змиътъъ и иска да я пробва дали стреля добре, дали не засича :D etc.

sunshinepp
02-16-2010, 19:30
100% искат секс .. Що не си потърсиш нещо по-близо до твоите години. .има и свястни . . :)